Autor Wątek: Adeptus Arbites  (Przeczytany 2859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [Kharneth]

Adeptus Arbites
« dnia: Październik 19, 2003, 04:08:04 pm »
Dorwałem ostatnio zasady tych miłych panów i zastanawiam się:
czy ich zasady są oficjalne
czy da się tym grać
czy ktoś wpuściłby to na turniej?

Ponoć z każdej armii poza Krootami da się coś wyciągnąć więc może by tak sprobować z tej?
lood Rises, I mean, Death runs... never mind...

Offline Pokpoko

Adeptus Arbites
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 19, 2003, 04:54:48 pm »
bardziej stawiałbym że krootami da sie wygrac niz Arbites...sa fajni,flufficzni..ale słabi...najcięższy czołg to repressor..

Offline zikreg

Adeptus Arbites
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 19, 2003, 05:30:45 pm »
Kharneht, tylko skończ najpierw tych Eldarów. Teraz to już wierze że łatwo cie nakłonic do zbierania nowej armii, nawet jak człowiek da mu tylko książke... ehhhh. Ale Adeptus Arbites są spoko.
ouradge and Honour!!!
"Together he and Space Marines Captain  fought the aliens like heroes of legend."  Wariors of Ultramar

Offline [Kharneth]

Adeptus Arbites
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 19, 2003, 06:56:30 pm »
spokojnie. Eldarzy mają priorytet. Nie martw się ;]. Ale szukam czegoś rzadkiego i klimatycznego co by można po nich.
lood Rises, I mean, Death runs... never mind...

Offline zikreg

Adeptus Arbites
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2003, 07:21:03 pm »
No dobra nie będe sie martwił. Chociaż było by ciekawie popgrać z czymś oryginalnym.
ouradge and Honour!!!
"Together he and Space Marines Captain  fought the aliens like heroes of legend."  Wariors of Ultramar

Sancho

  • Gość
Adeptus Arbites
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2003, 07:31:01 am »
moze mi ktos podeslac zasady do Adeptus Arbites albo jak tos ma jakis link... bylbym wdzieczny

Offline demi_morgana

Adeptus Arbites
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 06, 2005, 08:35:33 pm »
jak dla mnie AA to swietny klimat;
co prawda nie gram na ich zasadach ale staram sie przerobic (czyli glownie przemalowac...) swoich gwardzistow na AA;
w sumei na polu bitwy banda policjantow wyglada dosc ciekawie  :D
bsence of war does not mean peace...

Offline Yedli

Adeptus Arbites
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2005, 04:14:51 pm »
Jesli chodzi a arbites to:
1. zasady ukazaly sie w CJ, wiec raczej nie sa oficjalne
2. Po sieci krazy x wersji zasad arbitesow, co wiaze sie z tym ze ich autor stale je rozwija
3. jedyny sposob na oficjalne wystawienie arbitesow w chwili obecnej to danie shotgunow szturmowcom z C:WH

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline krawat

Re: Adeptus Arbites
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 07, 2005, 04:26:21 pm »
Cytat: "[Kharneth
"]
Ponoć z każdej armii poza Krootami da się coś wyciągnąć...


fałsz :!:
teoretycznie patrzac na jednostki "z grubsza" tej armi mozna wyciagnac wniosek ze nie darady skleic z nich nic interesujacego, ALE jednak jak sam sie przekonalem armia krootow moze sporo namieszac zwlaszcza jak ci sie ustawi ponad setka krootow w infiltracji (+D6" do przodu) z przezutem na zaczynanie to sytuacja wymyka ci sie z pod kontroli.

a co do AA to nigdy o nich nie szlyszalem jedynie AB mi co nieco pokazal.

pozdro krawat
ZAPINAMY

Offline demi_morgana

Adeptus Arbites
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 07, 2005, 08:03:55 pm »
Cytat: "Yedli"
3. jedyny sposob na oficjalne wystawienie arbitesow w chwili obecnej to danie shotgunow szturmowcom z C:WH


...no i przemalowac na niebiesko  :D  ;)  8)
bsence of war does not mean peace...

Offline Bartuul

Adeptus Arbites
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 09, 2005, 12:32:41 pm »
Cytat: "Yedli"
Jesli chodzi a arbites to:
1. zasady ukazaly sie w CJ, wiec raczej nie sa oficjalne


...tak samo jak Herlaki, a pograc nimi mozna. Jak dla mnie AA (czy tylko mi to sie kojarzy z alkoholem ;) ) nie sa jakas super wymiatacka armia i jesli zasady z CJ uznac za kompletne i nadrzedne, to nie widze problemu w dopuszczaniu ich na turnieje.

*edit BTW, ta armia ma duzo taniego miesa, ma plazmy, ma pestkowozy i ma bajki. Da sie nia pograc. Jak mnie troche je**nie to ja zloze i wam pokaze.  Brakuje jedynie invow, ale suppressor shieldy rzadza. :)
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Bartuul

Adeptus Arbites
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 09, 2005, 02:29:47 pm »
I tak od niechcenia: ;)

Rozpiska AA 1800
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Yedli

Adeptus Arbites
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 09, 2005, 06:13:42 pm »
...tak samo jak Herlaki, a pograc nimi mozna. Jak dla mnie AA (czy tylko mi to sie kojarzy z alkoholem ;) ) nie sa jakas super wymiatacka armia i jesli zasady z CJ uznac za kompletne i nadrzedne, to nie widze problemu w dopuszczaniu ich na turnieje.


Zwazywszy ze kodeks w przeciwienstwie do CJ jest oficjalny z definicji, a takze ze zasady z kodeksu sa nowsze od tych z CJ, nie podzielam tak optymistycznej oceny sytuacji.

Y.
Teatrzyk Różowy Juggernaut
I could hear nothing unusual, although that brought little comfort. In my experience, it's what you don't notice that kills you. ‐ Ciaphas Cain

Offline Bartuul

Adeptus Arbites
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 10, 2005, 10:42:31 am »
Figsy

Czy oni nie sa slodcy ;)
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline trej

Adeptus Arbites
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 10, 2005, 12:18:48 pm »
Bardzo fajna stronka :) Mysle ze bedzie przydatna dla poczatkujacych by zobaczyc rozne armie

 

anything