Autor Wątek: Likwidator  (Przeczytany 75196 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Verminard

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 357
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczenie stron biedakioskowych wydań to choroba
    • Motyw Drogi
Odp: Likwidator
« Odpowiedź #105 dnia: Grudzień 20, 2009, 01:55:31 pm »
Jacku ps. "Encyklopedia komiksu polskiego" - dziękuję!  :)
Gildia mogłaby to sobie wkleić na podstronę o komiksie, a godai do Wikipedii.  ;-)

Czyli zakup całkiem opłacalny...
"Może, gdyby tam były kolory i czytało się to w normalny sposób, to bym zmienił zdanie, tak mangi do komiksów nie zaliczam. . .
Że ja ignorantem? Może w sumie tak, ale wolę to nazywać "ściśle sprecyzowane poglądy na świat"
- Roy_v_beck

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Likwidator
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 23, 2010, 10:30:04 pm »
Cytat: wrak
wtorek, 23.03.2010

wystawy
Likwidator w Białymstoku

We wtorek 23 marca o godz. 19.00 w białostockiej Klubokawiarni Kopiluwak (ul. Sienkiewicza 9) odbędzie się wernisaż wystawy komiksów Ryszarda Dąbrowskiego, twórcy serii „Likwidator”, połączony ze spotkaniem autorskim.

Na miejscu będzie można kupić komiksy i oryginalne plansze Dąbrowskiego, a także zdobyć autograf rysownika.

[opr. na podst. informacji organizatora]

Ciekawe czy od teraz kazdy komiksowy lokal jest nazywane z defaultu 'klubokawiarnia' i czy w Kopiluwaku daja do picia Kopi Luwak.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Likwidator
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 02, 2011, 06:40:38 pm »
Nieśmiertelny Likwidator powrócił w nowym albumie pt. "Prawda smoleńska. Biały komiks (suplement do białej księgi)". Przykładowe plansze oraz okładkę możecie obejrzeć tutaj.
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline YohnJossarian

  • Redaktor Gildii Filmu
  • Starszy Mistrz
  • *
  • Wiadomości: 385
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Likwidator
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 02, 2011, 10:13:48 pm »
O k... . Mnie to tam nie rusza, ale o tym komiksie będzie głośniej, niż o Chopinie ostatnio. I nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Na pewno się sprzeda, pewnie lepiej niż Thorgal.

Offline hans

Odp: Likwidator
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 03, 2011, 10:26:45 am »
Wątpię, żeby było głośniej niż o Chopinie. Jest kilka artykułów w gazetach i pewnie na tym się skończy. Za to ciekawy jestem, gdzie można kupić ten komiks.

Offline Ajron

Odp: Likwidator
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 03, 2011, 10:39:18 am »
Za to ciekawy jestem, gdzie można kupić ten komiks.

Z tego co zauważyłem, Dąbrowski jest co roku na MFK. Mam nadzieję, że i w tym roku będzie, i będzie można sobie u niego ten komiks kupić.

Offline hans

Odp: Likwidator
« Odpowiedź #111 dnia: Wrzesień 03, 2011, 10:49:23 am »
Szkoda, że ten tom nie jest w szerszej dystrybucji, jak pozostałe "Likwidatory".

Offline graves

Odp: Likwidator
« Odpowiedź #112 dnia: Wrzesień 03, 2011, 11:02:20 am »
Na pewno się sprzeda, pewnie lepiej niż Thorgal.
Ja tam nie kupię. Nie kupiłem dotąd żadnego Likwidatora. Mnie jakoś nie rusza ten komiks.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline hans

Odp: Likwidator
« Odpowiedź #113 dnia: Wrzesień 03, 2011, 05:23:15 pm »
Mnie też nigdy nie ruszał, ale rozśmieszyły mnie żarty z tego tomu, które przytoczył Wojciech Orliński w swojej recenzji. Mam jednak jeszcze wątpliwości, co do kupna, bo boję się, że na przytoczonych żartach się kończy, a reszta jest już tylko masową egzekucją rozciągniętą na cały komiks.

Offline Strefa Komiksu

Odp: Likwidator
« Odpowiedź #114 dnia: Grudzień 27, 2011, 08:06:22 pm »
W wakacyjnym numerze "Lampy" 7-8/2011 ukazał się epizod Likwidatora, pt. "EURO'12". Jest to fragment większego projektu, w który zaangażowani są inni twórcy, między innymi Nikodem Cabała.
Cytuj
Nie kupiłem dotąd żadnego Likwidatora. Mnie jakoś nie rusza ten komiks.

A mnie wprost przeciwnie. Uważam, że to najlepsza i najważniejsza polska seria komiksowa, jaka ukazała się w ciągu ostatnich 20 lat. Zainteresowanych uzasadnieniem zapraszam do przeczytania recenzji pierszych albumów serii na mojego bloga:
http://robertzareba.blogspot.com


Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Odp: Likwidator
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 10, 2012, 02:29:26 am »
  Czyż Likwidator   mógłby przegapić taką okazję jak EURO w Polsce? Wszyscy wiemy, że nie   ma takiej możliwości więc już niedługo spodziewajcie się kolejnego   komiksu Ryszarda Dąbrowskiego pt. Ełro' 12 i inne epizody. Tymi innymi epizodami są m.in. renegocjacje Likwodatora umowy ACTA, które możecie zobaczyć na przykładowych planszach z albumu... 
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline starcek

Odp: Likwidator
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 16, 2012, 09:26:58 pm »
 Zacny epizod. Logo "Ełro 2012" rewelacja! Tylko ten Cabała..  :sad: 
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline Strefa Komiksu

Odp: Likwidator
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 12, 2012, 06:19:57 pm »
W bieżącym numerze tygodnika "NIE" znajdziecie jednoplanszowy komiks Ryszarda Dąbrowskiego. Dla fanów twórcy Likwidatora pozycja obowiązkowa :D


Tomasz Witas

  • Gość
Odp: Likwidator
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 13, 2012, 07:24:41 am »
W bieżącym numerze tygodnika "NIE" znajdziecie jednoplanszowy komiks Ryszarda Dąbrowskiego.
I fajnie. Na pewno jest to najodpowiedniejszy periodyk dla komiksów Dąbrowskiego.

N.N.

  • Gość
Odp: Likwidator
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 13, 2012, 06:21:46 pm »
I fajnie. Na pewno jest to najodpowiedniejszy periodyk dla komiksów Dąbrowskiego.
A co powiesz na informację, że komiks Dąbrowskiego ukazał się w grudniowym numerze "Lampy"?

 

anything