Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

Policjanci i dziennikarze

(1/2) > >>

Barek:
Hey,

Mam do was prośbę. Piszę pracę magisterską nt. "Media w pracy policji". Jeśli znacie jakieś filmy w których policjanci wykorzystują media do swojej pracy, tj. łapania przestępców ale i innych działań, to wpiszcie się w tym temacie, to mi pomoże stworzyć to wiekopomne dzieło.

Przykład:

W filmie "Insomia" de Niro - policjant ogłasza w radiu i telewizji, że za znalezienie walizki należącej do przestępcy jest wysoka nagroda. Tak an prawdę to jest nieprawda, walizkę policja znalazła już dawno, ale zostawiła ją na miejscu. Ogłoszenie tej informacji w mediach ma na celu spowodowanie tego, że zabójca może przyjdzie po walizkę aby ją lepiej ukryć albo oddać policji w zamian za nagrodę.

z góry dziękuję,

Marek

PS. Do moderatorów: Proszę, nie odklejajcie tego tematu. Mam na napisanie pracy 2 m-ce. Potem sam go odkleję. Dzięki

Mav82:
pierwszy speed (falszywa transmisja telewizyjna) ?

Barek:
Dzięki, o coś takiego mi chodzi. Natomiast gdybym mógł prosić na przyszłość o dokładniejsze opisy, gdyż może się zdarzyć, że danego filmu nie widziałem!
Ale speed widziałem i chyba wiem o co chodzi no i mi pasuje...

darksphere:
Kilka ciekawych "motywów" i relacje media - policja w filmie "SHOWTIME" z DeNiro i Murphym... Po obejrzeniu nasunie Ci się co najmiej kilka pomysłów.

Gollum:
Tytuł pracy jakoś mi nie pasuje do treści. Albo media w pracy policji w filmach, albo powinieneś się zająć raczej prasą, radiem, telewizją i internetem. Jeśli masz rozdziały dotyczące właściwych mediów, to puść mi na PW albo mailem zapytania, to Ci odpowiem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej