Autor Wątek: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów  (Przeczytany 513381 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline absolutnie

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2325 dnia: Październik 05, 2018, 11:14:44 pm »
Sto razy lepsze niż generyczna Captain Marvel.

Przepraszam, ale nie zrozumiałem, co napisałeś. Co w Twojej wypowiedzi znaczy słowo "generyczna"?
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Szekak

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2326 dnia: Październik 05, 2018, 11:34:36 pm »
Ja zauważyłem, że pierwsze trailery zazwyczaj są słabe, Aquaman też tak miał, kolejny trailer CM na pewno będzie lepszy. A czy zamykają cyrk? Będzie jeszcze Shazam, Wonder Woman 2, Joker i Birds of Prey, produkcja tych filmów jest w toku lub w zasadzie się skończyła, więc na razie na zamknięcie cyrku się nie zanosi, a co najwyżej na zmianę kursu. ;)

Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2327 dnia: Październik 06, 2018, 06:27:47 am »
Jak dla mnie tęczowy cyrk okropnego CGi. Podwodne sceny są tak plastikowe, że aż zęby bolą. Jak na ironię bardziej disneyowskie niż Disney (i niestety nie w dobrym sensie)

Offline Szekak

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2328 dnia: Październik 06, 2018, 08:29:00 am »
To jestes w zdecydowanej mniejszosci, a jedyne co jest disneyowskie tutaj to wymuszone zarty.

Offline absolutnie

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2329 dnia: Październik 06, 2018, 09:40:08 am »
Całkowicie się zgadzam z tym, co napisał Gobender.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline LucasCorso

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2330 dnia: Październik 06, 2018, 09:44:27 am »
Ja też w takim razie jestem w tej "zdecydowanej mniejszości"
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Namir

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2331 dnia: Październik 06, 2018, 11:41:35 am »
Żeby nie było, że na forum tylko się wieczne narzeka, to ja napiszę, że trailer Aquamana mi się podobał. Jason Momoa się sprawdza, sceny akcji są dynamiczne, fabuła wydaje się być ok. Nie mam pojęcia, gdzie tam jest okropne CGI, moim zdaniem stoi ono na całkiem dobrym poziomie. Okropne CGI to było w Bogach Egiptu. ;)

Offline Gazza

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2332 dnia: Październik 06, 2018, 02:10:51 pm »
CGI jest na porządnym poziomie. Rozumiem, ze może niepodobac się kolorowy styl. Cóż, twórcy filmu starali się oddać komiksowy duch głębi oceanów. Gdyby miało być realistycznie - byłby mrok, szarobure barwy i dopiero byłoby zrzędzenie. Mamoa daje radę, Amber i Nicole będą ozdobami, do tego Defoe, kapitalna flora i fauna, wierny komiksowi Black Manta! Ja się jaram, ale dla równowagi muszą być narzekania...

Offline death_bird

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2333 dnia: Październik 06, 2018, 02:33:05 pm »
Są hamburgery od Marvela, są hamburgery od DC. Jak na razie te z DC były mniej strawne. Pytanie czy dokonali koncepcyjnego/jakościowego przełomu. Jeżeli nie to tym samym będziemy mieć do czynienia z kolejnym filmem poniżej poziomu statystycznego Marvela (który poza kilkoma wyjątkami na ogół nie wznosi się ponad przeciętność). Biorąc pod uwagę to co można zobaczyć i usłyszeć w zwiastunie nie oczekiwałbym przełomu i przejawów oryginalności w wykonaniu DC.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline misiokles

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2334 dnia: Październik 06, 2018, 02:38:20 pm »
Serio ktoś oczekuje oryginalności u DC w filmach które budują wciąż podstawę uniwersum? Ja oczekuje zwykłego naprawienia błędów poprzedników!

Offline Szekak

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2335 dnia: Październik 06, 2018, 02:52:50 pm »
DC probowalo byc oruginalnym w BvS, ape nie wyszlo i teraz jada ze sztampa a la marvel, a oryginalnoac zoatawili sobie na elseworlds jak film Joker nadchodzacy.

Offline Dembol_

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2336 dnia: Październik 06, 2018, 03:08:15 pm »
Black Manta ma swój absurdalny kostium! Najbardziej bolało mnie rozwalanie nastroju każdej sceny głupim żartem. Scenarzyści/producenci (raczej to drugie) zupełnie nie mają wyczucia komediowego. Ale to niestety standard we współczesnych mainstreamowych filmach. Chociaż przynajmniej głupie docinki pasują do Aquazioma, bo na takiego pozuje trochę Momoa. Jako, że DC spieprzyło już wszystko co się dało mam nadzieję, że dostaniemy po prostu fajny rozrywkowy film.

Offline Antari

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2337 dnia: Październik 06, 2018, 03:24:14 pm »
Black Manta ma swój absurdalny kostium! Najbardziej bolało mnie rozwalanie nastroju każdej sceny głupim żartem. Scenarzyści/producenci (raczej to drugie) zupełnie nie mają wyczucia komediowego. Ale to niestety standard we współczesnych mainstreamowych filmach. Chociaż przynajmniej głupie docinki pasują do Aquazioma, bo na takiego pozuje trochę Momoa. Jako, że DC spieprzyło już wszystko co się dało mam nadzieję, że dostaniemy po prostu fajny rozrywkowy film.

Moim zdaniem tutaj nie było tego czuć. Nie było aż takiego przeładowania głupimi, wymuszonymi żartami jak w obecnych filmach Marvela tak od pojawienia Doctora Strange (apogeum w Thor: Ragnarok). Te żarty tutaj były całkiem ok, bo tak jak piszesz, pasują do tępego osiłka, na którego próbują wykreować Aquamana. Trochę zapachniało mi Thorem z Marvela. Taki kolosalny lekkoduch bez kompleksów, świadomy własnej siły ale nie do końca celu do którego dąży. 

Offline angelscorpion

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2338 dnia: Październik 06, 2018, 03:27:30 pm »
Nie wiem, czy ktoś już o tym pisał, ale Netflix zapowiada kolejny, trzeci sezon Darusia:
 

Offline Szekak

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2339 dnia: Październik 06, 2018, 03:45:30 pm »
Moim zdaniem tutaj nie było tego czuć. Nie było aż takiego przeładowania głupimi, wymuszonymi żartami jak w obecnych filmach Marvela tak od pojawienia Doctora Strange (apogeum w Thor: Ragnarok). Te żarty tutaj były całkiem ok, bo tak jak piszesz, pasują do tępego osiłka, na którego próbują wykreować Aquamana. Trochę zapachniało mi Thorem z Marvela. Taki kolosalny lekkoduch bez kompleksów, świadomy własnej siły ale nie do końca celu do którego dąży.
Apogeum było moim zdaniem w Iron Man 3, może dlatego, że nie oglądałem Ragnaroka. Może umrzeć twoj miłość i ty, jesteście od włos od tego, ale trzeba walić ciągle czerstwe żarty. xD
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2018, 03:53:19 pm wysłana przez Szekak »