trawa

Autor Wątek: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.  (Przeczytany 238586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Frey Ikari

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #210 dnia: Lipiec 17, 2008, 10:49:54 pm »
Cytuj
Frey umiesz korzystać z torrentów ? Tam znajdziesz te wszystkie 3 gry.
Grubiańska odpowiedź. Korzystac umiem ale pierwszego i trzeciego nie znalazłem.

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #211 dnia: Lipiec 18, 2008, 06:47:40 am »
niestety, jeśli chodzi o obrazek, muszę was rozczarować - to było tak obrzydliwe, że takiego czegoś nie trzymamy na dysku dłużej niż to absolutnie konieczne - po wyciagnięciu muzyki od razu poszło precz i nie będziemyu jej ściagać tylko dlatego, żeby udowodnić anfanowi cokolwiek.
Zwłaszcza, że to "nie rozumiem o czym mówisz" jest zwyczajnym trollingiem, bo prężnego bryzgacza w oczodole ciężko zakwalifikować do czegokolwiek innego (choć anfan moze z uporem twierdzić, że po prostu patrzyli sobie głęboko w oczy i bryzgacz wzruszył sie na biało). nie wierze, żę jesteś aż taki ograniczony, anfan, raczej uważam, ze zbyt dobrze się bawisz patrząc, jak ludzie się pieklą po  przeczytaniu twoich postów.

Frey, zapytam Knurka skąd on to wszystko brał, jeśli chcesz.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #212 dnia: Lipiec 18, 2008, 07:38:20 am »
Też chciałem zapytać skąd to wytrzasnąć, ale po załączonych wcześniej screenach (facet w mundurze ala SS) i opisie luźnej interpretacji powiedzenia "kij ci w oko" daruję sobie te gry. Wolę jednak coś bardziej stonowanego i ciekawszego jak Divi Dead.

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #213 dnia: Lipiec 18, 2008, 08:31:35 am »
niestety, jeśli chodzi o obrazek, muszę was rozczarować - to było tak obrzydliwe, że takiego czegoś nie trzymamy na dysku dłużej niż to absolutnie konieczne - po wyciagnięciu muzyki od razu poszło precz i nie będziemyu jej ściagać tylko dlatego, żeby udowodnić anfanowi cokolwiek.
Zwłaszcza, że to "nie rozumiem o czym mówisz" jest zwyczajnym trollingiem, bo prężnego bryzgacza w oczodole ciężko zakwalifikować do czegokolwiek innego (choć anfan moze z uporem twierdzić, że po prostu patrzyli sobie głęboko w oczy i bryzgacz wzruszył sie na biało). nie wierze, żę jesteś aż taki ograniczony, anfan, raczej uważam, ze zbyt dobrze się bawisz patrząc, jak ludzie się pieklą po  przeczytaniu twoich postów.
Za to ja w to wierzę że jesteś ograniczona.Ten troll Knurek jakieś bzdury pisze że nie wiem o co mu chodzi, a na pytanie o screena albo wyjaśnienie się nie odzywa. I jaki obrazek przecież tu nie  było żadnego obrazka z gier Innocent Grey ?

Też chciałem zapytać skąd to wytrzasnąć, ale po załączonych wcześniej screenach (facet w mundurze ala SS) i opisie luźnej interpretacji powiedzenia "kij ci w oko" daruję sobie te gry. Wolę jednak coś bardziej stonowanego i ciekawszego jak Divi Dead.
O czym ty mówisz ? Aha o Dies Irae. To takie hentai też.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2008, 08:36:00 am wysłana przez anfan »

Offline Szyszka

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 517
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nyeco Większe Zuo
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #214 dnia: Lipiec 18, 2008, 08:44:15 am »
jestem ograniczona. Mieszkam tylko z Knurkiem i mamy wspólny komputer, wiec pewnie mi się przywidział obrazek z gwałtem w oczodół. przeczytaj powoli, kochanie, bo widzę, że rzeczywiście ciężko ci to idzie - " to było tak obrzydliwe, że takiego czegoś nie trzymamy na dysku dłużej niż to absolutnie konieczne - po wyciagnięciu muzyki od razu poszło precz i nie będziemyu jej ściagać tylko dlatego, żeby udowodnić anfanowi cokolwiek".

a to z kolei odnosi się do posta:

Polecam wam świetne gry anime (hentai) firmy Innocent Grey.
Są to 3 gry o genialnej kresce i fabule. Kolejność jest taka.
1. Cartagra
2. Pianissimo.
3.Karanoshojo
Te gry to horror( i to dosyć brutalny). Szczególnie ta ostatnie chociaż wcześniejsze też.
Zobaczcie stronę producenta.
http://www.gungnir.co.jp/innocentgrey/index2.html

A z kolei w Cartagrze jest piękna scena gwałtu w oczodół (prawy, fachowa robota).
Co kto lubi...

na co ty odpowiedziałeś, że to bzdura i chcesz obrazek potwierdzający nasze głupoty.
Tak więc ja odpisałam:
to było tak obrzydliwe, że takiego czegoś nie trzymamy na dysku dłużej niż to absolutnie konieczne - po wyciagnięciu muzyki od razu poszło precz i nie będziemyu jej ściagać tylko dlatego, żeby udowodnić anfanowi cokolwiek".

nie twierdzę, zę tego nie rozumiesz, twierdzę tylko, że twardo próbujesz nas strollować, udając, ze nie rozumiesz i jak zwykle próbując zmusic nas do udowadniania ci czegokolwiek.

Jak już powiedziałam, nie wierzę, że jesteś tak ograniczony, uważam, ze masz zlewę patrząc, jak ludzie się pieklą na twoje posty. Z całą pewnością mogę stwierdzić, ze twój następny post będzie zawierał "nie rozumiem o co ci chodzi" albo "głupoty piszesz" albo "naucz sie czytać" lub "to knurek pisze bzdury a ja chcę, żeby mi pokazał obrazek, bo pisze bzdury".

W każdym przypadku życzę ci, zebyś miał choć w połowie tak dobrą zabawę odpowiadając mi, jak ja mam tobie.
mam na avku pikacza
co się nie zatacza
z oponką lata
a w tle męska klata

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #215 dnia: Lipiec 18, 2008, 10:07:27 am »
Szyszka proszę myśl i jeszcze raz myśl. Ja mam wszystkie zdjęcia z tych gier i takiego zdjęcia o jakim piszecie NIE MA. Rozumiesz co napisałem.
Są jakieś zdjęcia bez oczu ale tego co piszesz nie ma.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #216 dnia: Lipiec 18, 2008, 10:22:56 am »
A nie mogłeś tak od razu napisać? Rzeczowo i bez chamstwa?

Poza tym myślałem, że Ty w te gry grasz, skoro je oceniasz, bo anime oceniasz jedynie po oglądnięciu całości, a gry tylko po artach?

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #217 dnia: Lipiec 18, 2008, 10:27:16 am »
Mam i trochę grałem lecz wpierw uaktywniam wszystkie cg i scene. Na takiej jednej stronce do wszystkich gier są takie pliki.
Więc jeśli ja takiego zdjęcia nie widziałem to dlatego się pytałem o nie.
To są gry Visual Novels z rozbudowaną fabułą więc polecam fanom horroru.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2008, 10:30:43 am wysłana przez anfan »

Offline Knurek

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #218 dnia: Lipiec 18, 2008, 03:53:39 pm »
[quote author=anfan link=topic=4504.msg980668#msg980668 date=1216366295]
Ten troll Knurek jakieś bzdury pisze[/quote]

Woah, teraz to już mogę spokojnie umrzeć, widziałem wszystko.

Nie wiem, możliwe że mi się gry popieprzyły, tyle tego hentajowego tałatajstwa się ostatnio przez dysk przewija...
A gry, jak już Szyszka napisała, już nie mam.

Offline Frey Ikari

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 18, 2008, 08:43:42 pm »
Jednak anfan podesłał linki więc jak juz to jesli wiecie jak to napiszcie jak wyciągnąc Cg i muze z gry. Mnie na razie Dies Irae sie podoba mam już ulubioną moe taką z własami jak Rei i gadającą jak Rei. W VN zawsze podziwiam kunszt aktorstwa i to jak dobrze głosy dobrane są do osobowości odgrywanej postaci.

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 18, 2008, 09:31:09 pm »
Pliki do odblokowania, które się umieszcza w folderze save są tutaj. Wtedy wszystkie cg i scene są odblokowane.
http://sagaoz.net/savedata/
PS:
Może nie zdążyłeś zauważyć Knurek, ale ja podałem już stronę. Trzeba w kolejności alfabetycznej zobaczyć.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2008, 11:37:39 pm wysłana przez anfan »

Offline Knurek

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 18, 2008, 09:40:02 pm »
Jednak anfan podesłał linki więc jak juz to jesli wiecie jak to napiszcie jak wyciągnąc Cg i muze z gry.

Crass (http://tieba.baidu.com/f?kw=crass) potrafi, profil InnocentGrey.

Offline Frey Ikari

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 21, 2008, 10:40:43 pm »
Cytuj
Cytuj
Cytat: Frey Ikari  Lipiec 16, 2008, 09:31:50
Zaczełem grac w Dies Irae, intro sparwiło ze zaczełem ziewac ale to pewnie dlatego ze nijak nie zakumałem o co chodzi. Zaraz po intrze przywitały mnie odgłosy II wojenne i zaczeło się robic ciekawie, w pewnym momencie zjawił się jakiś psychol w mundurku inspirowanym SS padły cięzkie słowa takie jak Requiem czy Lux perpetua a mnie mina coraz bardziej się wydłuzała i pojawił się drugi gośc ;bisz; w mundurku stylizowanym na oficera SS a ja robiłem jednocześnie takie coś    ... Na razie dalej nie zapuszczałem się bo jeszcze tego co zaboczyłem nie przetrawiłem... Wrazenie jak na razie: o0

Jak ripowałem muzykę z tej gry to pobieżnie przejrzałem CG i nie polacałbym kontynuować. Chyba że lubisz jakieś mięsne tentaclowe bloby gwałcące panienki, czy podobne klimaty
Co ty ripowałeś?? Napewno nie Dies Irae! :shock: :-?

Dies Irae przeszedłem całą grę na 100%. Fajna historia gdyby powstało anime z umiejętnie wykorzystanymi wątkami i klimtem to bioręw ciemno.I jeszcze jedno powiadam jak na grę Hentai VN to graficznie powala i bije wszystko co do tej pory widziałem, to jest niesamowite, rewelacyjna grafa pod tym wzgledem z całą pewnością gra zrobiona z rozmachem jedynie szkoda że nie urozmaicili tego bardziej.

No i smutna wiadomośc utknełem w Pianissmo... Albo zabija mnie facet albo babka i nie wiem gdzie popełniłem błąd. Gra ma plus za gangsterski klimat i ładne graficzki.

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #223 dnia: Lipiec 22, 2008, 06:40:19 am »
Jeśli nie grałeś to powinieneś wpierw Cartagrę przejść. Dies Irae ma bardzo ładną grafikę, ale jednak w porównaniu z Innocent Grey dużo słabsza.Ale nie ma co ukrywać brutalne są bardzo te gry co mi nie odpowiada.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #224 dnia: Lipiec 22, 2008, 07:22:00 am »
I tak wolę Utaware - gram już naście ładnych godzin i ciągle nie ma H scenek, co zaliczam na plus. Postacie są jeszcze fajniejsze niż w anime, grafika prześliczna, a głosy seiyuu cudowne. A sam gameplay bardzo fajny - niektóre walki są na tyle taktyczne, że trzeba czasami pogłówkować jak tu nie dostać łomotu. Jak na razie nie zauważyłem, bo gra była bardziej rozbudowana od anime, ale jeszcze sporo przede mną.

 

anything