trawa

Autor Wątek: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.  (Przeczytany 239876 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #315 dnia: Wrzesień 27, 2008, 09:35:22 pm »
War Goddess Zero jest dostępna w języku angielskim? Bo znalazłem tylko japońską wersję.

Offline Frey Ikari

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #316 dnia: Wrzesień 27, 2008, 09:46:24 pm »
Ja tez tylko jp. jesli chodzi a hentai gry to tylko fanowskie tłumaczenia albo sam.

Offline Deedlith_Anthy

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #317 dnia: Październik 10, 2008, 03:05:28 pm »
Ostatnio ukonczylam Kingdom Hearts 2. Najpierw mi ulzylo, jak rozwalilam bossa(byla 12 w nocy i mama kazala mi konczyc, balam sie, ze bede musiala wylaczyc przed ukonczeniem gry i od nowa zaczynac  :roll:), ale kiedy tylko rozleglo sie "Sanctuary -after battle-" zrobilo mi sie...smuutno. Musze teraz jeszcze rozwalic ostatnie turnieje w jedynce i bossa. Przynajmniej to mi zostalo ;) O , i jeszcze Chain of Memories na GBA.
Poki co jednak gram w FF X. Ja akurat UBOSTWIAM  jrpgi...X jest fajna, choc VII nie przeskoczy. Na poczatku X wogole mi sie nie spodobala, strasznie efekciarsko i tandetnie sie zaczynala..ale dalej jest tylko lepiej. Szkoda, ze X-2 jest...dziwna ;s
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline Frey Ikari

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #318 dnia: Październik 10, 2008, 10:02:21 pm »
A ja w war goddes zero gram juz 47h+ i raczej przed koncem dobije do 50h, mam 209 lvl przy czy słyszalem ze max to jest 500...

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #319 dnia: Październik 16, 2008, 10:32:34 pm »
Mam pytanie odnośnie gry Fate Stay Night.
Macie może tą grę z głosami postaci ?
Bo ja mam dzięki połączeniu z wersją na PS2.
Lecz jest jeden problem gdyż nie ma głosów podczas scenek erotycznych. Czy u was też nie ma ? Czy może mam jakąś złą wersję ?

Offline Kainti

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #320 dnia: Październik 16, 2008, 11:16:16 pm »
PS2 bylo przeciez All-ages, nie bylo tam wogole h-scen, wiec nie mialo skad glosow kopiowac.

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #321 dnia: Październik 16, 2008, 11:23:10 pm »
Więc nie ma sposobu na głos przy h-scene ? Żadnej możliwości ?

Offline Kainti

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #322 dnia: Październik 17, 2008, 09:56:09 am »
Nie ma, chyba ze poprosisz kolezanki i sami nagracie ;).

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #323 dnia: Październik 17, 2008, 11:45:54 am »
A ciekawe czy jak by powiedzieć tym Seiyuu z anime żeby podstawiali głos do tej gry ze scenkami to czy by się zgodzili ?
Bo jak wiecie to te same głosy co w anime są w grze na PS2.

Offline Kainti

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #324 dnia: Październik 17, 2008, 12:16:41 pm »
Jakby dostali kase to by sie na pewno zgodzili, dla nich to normalna praca. Tyle ze nie ma jak narazie zadnej wersji na PC z full voice actingiem, a na konsole Sony nie pozwala.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #325 dnia: Październik 17, 2008, 01:00:29 pm »
Jakby dostali kase to by sie na pewno zgodzili, dla nich to normalna praca.
Akurat w tym wypadku to nie byłoby takie proste. Głosy w F/SN podkładała sama śmietanka seiyuu. Takie "markowe" nazwiska z zasady nie robią dubbingu do h-gierek... przynajmniej oficjalnie (ale tu nieoficjalnie - czyli pod jakimiś pseudonimami - by się już nie dało).
Choć jak sobie przypomnę w jakich sytuacjach można było zobaczyć (i kogo usłyszeć!) w takim Mnemosyne...
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #326 dnia: Październik 17, 2008, 01:39:44 pm »
Akurat w tym wypadku to nie byłoby takie proste. Głosy w F/SN podkładała sama śmietanka seiyuu. Takie "markowe" nazwiska z zasady nie robią dubbingu do h-gierek... przynajmniej oficjalnie (ale tu nieoficjalnie - czyli pod jakimiś pseudonimami - by się już nie dało).
Choć jak sobie przypomnę w jakich sytuacjach można było zobaczyć (i kogo usłyszeć!) w takim Mnemosyne...
Tak choćby Rie Kugimiya znana z Shany, ZnT i wielu innych znanych anime. Chociaż tamte scenki to bylo nic bo prawie bez głosu.
Natomiast w takiej grze fate stay night jakby to wszystko co tam pisało zamienić na słowo to by się musieli nieźle postarać.

Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #327 dnia: Październik 17, 2008, 07:04:43 pm »
Grę Green Green przetłumaczyli na angielski?

Offline Kainti

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #328 dnia: Październik 17, 2008, 07:41:40 pm »
Narazie nie, chociaz jest to w przyszlosci mozliwe, bo producent Green Green ma dystrybutora na anglojezyczny rynek.

Offline Sir_Ace

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #329 dnia: Październik 18, 2008, 03:26:11 pm »
Chyba sam diabeł mnie podkusił, żeby uruchomić na emulatorze NESa Kapitana Tsubasę 2 (nigdy nie oglądałem anime). Po początkowych trudnościach (sama japońszczyzna, na szczęście bez kanji) uważam, że wszystkie te Fify i PESe mogą się schować i nie ma to jak strzelić gola z połowy pola przeciwnika (nokautując po drodze 3 obrońców piłką) :D
I'd like to be a tree