Autor Wątek: Wasze "ulubione" straszydło.  (Przeczytany 6946 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Delfinka

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 02, 2004, 08:06:45 pm »
Im dluzej nad tym mysle, tym bardziej jednak dochodze do wniosku, ze tak najbardziej to chyba boje sie ludzi. :x
 think I'm cute
I know I'm sexy

Offline Nihil

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 04, 2004, 10:00:04 pm »
Zwykli psychopaci są wystarczająco realni. Czuby to chyba najgorsza rzecz jaka może się przytrafić. A z demonów to optowałbym za zakonem cenobitów z Hellraiser.
eware of the light, it may take you away, to where no evil dwells.

Offline jareks

Re: Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 20, 2004, 02:07:18 pm »
Cytat: "darksphere"

Rozumiem ,ze miejsce w ,którym się znajdujemy bardzo mocno wymusza na nas rodzaj strachu jaki jest najmocniejszy. Proponuję dodatkowo dopisać co wzbudza strach racjonalny ,a co irracjonalny (głosowanie pozostawiam dla Was - to Wasza natura powinna podyktować właściwy wybór)...


Najbardziej podobają mi się duchy, zjawy, nawiedzone domy. Chyba dlatego ze zazwyczja występują w ciekawych miejscach - opuszczonych, starych, spokojnych. Jako dziecko wytrwale takowych stworów szukałem, niestety bez rezultatu.  W końcu horrory ogląda się dla rozrywki.

Realnie to się boje polityków, polityki  i okolic. Nie ma się na nich żadnego wpływu a tylko
wymyślają dalsze ograniczenia i istnieją sobie bez potrzeby. Jakaś polityka jest naturalnie
potrzebna ale nie na tak monumentaln skalę i nie taka niekontrolowalna w żaden sensowny sposób.
arekS

Offline Clayman_

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 20, 2004, 03:49:39 pm »
ulubione potwory:"super psychopatyczni mordercy",freddy,mike,chucky,jason,...

oczywiscie nie chodzi o to ze filmy z ich udzialem sa starszne(raczej trudno sie bac na filmach) ale o ich niesamowita charyzme,nawet jeslu przez caly film nie wypowiadaja nawet slowa:)

na drugim miejscu zombie,

a najbardziej nie lubie wampirow,wyjatek to od zmierzchu do switu
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline SeeMoon

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 24, 2004, 11:56:22 am »
Demony/Diabły/Anioły - przepadam za chrześcijańską mitologią
cenobici - jak ich nie kochac  :twisted:

to dziecko z Ringu to byl demon ?
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline yasiu210

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 24, 2004, 03:39:59 pm »
mnie malo co potrafi przerazic w filmie chyba ze jest cisza spokuj a tu nagle zza zaulku wyskoczy jakies cos i cos zrobi:) no ale oddalem glos na "panią z kosą" bo zawsze za nią przepadalem
niej przemocy więcej gwałtów.

Offline Barlog007

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 27, 2004, 02:08:05 pm »
Najbardziej przeraża mnie......Lepper :) A tak na serio to psychopaci
 popiołów strzelą znów ogniska,
A mrok rozświetlą błyskawice,
Złamany miecz swą moc odzyska,
Król-tułacz wrócz na stolicę.

Offline soldier

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 27, 2004, 09:11:55 pm »
Najlepsi są psychole...tacy naturalni.. ;)
ięc idź.Są światy inne niż ten...

Offline eska crew

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 28, 2004, 07:11:38 am »
ja najbardzeij boje sie wampirow, ale sam nie wiem dlaczego
Wszystko co doskonałe dojrzewa powoli"

A.Szopenhauer

Offline Rozbójnik

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 18, 2004, 11:27:24 am »
Moje ulubione stroaszydło to chyba Śmirć :twisted: . Bardzo naturalne...i takie milutkie.
 Morowe powietrz - mruknął. - Jak to pięknie brzmi...A my umieramy od własnego gówna.

Offline Fraa

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 26, 2004, 11:40:26 am »
W temacie chodzi o ulubione straszydło, dlatego też mój wybór padł na wampiry itp.
Najbardziej boję się wprawdzie morderców, psychopatów i tego typu "straszydeł", bo oni są realnie niebezpieczni. Ale ich szczerze i serdecznie nie lubię, więc sobie darowałam. :)
Wampiry i wilkołaki mają dla mnie tę przewagę nad demonami i upadłymi aniołami, że demony są służącymi, są przyporządkowane do jakiejś hierarchii, nierozerwalnie związane z walką dobra ze złem, z Bogiem i Lucyferem - a wampiry są od tego wolne.
A duchów nigdy się nie bałam - skoro duch przez wszystko przelatuje, nie mogę go uderzyć, to on mnie też nie może! :lol:
Śmierć nie jest dla mnie straszydłem, tylko aniołem - w ogóle nie wchodzi w grę.
color=green]"Never run faster than your Guardian Angel can fly!"[/color]

Offline vviking

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 13, 2004, 10:19:27 am »
dla mnie najbardziej przerazajacymi postaciami sa *demony* stworzone dzieki czlowiekowi - freddy, dziewczynka z Ringu.
drugim rodzajem strzszydel  sa duchy, oraz roznego rodzaju *rzeczy* ktorych nie widac.
a wogole nie robia na mnie wrazenia wilkolaki i wampiry. pozdr

Offline ANO777

Wasze "ulubione" straszydło.
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 03, 2004, 02:52:17 pm »
najstraszniejsza jest moja siostra bez tapety ..nie no żart ...najbardziej mnie przerażają duchy ponieważ mogą się pojawić w najmniej oczekiwanym momencie i czasami przybierają okropne kształty