Autor Wątek: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.  (Przeczytany 237082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 01, 2008, 06:51:09 pm »
Ever 17 Out of infinity- nie jest to hentai gra ale ma aluzje(You i Kid i akcja z długopisem czy co tam to jest nazawsze w mojej pamięci). Ma jak dla mnie extra intro i them z menu tez jest wspaniały. Ciekawa jest sama historia a dokładnie te tajemnice otaczajace wszystkie postacie dla nich samych siedze w tej grze. Ilosc extrasow tez jest plusem tej produkcjie a i chyba nie wspomniałem jest po angielsku co samo w sobie jest plusem sporym no te hisrorie postaci... Jest też jeszcze jeden plus antysocial Tsugumi. ;)

Offline Hollow

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #136 dnia: Marzec 04, 2008, 11:26:02 am »
Są już filmy z remaku Final Fantasy 7 na PS3:


Offline Deedlith_Anthy

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #137 dnia: Marzec 04, 2008, 03:22:13 pm »
Ale to przecież tylko demo techniczne PS3 xD chociaż kto wie, może Remake powstanie kiedyś...
Kiedyś?
Powiem wam sekret: remake FFVII już powstał.
Nie wierzycie? To sprawdźcie:
http://cinnamonpirate.com/blog/507/
 :badgrin:
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #138 dnia: Marzec 04, 2008, 05:29:22 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Ever 17 Out of infinity- nie jest to hentai gra ale ma aluzje(You i Kid i akcja z długopisem czy co tam to jest nazawsze w mojej pamięci).


Nie tylko twojej :D



Cytuj
Ma jak dla mnie extra intro i them z menu tez jest wspaniały. Ciekawa jest sama historia a dokładnie te tajemnice otaczajace wszystkie postacie dla nich samych siedze w tej grze. Ilosc extrasow tez jest plusem tej produkcjie a i chyba nie wspomniałem jest po angielsku co samo w sobie jest plusem sporym no te hisrorie postaci... Jest też jeszcze jeden plus antysocial Tsugumi. ;)

Oraz tylko jedna poważna wada... potworna ilość czasu jaką toto zżera. No chyba że ktoś tylko przeklikowuje, ale to mija się z celem z definicji. A Yuu jest i tak najfajniejsza, o :)
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 06, 2008, 07:46:36 pm »
Ktoś ostatnio wspominał o The white chamber. Jako że to freeware to się zainteresowałem - całkiem przyjemne i znośne jak na homemade, klimacik trzyma nawet pomimo słabego wykonania. Szkoda tylko, że krótkie takie.

Offline Hollow

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 08, 2008, 02:39:19 pm »
Ostatnio pogrywam sobie w Brawe Soul. Gra jest połączeniem parodii jRPG-a i  H-game. ogólnie w grze chodzi o robienie questów zleconych przez gildię. Jaki mamy stosunek do misji decyduje o tym z jakimi dzieczynami mamy stosunek :badgrin:

Offline Dino

Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 08, 2008, 03:05:15 pm »
Najlepsiejsza gra mangowa? Cóż, mało gram więc mało wiem ale kilka tytułów polubiłem.

Mam wszystkie trzy części "Dragon Ball Z Budokai" oraz wszystkie trzy "Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi".
"Budokaie" jak dla mnie wymiatają. Wprawdzie część druga to porażka, głównie ze względu na historię ale szybko się o tej grze zapomina jeśli ma się też jedynkę i trójkę. Jedynka jest świetna, jedyna część w klasycznym 3D (od dwójki mamy cell-shading). Bardzo fajna, klimatyczna bijatyka przedstawiająca wydarzenia od przybycia Raditza na Ziemię do pokonania Cella. Świetnie się w nią gra. A trójka... trójka to cód i miód i co tylko ^^ Piękny cell-shading, bardzo dobre rozwiązanie historii, świetna animacja, kombosy, techniki. I czuć z niej to coś ^^ Jedynym jej minusem jest to że dubbing japoński jest tylko w jakiejś edycji specjalnej a ja mam zwykłą i mam głosy ang : /
"Tenkaichi Budokaie" to już inna zabawa. Z każdą kolejną częścią coraz lepsza. Rozgrywka jest bardzo intensywna, mamy ogrom postaci, technik, kombosów, sporo interaktywnych plansz. Naprawdę moża miło się pobawić, szczególnie przy trójce bo jak pisałem z części na część jest coraz lepiej ale... brakuje jej tego klimatu, który był w "Budokaiach". Tam było czuć "Dragon Balla" w pełnej krasie a tu już tego nie ma.

Inną bardzo fajną grą, w której się zagrywałem jest "Pokemon Fire Red" ^^ Wiem, wiem Pokemony ale to coś z ekranów TV nie ma nic wspólnego z grami. Na szczęście dla gier ^^ Przy "Fire Red" naprawdę świetnie się bawiłem ^^ Charizard wymiata! ^^

Także na GBA świetny jest "Dragon Ball Advance Adventure". Miła dla oka grafika, dobrze ukazana historia DB (zaczynamy na początku serii a kończymy na pokonaniu Piccolo Daimao). Oprócz historii można odblokować też klasyczny tryb walki 1 na 1. Gra się świetnie ^^

Teraz mam "FullMetal Alchemist And The Broken Angel" i gra jest całkiem fajna tyle że ma sporo wad, które niewątpliwie zniechęcają wytrawnych graczy. Jest prosta, liniowa, ma mało kombosów i szybko się nudzi. Ale gra się całkiem spoko ^^

Nie wiem czy to się nada ale jako tako może jest troszkę mangowe... "Tekken 5" ^^ Moja najulubieńsza gra obok "Dragon Ball Z Budokai 3" i nie mangowej "The Lord Of The Rings: The Third Age". Ktoś wspominał o jednej z plansz z tej gry - "Moonlit Wilderness". Trzeba przyznać że jest ona naprawdę boska, najlepsza w grze. W ten tytuł mogę ciąć bez końca ^^

Aha i zapomniałbym o evangelionowym "Girlfriend of Steel". O ile można nazwać ją grą to jest naprawdę fajna ^^

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwiec 22, 2008, 05:33:21 pm »
Dzięki uprzejmości Freya pogrywam sobie w Ever 17 i im dłużej gram tym przyjemniej się gra - fabuła się rozbudowuje i postacie nie są już takie płytkie. Szczęściem gra przetłumaczona na angielski. Szkoda tylko, że tak mało gier jest tłumaczonych. Kiedyś jeszcze można było sobie z tym poradzić przy pomocy programu "agth" wyciągającego do clipboarda krzaczki, które potem można było przetłumaczyć Atlasem. Tylko w tych nowszych grach albo tekst jest inaczej wyświetlany, albo ja nie potrafię obsługiwać "agth". A pograłbym sobie w w jakiegoś EF'a albo nawet w Gun Katanę.

Offline wyspa

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwiec 22, 2008, 06:58:55 pm »

A ja gram sobie w ONI, Nie uświadczycie Mangi ani Anime o takim tytule ale ogólnie gra wpisuje się w klimaty Anime... po prawdzie jest troche ponoć wzorowane na GITS'ie. Grasie całkiem przyjemnie, kierujemy główną bohaterką walczymy używając "combosów" a fabuła też nie jest zła. Mimo tego iż jest stara to działa w najwyrzszych rozdzielczościach dzięki czemu pixeli nie widać co najwyżej teksturki mogą wydawać się "mało szczegółowe" ale IMO wygląda takczy inaczej całkiem ładnie. Muzyczka też niczego sobie... może trochę jednostajna ale trzyma klimat. A i należy dodać iż animacje całkiem ładnie... postać nie porsza się sztywno a tak jak powinna... kombosami i ruchami postaci można sie nacieszyć (widziałem wiele nowych tytułów z gorszą animacją).


Offline Frey Ikari

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 22, 2008, 09:06:40 pm »
Masz rację Wilku Ever 17 jest super zobaczysz. A tu taki CG dla zastanawiających się:


Osobiście teraz gram w Da Capo II i łatwiej mi zrozumic mowę niż krzaczki, gra ma naprawdę świetną oprawę visualną i jest dośc   zabawna. :D

Wilku co do Gun Katana to masz rację scenk nie są mocną stroną ale Hime i jej brat już tak no i gra bywa mocno denerwująca gdy masz zabic wszystkie robaczki a 1 się gdzieś zapodzieje i nie mozna go znaleźc, no i gnid w pewnych miejscach jest tyle że nic poza nimi nie widac co znacznie grę utrudnia...

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 23, 2008, 05:11:54 am »
Grafika (postacie i tła) w Gun Katana są świetnej jakości i bardzo mi się podobają, muzyka też, ale te przerywniki FPP wołają o pomstę do nieba - pierwszy Wolfenstein był bardziej grywalny ;) A co do scenek - ero, gore, a o reszcie na szczęście tylko słyszałem ;) Daruję sobie, bo bez fabuły (tłumaczenia) nie ma co tego w ogóle ruszać.

ps. Freyu, skąd ten wrzucony przez Ciebie kadr ma taką fajną rozdzielczość? Mi ta gra działa w jakiś nędznych 800x600 >_>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2008, 05:16:34 am wysłana przez Wilk Stepowy »

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwiec 23, 2008, 09:27:34 am »
CG z gry mają zawsze tylko 800x600 a chwilami tylko 640x480. Mowa oczywiście o oryginalnej wielkości.

Offline Deedlith_Anthy

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwiec 23, 2008, 01:26:00 pm »
Czy jest ktoś w stanie mi polecić jakąś grę Dating sim BEZ elementów hentai, najlepiej po angielsku (lub jakąkolwiek formą tłumaczenia dostępną)? Byłabym bardzo wdzięczna :)
Hm, chyba sie zainteresuję tym Ever17, bo brzmi ciekawie...
"Wiele można powiedzieć o nieskończonym miłosierdziu Boga, ale jak przyjdzie co do czego,
to przytomny aptekarz jest więcej wart."

Offline Frey Ikari

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwiec 23, 2008, 07:19:46 pm »
Cytuj
ps. Freyu, skąd ten wrzucony przez Ciebie kadr ma taką fajną rozdzielczość? Mi ta gra działa w jakiś nędznych 800x600 >_>
W meny wybrałem extra i otwarłem CG po kliknięciu prawym bodaj jest mozliwośc zapisania(tego mi w grach brakuje...) obrazka w jednym z wymiarow chyba , mała, srednia i duza no i wybrałem najwiękjszą... ;-)

W Da Capo CG są uber extra. :shock: Chcecie przykład ?? ;-)

Wracając do Gun Katana bardzo mi się opening podobał sama muzyka i to jak został złozony.

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwiec 23, 2008, 08:35:46 pm »
Czy jest ktoś w stanie mi polecić jakąś grę Dating sim BEZ elementów hentai, najlepiej po angielsku (lub jakąkolwiek formą tłumaczenia dostępną)? Byłabym bardzo wdzięczna :)
Tak, np. tę z której pochodzi twój aktualny avatar :D

Cytuj
Hm, chyba sie zainteresuję tym Ever17, bo brzmi ciekawie...
Proszę bardzo, choć z góry uprzedzam iż ciężko to nazwać dating simem.
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

 

anything