Autor Wątek: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.  (Przeczytany 237074 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #780 dnia: Czerwiec 25, 2014, 03:02:48 pm »
To prawda, że gra ma swoje lata, ale i tak fajnie się w nią gra. Chociaż z powodu upływu lat na nowszym sprzęcie nie uruchamia się intro i trzepa wciskać esc aby gra przeszła dalej. Mimo wszystko dalej dobrze się w nią gra.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #781 dnia: Lipiec 16, 2014, 10:13:11 am »
Z NG+ jest dla mnie ten problem, że mimo wszystko większość contentu, już się zna i nie widzę dużej przyjemność przełażenia przez te poziomy jeszcze raz. Nigdy nie zrozumiem, czemu część zawartości gry ma być zablokowana przy pierwszym podejściu.

By wydłużyć życie gry.

Gram sobie w NG+ z zniesionym cap lvl dla mobów i włączonym hard mode - totalna masakra. Niektóre mapy przechodzi się pół wieczoru, ale sprawia to prawdziwą radochę, jak już się uda. Naprawdę z gry robi się wyzwanie i niekiedy trzeba kombinować jak koń pod górę, a i tak wygrywa się na styk.

Poza tym jak wybierasz związek z inną bohaterką, to całe ostatnie rozdziały się zmieniają i masz kompletnie inną fabułę. Jak dołożysz do tego pełno nowych postaci i questów z nimi związanych to okazuje się, że przejście jeszcze raz tego samego zajmuje chwilkę, a potem masz już prawie nową rozbudowaną grę.


Offline Hunter Killer

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #783 dnia: Lipiec 23, 2014, 12:55:24 pm »
W pierwszej chwili myślałem, że CDA dodaje jRPGa do swojej płytki w czasopiśmie. Mało mi szczena nie spadło pod biurko, ale jak doczytałem, to wsio jasne.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Lord Kupa

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #784 dnia: Lipiec 23, 2014, 03:24:20 pm »
Przepraszam, że niepotrzebnie robiłem nadzieję.

Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #785 dnia: Październik 07, 2014, 09:48:06 am »
Growlanser: Wayfarer of Time - jeden z najlepszych jRPG-ów jakie wyszły na PSP. Akcja dzieje się w na pozór średniowiecznych czasach. Na pozór, bo kilka wieków temu nastąpił nieznany kataklizm i zniszczył każdy przejaw cywilizacji na świecie.  Ludzie, którzy to przetrwali musieli zaczynać od zera. Jedyne co zostało z tamtego okresu to ruiny i tajemnicze wieże. Bohater jest członkiem grupy najemników którzy mają za zadanie obronić wyspę przed najazdem wielkiego mocarstwa. Okazuje się, że wroga armia ma artefakty sprzed kataklizmu. Nagle na niebie pojawia się anioł i równa z ziemią całą wyspę. Od tej pory bohater tuła się po świecie aby dowiedzieć się o cow tym wszystkim chodzi. Przy okazji giną jego towarzysze, zostaje wcielony do armii na siłę, zostaje więźniem, dezerterem i kilkoma innymi rzeczami. Grafika i muzyka są średnie, ale to nie psuje przyjemności z grania. Największym plusem gry jest rozbudowane system dialogów z wieloma opcjami do wyboru. Dzięki dialogom można wpływać na przebieg akcji jak i stosunek jaki mają do ciebie towarzysze. A ten z kolei wpływa na ich umiejętności i to jak zachowają się w danej sytuacji. Naprawdę warto zagrać.


Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #786 dnia: Październik 13, 2014, 09:25:55 am »
Final Fantasy XIII wyszło na PC. Niestety to przerobiona wersja z Xboxa, ale zawsze lepsze to niż nic. Szkoda tylko, że nie ma pudełkowej wersji, ale przez to gra kosztuje niecałe 50,00 zł, więc chyba się skusze nawet jeżeli potem będzie mi się wersja elektroniczna ściągać wieki.

EDIT: kupiłem ustrojstwo i dorwałem się do lepszego łącza. Omg, 55 gb... A gra jakoś nie zachwyca. Graficznie rzeczywiście fajna, ale w ogóle mnie nie wciąga. Gameplay taki se (w FF XII dużo bardziej mi się podobał), bohaterowie totalnie nie przypadli mi jak na razie do gustu (poza Lightning), ale może na to jeszcze trzeba czasu (choć w starszych FF bohaterów lubiło się często od pierwszego ich zobaczenia).
Na razie grałem może z 2h, wiec bardzo mało - pogram jeszcze, to podzielę się konkretniejszą opinią.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2014, 12:33:58 pm wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Skrzydlaty

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #787 dnia: Październik 14, 2014, 05:56:10 pm »
Sam zamówiłem niedawno na PS3, ale raczej bez jakiegokolwiek pozytywnego nastawienia. Bardziej dla sprawdzenia jak wygląda to zło, na które tylu się piekli.

Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #788 dnia: Listopad 03, 2014, 05:26:40 pm »
W końcu wyszła Cartagra w oficjalnej angielskiej wersji językowej.

Offline Skrzydlaty

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #789 dnia: Listopad 12, 2014, 10:08:23 am »

Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #790 dnia: Listopad 12, 2014, 10:19:45 am »
Najs.
Słyszałem platy, że wydano Chrono Trigger na smartfony i tablety.
No i pojawiła się pierwsza część Valkyria Chronicles na PC.
Jest w co grać na święta...

Offline Hunter Killer

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #791 dnia: Listopad 12, 2014, 04:24:11 pm »
No i pojawiła się pierwsza część Valkyria Chronicles na PC.

Imposibru....
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Lord Kupa

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #792 dnia: Listopad 17, 2014, 12:54:17 pm »
http://www.cdaction.pl/news-40205/profesjonalnie-przetlumaczone-clannad-pojawi-sie-na-pecetach-wideo.html
Sukces pecetowej wersji Valkyria Chronicles
Finale na PC.
Jest się z czego cieszyć. Mam nadzieję, że powyższe sukcesy, jeszcze bardziej zachęcą Japończyków do wydawania gier na blaszaka w bardziej zrozumiałym języku.

Pojawił się trailer fpsa w świecie GitS
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2014, 12:58:11 pm wysłana przez Lord Kupa »

Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #793 dnia: Listopad 20, 2014, 04:17:25 pm »
Wygląda ładnie. Ciekawi mnie na jakie platformy to wyjdzie. No i najważniejsze - czy dotrze w nasze okolice przetłumaczone na jakiś ludzki język...

 
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2014, 04:23:56 pm wysłana przez Hollow »

Offline Hunter Killer

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #794 dnia: Listopad 20, 2014, 05:08:42 pm »
GiTS fps w wersji team co-op jak modern łorfer... może i fajne, graficznie miodzio, ale włąsnie jaka platforma. Jak PC to czeka mnie wymiana bo mój na pewno nie pociągnie. Jak konsola, no to lipa kompletna, a jakoś mi się wydaje, że to wyjdzie na PS4. :)
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau