Autor Wątek: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów  (Przeczytany 513072 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2295 dnia: Wrzesień 21, 2018, 02:17:55 pm »
Dla mnie to ani dama, ani heroina, ale o ile po pierwszych zdjęciach w stroju byłem mocno sceptyczny co do obsadzenia aktorki, tak po trailerze (i ujęciu "z irokezem") jestem na TAK!!  :biggrin:
Ogólnie to zwiastun dał fajne wskazówki, ale zapowiada się dużo ciekawostek w skończonym filmie.
A jeszcze bardziej cieszy mnie, że nie będzie to raczej takie mordobicie jak Avengers czy inne typowe akcyjniaki MCU.
Jedynie co mnie niepokoi to fakt, że mogli wprowadzić tą postać wcześniej, a nie tuż przed IW2 jak już wcześniej zauważył @gobender...  :roll:

Offline death_bird

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2296 dnia: Wrzesień 21, 2018, 09:57:36 pm »
Larson podobno dobrą aktorką jest (sam widziałem raptem jeden film z nią), ale na Danvers nie wygląda mi z żadnej strony. Oczekiwałem kogoś zdecydowanie bardziej spektakularnego, w typie Farrah Fawcett, czyt. kogoś kto nadawałby się na wybieg dla modelek. Teraz zachodzi obawa, że będziemy mieć do czynienia z przypadkiem typu Lawrence udającą Mystique (bo jak dla mnie wybór jej do tej roli - szczeg. po R. Romijn - był całkowicie chybiony).
W sumie nie do końca chwytam zamysł tej ekranizacji. Jest kilka kobitek, które zdecydowanie bardziej nadawałyby się do pociągnięcia solowego filmu (Spider-Woman, She-Hulk, Czarna Wdowa, Elektra "Dajcie jej drugą szansę" N., Harley Quinn...  :badgrin: ).
Jak na razie zupełnie nie czuję się zainteresowany.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Kielo

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2297 dnia: Wrzesień 22, 2018, 03:41:56 pm »
Nie wiedzialem gdzie to wrzucic, ale moze kogos zainteresuje.

Jesli ktos sie wybiera do Londynu w grudniu to warto zajrzec tutaj: https://www.avengersstation.co.uk/about

Offline AntekSocjalny

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2298 dnia: Wrzesień 24, 2018, 08:52:13 am »
Nowy trailer Bumblebee...Shockwave!!! Soundwave!!! Optimus...wreszcie to wyglada tak jak powinno od poczatku :D



mkolek81

  • Gość
Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2299 dnia: Wrzesień 24, 2018, 11:13:29 am »
Ja bym powiedział że wygląda jak żerowanie na nostalgii do lat 80. Fabularnie może wyjść kupa jak ostanie 4 części serii.

Offline AntekSocjalny

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2300 dnia: Wrzesień 24, 2018, 11:27:22 am »
Przeciez akcja filmu dzieje sie w latach 80tych wiec w czym problem  :wink:

mkolek81

  • Gość
Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2301 dnia: Wrzesień 24, 2018, 11:44:55 am »
Wiem, że dziej się w latach 80, dlatego uważam że to żerowanie na nostalgii. Jak będzie fabuła na poziomie poprzednich części to i tak będzie z tego kupa i nawet ta nostalgia do lat 80 nie pomoże. Jak dla mnie to taki remake pierwszych Transformers tylko zamiast chłopaka mamy dziewczynę i lata 80.

Offline graves

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2302 dnia: Wrzesień 24, 2018, 10:26:46 pm »
Wiem, że dziej się w latach 80, dlatego uważam że to żerowanie na nostalgii. Jak będzie fabuła na poziomie poprzednich części to i tak będzie z tego kupa i nawet ta nostalgia do lat 80 nie pomoże. Jak dla mnie to taki remake pierwszych Transformers tylko zamiast chłopaka mamy dziewczynę i lata 80.
Przecież to tylko kino familijne dla dzieci.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Cringer

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2303 dnia: Wrzesień 24, 2018, 11:05:28 pm »
Jak dla mnie to taki remake pierwszych Transformers tylko zamiast chłopaka mamy dziewczynę i lata 80.
Mi to tam nie przeszkadza. Chcę tylko popatrzeć na walczące roboty w przynajmniej średnim filmie. A już zupełnie będę usatysfakcjonowany jeśli film okaże się dobry.

mkolek81

  • Gość
Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2304 dnia: Wrzesień 25, 2018, 05:31:50 am »
Przecież to tylko kino familijne dla dzieci.
Dobra uwaga. Tym bardziej że nie robi tego Bay i tym razem, to kino familijne może wyjść.

Offline clandestino

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2305 dnia: Wrzesień 25, 2018, 06:46:53 am »

Offline Szekak

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2306 dnia: Wrzesień 26, 2018, 07:41:26 pm »
Piękne!



Offline kostron

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2307 dnia: Wrzesień 26, 2018, 08:29:40 pm »
nie wierzę :shock:


jeszcze skalp poproszę

Offline death_bird

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2308 dnia: Wrzesień 26, 2018, 09:43:44 pm »
Antony Starr?  :shock: Będzie się działo.  :cool: Jeżeli ktoś jeszcze nie oglądał "Banshee" to powinien przed 2019 r. nadrobić. ;)
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 26, 2018, 09:48:00 pm wysłana przez death_bird »
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline gobender

Odp: Filmy/seriale fabularne na podstawie komiksów
« Odpowiedź #2309 dnia: Wrzesień 27, 2018, 07:18:01 am »
Czy tylko ja oglądając trailer do Dark Phoenix mam dziwne uczucie powtórki z The Last Stand?

 

anything