trawa

Autor Wątek: Ekspresja w głosie  (Przeczytany 14581 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Anonymous

  • Gość
Ekspresja w głosie
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 28, 2004, 05:53:52 pm »
Neimen! jak mogliśmy o nim zapomnieć?!

Offline Josef Knecht

Ekspresja w głosie
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 29, 2004, 09:51:55 am »
ja za to nie mogę sobie darować ze zapomniałem o Vedderze - moje stopniowe przekonywanie sie do Pearl Jamu łączy się ze wzrastającym szacunkiem dla wokaliz tego pana.

A z Ozziego się nie śmiejcie ! To co ten pan wyśpiewał na płytach 'Vol.4', 'Black Sabbath' czy 'Paranoid' to jest jego. Jeden z najlepszych wokalistów jakiego słyszałem.

jak patrze sobie po płytach to nei chce mi się wierzyć ze pominięto Frediego Mercurego . . .

A dodam jeszcze od siebie Petera Steela.
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline śmigło

Ekspresja w głosie
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 29, 2004, 11:03:33 am »
sorry ale ozzy jak bardzo by sie nie zasluzyl dla rocka to jego starcze zawodzace wokale sa poprostu fatalne. miedzyinnymi dlatego nie przepadam za black sabbath. wokale steel'a to nic specjalnego, takich gburowatych dzwiekow to sa tony w muzyce. ale freddie m. to byla klasa, facet umial zaspiewac absolutnie wszystko. jeden z woklaistow, ktorego autentycznie szkoda, bo mysle, ze dla muzyki moglby zrobic wiele dobrego. wielki czlowiek.
we charge traidition with being an exuse for idleness, unpersonality and regression"
b.a.n.
"we destroy you"
b.d.n.

Offline Clayman_

Ekspresja w głosie
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 29, 2004, 11:23:39 am »
Cytuj
sorry ale ozzy jak bardzo by sie nie zasluzyl dla rocka to jego starcze zawodzace wokale sa poprostu fatalne.

w 71 to jeszcze nie bylo starcze zawodzenie
ale ze kiepski jest to fakt,niemal nie da sie tego sluchac,ale paradoksalnie jedyne sluchane przeze mnie plyty bs zostaly nagrane wlasnie z nim,pozniejsi wokalisci mimo ze lepsi technicznie sprowadzili muzyke do poziomu jakiegos dennego heavy metalu przez co nie dawalo sie juz tego sluchac
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline zim

Ekspresja w głosie
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 29, 2004, 11:23:43 am »
ja uwazam ze zrobil wystarczajaco wiele dobrego! odszedl w glorii i slawie. mysle ze wielu wokalistow moze mu pozazdroscic jego popularnosci i to ze sie stal legenda...
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline hopatika

Ekspresja w głosie
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 29, 2004, 11:31:14 am »
ale zawsze mogl wiecej, gdyby sobie z chloptasiami nie szalal... ;)

Anonymous

  • Gość
Ekspresja w głosie
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 29, 2004, 01:13:31 pm »
Cytat: "Josef Knecht"
ja za to nie mogę sobie darować ze zapomniałem o Vedderze - moje stopniowe przekonywanie sie do Pearl Jamu łączy się ze wzrastającym szacunkiem dla wokaliz tego pana.
Ale ja nie zapomnialam (:
Ozzy'ego popieram. Nawet przy jego "starczym zawodzeniu" nie mozna mu nie przyznac niesamowitej ekspresji glosie, przynajmniej w przeszlosci.

Offline zim

Ekspresja w głosie
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 29, 2004, 01:25:18 pm »
jeszcze dwa lata temu gdy bylem na Ozzfescie w Spodku bylem pod wrazeniem jego ekspresji i w glosie i w niesamowitym panoszeniu sie po calej scenie. w takim wieku zeby tak rozpierala energie ...godne podziwu. ale niestety dzis biedny staruszek Ozzy chyba nie za bardzo ruszac sie moze a co dopiero wystepowac na scenie :(
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Josef Knecht

Ekspresja w głosie
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 29, 2004, 06:28:16 pm »
Ojejku.

Ja tu nie twierdzę że Ozzy popisuje się jakimiś umiejetnosciami wokalnymi. Chodzi o jego barwe głosu, o klimat. Jest w tym moim zdaniem mistrzem. Wyspiewywał cos co idealnie komponowało się z muzyka zespołu.

Reszta wokalistow BS posiadała lepszy warsztat ale w to cos trafic nie umieli.

Wiwat Ozzy !
Świeżo upieczony fan wilków :)

 

anything