Autor Wątek: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.  (Przeczytany 239579 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kainti

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #225 dnia: Lipiec 22, 2008, 08:20:10 am »
Ja teraz pogrywam sobie w Edelweiss, pierwsza gra tworcow m.in. Green Green, zaliczylem juz dwa scenariusze i powiem ze gra naprawde mnie pozytywnie zaskoczyla. Jest o kolesiu ktory razem z paroma kumplami (podobnych we wszystkim do kumpli glownego bohatera z Green Green) przenosi sie do szkoly jakiejs wyspie, w ktorej to do tej pory byly same dziewczyny. Jak sie pozniej okazuje ani wyspa ani szkola nie sa takie zwyczajne jak sie na poczatku wydawalo :P. Jak kogos mniej kreca takie klimaty to dla samej muzyki warto zagrac, jest naprawde swietna. Gra jest juz po ang - http://www.mangagamer.com/main/Titles/Details/95B64FD1-DF2D-47C9-B5DE-E5146D205EDA (nie sugerujcie sie opisem, ktory pewnie mial zaciagnac klientow, w obu scenariuszach co przeszedlem bylo po jednej niezbyt dlugej H-scenie na bohaterke). Akceptuja nawet polskie karty bankowe (mi zaakceptowali Vise z pko bp :] ). Tlumaczenie w tym momencie pozostawia wiele do zyczenia, ale i tak rozgniata to co moze wypluc AGTH+Atlas, a i obiecuja na glownej stronie ze beda patche z poprawkami.

Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #226 dnia: Lipiec 22, 2008, 10:17:46 am »
Znajomy pożyczył mi grę Bible Black. Zagrałem w nią przez godzinę i zniechęciła mnie. Hentaje w satanistycznych klimatach to jednak nie dla mnie  ;-) Kiedy skończyłem Utaware zostały mi 2 nieodkryte sceny. Żeby je odkryć trzeba zakończyć grę na wyższym poziomie trudności czy po prostu coś przeoczyłem?

Offline Kainti

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #227 dnia: Lipiec 22, 2008, 11:40:28 am »
Ja przeszedlem gre na Hard-1 i zostala mi jedna scena. Z tego co slyszalem ta ostatnia scena pokazuje sie jak masz wszystkie flagi pozaliczane w tym extra cosiu (nie pamietam dokladnie jak to sie nazywalo, bylo gdzies kolo tego miejsca gdzie mozesz przegladac swoje statystyki walk)..

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #228 dnia: Lipiec 22, 2008, 06:50:01 pm »
I tak wolę Utaware - gram już naście ładnych godzin i ciągle nie ma H scenek, co zaliczam na plus. Postacie są jeszcze fajniejsze niż w anime, grafika prześliczna, a głosy seiyuu cudowne.
Hmmm.  O której wersji Utawarerumono mówimy? Bo ta pctowa była niema (i dlatego sobie ją darowałem), czyżbym coś przeoczył?
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #229 dnia: Lipiec 22, 2008, 07:45:11 pm »
Uhm, przeoczyłeś łatkę z dźwiękiem :)

A czy mi się dobrze zdaje, że łucznicza obstawa Oboro w grze to "oni"? W anime to były "one" i to bardzo fajne "one" xD

Offline Kainti

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #230 dnia: Lipiec 22, 2008, 07:58:22 pm »
Bleh, to ja chyba tez przeoczylem ta latke z dzwiekiem :P
A co do plci obstawy to nie zdaje Ci sie, w anime troche to sobie zmienili.

Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #231 dnia: Lipiec 22, 2008, 07:58:51 pm »
W grze To faktycznie byli oni. W tej scenie też nie jest pewne, że nie są facetami  :badgrin: . Ściągnąłem sobie 4 odcinki specjalne dodane do płyt DVD z anime. Aż szkoda, że mają tylko po 10 minut. W pierwszym odcinku był przedstawiony moment z gry jak Oboro i Hakuro zjedli nieświeżą żywność, w drugim zabawa w chowanego.  Ja uwielbiam 3 i 4. Występują tam  Touka i jej lalka (kto grał ten wie, kto nie ten  niech ściągnie  ;-) )

Offline richie

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 1
  • Contract? (◕ ‿‿ ◕)
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #232 dnia: Lipiec 22, 2008, 08:04:25 pm »
Uhm, przeoczyłeś łatkę z dźwiękiem :)
Mistrzu, odezwij się no na gg :)

Cytuj
A czy mi się dobrze zdaje, że łucznicza obstawa Oboro w grze to "oni"? W anime to były "one" i to bardzo fajne "one" xD
Kekekeke
Czy kopiowanie jest grzechem? W Biblii mamy przykład Jezusa, który kopiował chleb i ryby. Protestujących nie stwierdzono.
https://pl.wikisource.org/wiki/Zapowied%C5%BA_%C5%9Bwiata_post-copyright

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #233 dnia: Lipiec 22, 2008, 08:13:09 pm »
Kekekeke

Srogie :) A w anime raczej na bank były to dziewczyny - przynajmniej ja (jak i Oboro) jestem o tym święcie przekonany lol

Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #234 dnia: Lipiec 22, 2008, 08:45:26 pm »
Tylko, że w tej scenie jak z nimi leżał był totalnie zalany (zresztą dość często go spijali)  :badgrin: .

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #235 dnia: Lipiec 22, 2008, 09:18:02 pm »
Od początku do końca anime nie było hintów, że to mogą być faceci. Inaczej też były te postacie rysowane - bardziej kobieco no i seyuu to kobieta (co w sumie nic nie znaczy w przypadku anime :p). No i Oboro traktował je jak kobiety (w grze wiedział, że to faceci). Zresztą, ja się zasugerowałem, że to kobiety, bo wcześniej widziałem anime. Patrząc obiektywnie na grę, to rzeczywiście chłopięco wyglądają.

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #236 dnia: Lipiec 23, 2008, 12:15:42 am »
Zobaczcie opening z gry Cartagra. Po prostu wspaniały.
http://rapidshare.com/files/131716498/cartagra_op.mpg.html

Offline Hamtaro666

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #237 dnia: Lipiec 24, 2008, 11:05:43 am »
Anfan masz więcej takich? Bardzo ładne.

Offline Shirosama

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #238 dnia: Lipiec 24, 2008, 03:59:58 pm »
Jeszcze z gry Pianissimo zamieszczę opening jeśli można.


http://rapidshare.com/files/132118972/pp_op.mpg.html
PS:
Wszystko w japońskiej.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2008, 05:58:58 pm wysłana przez anfan »

Offline Hollow

Odp: Najlepsza gra mangowa w którą kiedykowiek graliście.
« Odpowiedź #239 dnia: Lipiec 24, 2008, 04:42:07 pm »
Cartagra jest dostępna w wersji angielskiej? Bo jak na razie widziałem tylko w japońskiej.

 

anything