trawa

Autor Wątek: Mangazyn - spekulacje o ...  (Przeczytany 11850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grzybek

  • Gość
Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 03, 2003, 12:30:50 am »
hehe

Pokorne ciele dwie matki ssie :) ?
Czy moze jakies inne okreslenie bylo by bardziej sprawiedliwe ?
pozdrawiam
Grzybek

Offline szmergiell

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 09, 2003, 11:59:30 am »
Niestety [albo stety] kawaii umiera smiercia tragiczna i bardzo drastyczna. Czasopismo, na ktorym wychowala sie bardzo duza ilosc fanow zeszlo na psy. Na szczescie niektorzy zauwazyli to i postanowili sprobowac z czyms konkurencyjnym. Szkoda tylko, ze tak pozno. Wtedy moze udaloby sie utrzymac przy zyciu oba czasopisma [pamietajac o kawajcu]. Teraz niestety kawaii stal sie tylko papierem w ktory nawet chamskiego prezentu dla najwiekszego wroga bym nie opakowal.
Moze rzeczywiscie wydawca zauwazy znaczacy spadek [badz zahamowanie] sprzedazy kawaii i zmieni polityke.
A teraz co do mangazynu.
Przejrzalem pierwszy numer dosc pobieznie [wiem, ze nie jestem z tym zbyt szybko, ale coz :)]. Bardzo traci podobienstwem do starego Kawaii. Niestety cos co juz minelo nie powroci. Moze to i lepiej. Pewnie beda szukac czegos lepszego. Mam tylko nadzieje, ze nie podzieli Mangazyn losu Kawaii. Licze na to, ze wydawnictwo, z ktorym sie zwiazali nie rozpieprzy ich po raz kolejny.

Offline Macias

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 09, 2003, 10:29:10 pm »
mnie tylko zastanawia,czemu Michio,czolowy cynik kawaii,koles traktujacy wszystko (ponoc) z przymruzeniem oka,robi taki shit?ja wiem,ze pieniazki itd.ale mimo wszystko nie spodziewalem sie,ze akurat Michio zrobi taki numer,predzej Jedi...
a Mangazyn byl moment w gdansku,po czym nzikl.i juz wiecej w 3miescie nie widzialem...nie,zebym kupic chcial,ale mimo wszystko lekkie przegiecie

Offline Shinji

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 10, 2003, 12:39:34 am »
wiem ze jeszcze niedawno widzialem go w kiosku przy zlotej bramie ale nigdzie pozniej ani wczesnie z mangazynem sie nie spotkalem(nawet w empiku).

Offline Macias

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 10, 2003, 09:22:23 am »
az tak szybko zszedl?niemozliwe...w kazdym razie po pobieznym przekartkowaniu pisma stiwerdzam,ze nic specjalnego.aczkowliek malo mozna stwierdic po niecalej minucie przerzucania kartek :)

Offline An-Nah

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 10, 2003, 12:54:46 pm »
Cóż, ja pierwszy numer przeczytałam dokładnie i musze powiedziec, że wygląda obiecująco.  Ja trzymam kciuki. Może cos jeszcze z tego czasopisma bedzie.

Macias, to, co zrobił Michio to dodatkowy kamyczek do ogródka... Ja sympatii do tego człowieka nie czuję, choć nieraz zgadzałam się z tym, co pisał. Znam osoby, które napisały do niego z krytyką i zostały obrzucone mięsem. Ja też otrzymałam niezbyt miłą odpowiedź na mój mail. Przyznaję, nie do końca przemyslany, ale bynajmniej nie obraźliwy.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline sivy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 10, 2003, 05:28:07 pm »
Ja tez  sie zastanawiam SZ.P. Michio ze sloika, spotykalem sie raczej z dobrymi opiniami na jego tamat a tu patrz ... no coz nie kazdy jest idealny :bored:
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Macias

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 13, 2003, 04:03:35 pm »
Cytat: "An-Nah"
Cóż, ja pierwszy numer przeczytałam dokładnie i musze powiedziec, że wygląda obiecująco.  Ja trzymam kciuki. Może cos jeszcze z tego czasopisma bedzie.

Macias, to, co zrobił Michio to dodatkowy kamyczek do ogródka... Ja sympatii do tego człowieka nie czuję, choć nieraz zgadzałam się z tym, co pisał. Znam osoby, które napisały do niego z krytyką i zostały obrzucone mięsem. Ja też otrzymałam niezbyt miłą odpowiedź na mój mail. Przyznaję, nie do końca przemyslany, ale bynajmniej nie obraźliwy.
a co takiego napisalas, i co ci odpisal?bo przyznam,ze ekko mnie zszokowalas tym newsem...

Offline lucass

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 14, 2003, 10:59:03 pm »
Hmm... Arjuna za 49,99... omoshiroi...
Zobaczymy co będzie dalej, ale to krok w dobrym kierunku. Jedi & co zarobili duży plus (pierwszy od bardzo dawna). Trochę dyskusyjnym pomysłem jest wypuszczenie wersji VCD (może VHS byłby lepszym rozwiązaniem?), ale na pewno wyniki sprzedaży wszystko zweryfikują.
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline Yaqza

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 02, 2004, 08:02:08 am »
A jak zapatrujecie się na "MANGAzyn 100% Gry"? Ktoś to wogóle zakupił?
Osobiście przyznam, że jak na pismo mające traktowac o elektronicznej rozrywce prezentuje zastraszajaco niski poziom i chowa się daleko w tyle za takim np. "Neo plus" czy "PSX Extreme".
Dla chętnych pełnej jadu opinii link do mojej recki tutaj.
Szkoda kasy na to "coś".
url=http://www.komiks.nast.pl]Aleja Komiksu[/url]

Offline Yaqza

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 13, 2004, 07:19:23 pm »
Jezu, czy tylko ja czytam ten temat, czy to przez mnie wszyscy sobie poszli? W każdym bądź razie nowy numer "MANGAzynu" już niedługo, a już teraz można zobaczyć okładeczkę- zapraszam na Katedrze. Niedługo spis treści i wstępniak!
url=http://www.komiks.nast.pl]Aleja Komiksu[/url]

Offline Inszy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 13, 2004, 10:37:21 pm »
Chyba po prostu każdy powiedział to co chciał i tyle ;)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Lina_

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 15, 2004, 12:03:44 pm »
No cóż ja uważam że nie ma co pporównywać starego Kawaii do Mangazyny styl jest inny i szczerze mówiąc tez mi sie specjalnie nie podoba, niektóre fanziny są lepsze....
Takie sobie piśmidło w którym można dowiedzieć się nowych rzeczy.

Offline sivy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 19, 2004, 04:45:18 pm »
W jednym wielim skrocie ZIMA nie ma nic do czytania ciekawego....
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Puchiko0007

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 28, 2004, 06:20:11 pm »
Cytat: "Inszy"
Czyli Kawaii dla dzieci, a Mangazyn dla "Otaku"? :?

e tam dla otaku. nie ma tam teraz nic zachwycajacego jak powiedzial ktos wczesniej. ot ta sama zawartosc co wczesniej w kawajcu. mogli by wywalic ten jakis pieprzony dodatek i robic to co wczesniej, za ta sama cene :/ i plakaty mogly by byc normalnej wielkosci :|