Autor Wątek: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.  (Przeczytany 238689 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #795 dnia: Listopad 20, 2014, 06:13:14 pm »
No i najważniejsze - czy dotrze w nasze okolice przetłumaczone na jakiś ludzki język...
Ludzki język? Masz na myśli polski? Tłumaczenia na angielski to nic z czego można się cieszyć bo i tak jest ich wiele. Natomiast po polsku nie ma praktycznie żadnych VN.

Offline Hunter Killer

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #796 dnia: Listopad 20, 2014, 06:15:36 pm »
Ludzki język? Masz na myśli polski? Tłumaczenia na angielski to nic z czego można się cieszyć bo i tak jest ich wiele. Natomiast po polsku nie ma praktycznie żadnych VN.
Ja liczę na hiszpański, ale chyba zadowolę się angielskim.
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #797 dnia: Listopad 20, 2014, 07:08:25 pm »
Ludzki język? Masz na myśli polski? Tłumaczenia na angielski to nic z czego można się cieszyć bo i tak jest ich wiele. Natomiast po polsku nie ma praktycznie żadnych VN.

Chodziło mi o język angielski. Do tego ni chodziło mi o tłumaczenie VN tylko tej gry Ghost in the Shell.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #798 dnia: Listopad 20, 2014, 09:26:13 pm »
W takiego fps'a bym pograł. Mam nadzieję, że zrobią eng. wersję na PC, albo przynajmniej eng. wersję, to konsolę sobie skądś skołuję.

Offline Skrzydlaty

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #799 dnia: Listopad 20, 2014, 11:09:56 pm »
Ja niestety nie ufam niczemu, co wychodzi spod nexonowych rąk. Ciężko o innego równie skąpego producenta, z którym jednocześnie nie ma żadnego dialogu. Więc nastawiałbym się w tym przypadku raczej na grę w której albo dwie mapy na dwadzieścia są darmowe, albo grę w której w płatnym sklepiku można zakupić będzie lepsze bronie, co sprowadzi się do całkowite braku sensu poważnego grania bez wykładania jakichś tam środków. No i jak już wspomniano - o ile w ogóle dotrze w nasze strony, to i tak spora szansa na to, że gra trafi na amerykański rynek, przy równoczesnej blokadzie reszty świata, jak to też miało już miejsce nie raz.

Offline Lord Kupa

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #800 dnia: Grudzień 04, 2014, 01:52:04 pm »

Offline Shirosama


Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #802 dnia: Grudzień 08, 2014, 12:54:44 pm »
Nie wiem  czy wiecie, ale FF13 jest już od pewnego czasu dostępne na PC. Jest nawet możliwość wyboru oryginalnych głosów.

http://pclab.pl/news59686.html

Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #803 dnia: Grudzień 08, 2014, 02:53:34 pm »
Ja czekam aż wydadzą FF 6 na którąś konsolę przenośną po angielsku. To moja ulubiona część.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #804 dnia: Grudzień 08, 2014, 03:39:44 pm »
Kupiłem XIII i żałuję. Sama gra nie porywa, a jak dołożyć do tego, że to port z Xbox'a, to wychodzi coś, co sobie można z czystym sumieniem darować.

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #805 dnia: Grudzień 08, 2014, 06:25:21 pm »
Ja czekam aż wydadzą FF 6 na którąś konsolę przenośną po angielsku. To moja ulubiona część.
Ja zacząłem grać w FF od FFVIII i do tej pory to moja ulubiona i najlepsza część. Ta gra dzięki fanom jest już od dawna w całości po polsku. Jak dla mnie doskonała bo już zarówno bardzo ładna wizualnie (mowa o filmikach), a pod względem grywalności, fabuły i postaci to arcydzieło.
Kupiłem XIII i żałuję. Sama gra nie porywa, a jak dołożyć do tego, że to port z Xbox'a, to wychodzi coś, co sobie można z czystym sumieniem darować.
Jak można sobie darować tak wspaniałą, emocjonującą fabułę, świat i jak zwykle grywalność na wysokim poziomie? Mnie już sam japoński trailer zachęcił (zarówno z powodu świetnej muzyki, emocji jak i pięknych dziewczyn). To gra obowiązkowa dla każdej osoby, która lubi serie Final Fantasy.

Wiele osób krytykowało chociażby FFX-2, a gra okazała się świetna (grałem kilka razy na emulatorze PS2 w wersję z japońskimi głosami i angielskimi napisami) Zapewne tak samo jest z XIII. Każda gra ma jakieś wady, ale jeśli w 90 procentach składa się z zalet to jest bliska doskonałości.

The Last Remnant było również wspaniałe, jeśli chodzi o fabułę, postacie (siostrzyczka głównego bohatera) i świat. Największą wadą był sposób walki (całkiem inny niż w FF) i trochę za duży poziom trudności.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2014, 06:28:50 pm wysłana przez Shirosama »

Offline Lord Kupa

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #806 dnia: Grudzień 18, 2014, 04:24:24 pm »
Kolejne VN zostaną wydane na zachodzie dzięki kampanii na kickstarterze.
http://www.cdaction.pl/news-40527/trylogia-grisaia-trafila-na-kickstarter-bedzie-wersja-anglojezyczna.html

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #807 dnia: Grudzień 18, 2014, 05:06:18 pm »
Kolejne VN zostaną wydane na zachodzie dzięki kampanii na kickstarterze.
http://www.cdaction.pl/news-40527/trylogia-grisaia-trafila-na-kickstarter-bedzie-wersja-anglojezyczna.html
Tylko co z tego skoro po angielsku, a może nawet z cenzurą (czyli bez scenek).

Offline Lord Kupa

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #808 dnia: Grudzień 27, 2014, 03:58:51 pm »
Kolejne wieści z cyklu: "będzie także na pc".

Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #809 dnia: Marzec 02, 2015, 10:30:05 am »
Hexyz Force (wersja na PSP) - gra opowiada o dwóch wyniszczonych światach. W jednym zawsze świeci słońce, żyją główni ludzie i panuje względny pokój, w drugim panuje wieczna noc, prowadzone są wojny między ludźmi, elfami i zwierzo-ludźmi. Do wyboru mamy dwójkę bohaterów. Rycerza z mrocznego świata i kapłankę z jasnego. Obie postacie zaczynają w różnych światach i poszukują czegoś innego. Ich drogi często się przeplatają i uzupełniają swoją historie. Decyzje podejmowane w czasie gry wpływają na fabułę. Po każdym rozdziale pojawia się waga, która mierzy czy częściej postępowało się słusznie czy nie. To wpływa na świat. Ostatecznie wpływa to na losy świata. możemy się przyczynić do jego zniszczenia lub uratowania. Najgorszym minusem jest brak sklepów i pieniędzy. Cały ekwipunek jest przez nas konstruowany z przedmiotów znalezionych na planszy i zostawionych przez zabite potwory. Nowe przepisy zdobywa się zdobywając kolejne poziomy lub znajdując je w różnych miejscach. Grafika wygląda świetnie, kamerą można obracać we wszystkie strony, walki wyglądają tradycyjnie dla starych jRPGów. jak dla mnie 8.5/10