trawa

Autor Wątek: Mangazyn - spekulacje o ...  (Przeczytany 11869 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzybek

  • Gość
Mangazyn - spekulacje o ...
« dnia: Październik 17, 2003, 05:57:46 pm »
Hi!

 Niebawem pierwszy numer Mangazynu. Czego sie spodziewacie ? Myslicie, ze bedzie on kopia wczesniejszych numerow Kawaii czy tez moze totalna odskocznia ?

pozdrawiam
Grzybek

Offline Finfarin

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2003, 02:22:56 am »
Mangazyn robi stara ekipa Kawaii więc nie spodziewam się wielkiej zmiany stylu..Poczekamy, zobaczymy...Sądzę, że bardziej może się zmienić samo Kawaii, pod redakcją Michia. Ale konkurencji zawsze dobrze wpływa na rynek, więc może się okazać, że ba pisma będą dobre.

P.S
Podobnoż nowe Kawaii ma mieć 48 stron i 6 zł kosztować, przynajmniej narazie.
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Inszy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 18, 2003, 11:45:36 am »
Myślę, że Mangazyn będzie bardziej hardcorowy w swej misji japonizacji niż wcześniej Kawaii :?
Ale jeśli będą dodawać anime do gazetki... 8)
Byleby nie yaoi :shock:
 :wink:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline sivy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2003, 03:58:08 pm »
Niw iem ale wpierw podejde do tego z dystensem i pozniej czas pokaze...
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline alfista

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2003, 08:34:24 pm »
z tego co do mnie dotarlo kawaii ma byc ciensze, tansze i wychodzic co miesiac....

co do mangazynu ... o wiele bardzije czekam na kawaii pod przewodnictwem michia.
lfi - nie tylko m&a

grzybek

  • Gość
Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 22, 2003, 11:47:26 am »
Heh :)

No ja tez poczekam na Kawaiia. Zobacze ile udalo sie w nim zmienic a ile jeszcze nie...
Ale Alfista ma wiele racji w swojej wypowiedzi. Ja znam dodatkowo czesc autorow textu i bedzie to glownie nowa ekipa oraz kilka obeznanych juz nazwisk. Jednak obiecalem, ze nie ujawnie tych danych i musze przesiedziec cicho :)

Obawiam sie jednak, ze nowe gazety nie beda tak nowatorskie jak sie spodziewa chciala duza czesc naszego fandomu.

pozdrawiam
Grzybek

Offline Pokpoko

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 31, 2003, 06:12:16 pm »
no..dobra..nabyłem dzisaj tytanicznym wysiłkiem ob atytuły i po przejrzeniu(na dokładne czytanie przyjdzi eczas)-mangazyn m alepsza szatę graf..jednokolorowe strony bez fioletów i rózów...uklad stron jak z kawajca starego,działy tez zostały..treść-nie wiem..al enie ma juz durnowatych nagłówków(albo mocno ograniczone)...wkładka na papierze gazetowym z krzyżówa i reckami zwykłych komiksów,..i artykuły 'z innej strony"-lekko dziwne tytuły :)
zato kawaii..co prawda kosztuje 5.60 ale cienkie toto jka biuletyn reklamowy,szata graf-jezu..przegladąłem u dzieck aznajomych jakiś magazyn typu Cartoon Newtwork..wypisz wymaluj to...róże,filoety,kropk ui inna cholera...sztampowe artykuły typu obrazkowego(na pierwszy rzut oka)...na plus-uzycie słówa"burdel" w artykule o Gunsmithah...

Offline alfista

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 31, 2003, 09:42:49 pm »
na obrone kawaii moge powiedziec ze mieli o wiele mniej czasu na przygotowanie numeru niz mangazyn ... ostateczne sady mowil bym po drugich numerach ...
lfi - nie tylko m&a

Offline Pokpoko

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 31, 2003, 10:09:23 pm »
no dobra..ale zapowiedź że tematem numeru będzie "paradise Kiss"i transformers nie nastraja optymistycznie :roll:

Offline alfista

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 31, 2003, 10:43:34 pm »
zobaczymy .... zobaczymy ... ^^
lfi - nie tylko m&a

Offline Inszy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 01, 2003, 12:47:07 am »
Czyli Kawaii dla dzieci, a Mangazyn dla "Otaku"? :?
A może by tak coś dla normalnych ludzi (nic nie ujmując dzieciom)? :wink:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline sivy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 03, 2003, 03:51:07 pm »
Ja wiedzialem, ze tak bedzie, ja wiedzialem, ze tak bedzie :)
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Kweethul_drugi

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 03, 2003, 06:48:42 pm »
Cytat: "sivy"
Ja wiedzialem, ze tak bedzie, ja wiedzialem, ze tak bedzie :)

A kolega nie wziął śpiworka :)
Co to jest Bractwo Św. Jerzego? Skąd komp wie, że jestem kawalerem???

-Bo to Matrix...

NA POHYBEL POLIGOTOM!!!

Offline Finfarin

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 03, 2003, 09:22:10 pm »
Przeglądalem te magazny i w wielkim skrócie:
-mangazyn niczym nie zachwyca
-kawaii jest   do (_|_)
quote]
"Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań"
 [/quote]

G.K.Chesterton

Offline Inszy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 04, 2003, 07:17:55 pm »
Opinie prawdziwych fanów (z dnia dzisiejszego):
http://www.kawaii.pl/tablica.php
 :rotfl:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.