trawa

Autor Wątek: Mangazyn - spekulacje o ...  (Przeczytany 11898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pokpoko

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 04, 2003, 07:47:18 pm »
noo..sama śmietanka i elyta naszego fandomu(co to za słowo? :o )

Offline sivy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 12, 2003, 04:42:25 pm »
Buu mnie nie lubia nie moge wejsc na ta strone
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Inszy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 12, 2003, 08:34:28 pm »
Jakby Ciebie ludzie bluzgali na Twojej własnej stronie, to też byś zamknął szopkę ;)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Qraq

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 13, 2003, 03:38:56 pm »
MANGAzyn - niezle. Wielkich zmian nie oczekiwalem. Niezly pomysl z wkladka. Byle nie bylo zbyt "jaskrawe" -nie lubie tego. Stonowana okladka, duze, rzucajace sie w oczy logo, dobry papier. Mi pasuje.]

Kawaii - jejku! Co to jest?! Kolory ostrzejsze niz w bravo, popcorn itp.  Na pewno widac to z daleka:P (moze to jednak zaleta?) . Tekst  NGE vs. Gundam to chyba zart jakis- przewaga grafiki nad trescia(na 1/2 strony by to mogli zmiescic).
Mimo wszystko maja jeszcze u mnie szanse. Musza sie chyba jeszcze rozruszac.  

Zreszta, wydaje sie to troche dziwne, ze "nowy" tytul prezentuje lepszy poziom od "starego". nie?

Offline Ratata

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 29, 2003, 10:29:48 pm »
Na pocz.wogóle nie wiedziałam co i jak.Zobaczyłam mangazyn i automatycznie go nabyłam.Pominę mentne tłumaczenia redakcji co do zmiany,reszta jest ok.Owszem,brakuje paru działów,jednak jest to pismo dojrzalsze niż dawne kawaii :o .Co do K.-jak zobaczyłąm okładkę,po prostu zwątpiłam.A Wy mi jeszcze mówicie,że to Michio zrobił :bored:
..Have you ever wanted me to drink your blood...?

Offline Pustka_Siostra_Cienia

kawaii vs mangazyn
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 30, 2003, 05:06:15 pm »
Cóź... Kawajec dla większości starych wyjadaczy zginął śmiercią tragiczną.. te bąbelkowate, rózowe literki, te ambitne "recenzje", ta krzyżówka na końcu... Umarł król, niech żyje król!  ;) Mangazyn prezentuje się za to całkiem, całkiem... Zresztą wystarczy przejrzeć posty - są jednomyślne...
on't try to live so wise
Don't cry 'cause you're so right
Don't dry with fakes or fears
'Cause you will hate yourself in the end

grzybek

  • Gość
Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 01, 2003, 02:52:36 pm »
HI!

Wydawca tak chcial to i wydawca moze zrozumie jak mu zysk spadnie bo jak nie spadnie a wzrosnie to wiecie wogole jak potocza sie dalsze losy gazety

pozdrawiam
Grzybek

Offline Ratata

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 01, 2003, 05:24:33 pm »
Zobaczymy.Myślę,że będzie dobrze.W dowód zaufania zamówiłam prenumeratę :) .Poczekajmy,aż dojdą plakaty,listy itede...wtedy sie okaże ;)
..Have you ever wanted me to drink your blood...?

Offline ANO777

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 01, 2003, 05:32:22 pm »
Kawaii nie jest takie złe przynajmniej jestem mniej wiecej na bierząco...w necie nie moge byc wiecznie

Offline Pokpoko

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 01, 2003, 06:05:47 pm »
nowy numer..kolory bez zmian...recki-ledwo zasługuja na te nazwe,bardziej pasuje określenie Notka prasowa...krótkie i nie zawsze treściwe...

grzybek

  • Gość
Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 01, 2003, 06:46:51 pm »
Kawaii nie bedzie mialo chyba wiecej stron ale moze dodatki lepsze :) ?

Offline ANO777

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 01, 2003, 07:19:41 pm »
dobre i to...... :giggle:

Offline Ratata

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 01, 2003, 09:37:09 pm »
Sama nie wiem.Przeglądałam Kawaii,w każdym razie próbowałam,ale nie ma tam kompletnie nic,co mogłoby mnie zaineresować.Albo zostało to skrzętnie ukryte ;)

Aż się łezka w oku kręci na wspomnienie niektórych starych,pięknych Kawaiiowych plakatów.. :cry:
..Have you ever wanted me to drink your blood...?

grzybek

  • Gość
Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 01, 2003, 09:53:27 pm »
Z plakatow to mi sie podobalo tylko kilka ... No.. tak jakos :) nawet Animegaido ma wieksze % w udzialy w plakatach co do globalnego wydań Kawaii

pozdrawiam
Grzybek

Offline Inszy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 02, 2003, 08:10:43 pm »
W Mangazynie irytuje mnie ta sama rzecz co w "starym" Kawajcu (ciekawe czemu? ;) ) - ksenofobia, "delikatne" naginanie niektórych faktów czy wręcz pisanie rzeczy niezgodnych z rzeczywistością, ale słusznych "ideologicznie" :roll:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

 

anything