trawa

Autor Wątek: Mangazyn - spekulacje o ...  (Przeczytany 11465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Inszy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 08, 2004, 08:14:45 pm »
No właśnie o tym mówiłem :)
Może na forum Kawajca nie jest wybitnie intelektualnie, ale i tak lepiej niż w Mangazynie :roll:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline An-Nah

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 09, 2004, 11:22:51 am »
A tak przy okazji, czy ja się zachowuję jak zła fanka yaoi?
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Inszy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 09, 2004, 06:18:41 pm »
A jak się zachowuje dobra fanka yaoi? :giggle:

I taką ciekawą rzecz zaobserwowałem - gro fanów i fanek yaoi (jakich przyuważyłem na stronach starego Kawajca) w rzeczywistości wręcz zionie nienawiścią do osób homoseksualnych. Ciekawy jestem skąd taka rozbieżność? :roll:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline An-Nah

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 09, 2004, 06:26:00 pm »
:?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?  :?

Nigdy tego nie zauwarzylam, choc wsrod fanow yaoi sie obracam a nawet na jednym forku tematycznym jestem... Paru homoseksualistow tam mamy (a biseksualistow ile...) i jakos nikt nienawiscia do nich nie zionie. No ale tez wiekszosc forka to rozsadne osoby, a nie 13-latki piszczace "bishounen, bishounen!" i latajace po konwentach z kukurydza (taki jest stereotyp ktory, przyznaje, nie bez podstaw zaistnial...)

Inszy, jak bedziesz na reanimce, to wpadnij na panel "Dlaczego nie lubimy yaoi" (bo glupie to i tyle) - Pandora prowadzila go juz na Shadow Projectie i fajnie wyszedl, choc tam byly osoby o umierkowanych pogladach - na Reanimce, mam nadzieje, dojdzie do potyczki miedzy piszczacymi 13-latkami a Virusem i ekipą (szkoda, ze jedynie 13-latki polegna w tej batalii... ale dore i to...)

Zdajcie mi relacje, jak poszlo, co? Ja nie moge jechac :(
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Inszy

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 09, 2004, 06:46:32 pm »
Być może miałem kontakt z niewłaściwymi ludźmi ;)

A na konwentach już się nie pojawiam (i nie robiłem tego specjalnie często) - jakoś zbyt duża część osób napawała mnie niesmakiem (choć i wspaniałych osób nie brakowało) :)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Puchiko0007

Mangazyn - spekulacje o ...
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 10, 2004, 11:15:10 am »
Cytat: "Inszy"
A na konwentach już się nie pojawiam (i nie robiłem tego specjalnie często) - jakoś zbyt duża część osób napawała mnie niesmakiem (choć i wspaniałych osób nie brakowało) :)

Z kim przystajesz, takim sie stajesz.
Nie warto rezygnowac z konwentow, za duzo daja radochy :) trzymaj sie "dobrych" ludzi, "zlych" zlewaj - taka moja rada :)

 

anything