trawa

Autor Wątek: Najgłupsze anime na świecie.  (Przeczytany 42714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sivy

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 05, 2003, 10:18:58 pm »
A niech ktos powie ze FLCL jest glupie to ubije na miejscu :x  :bite:  :blehbleh:
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline Inszy

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 05, 2003, 10:50:26 pm »
Nie wiem o czym mówisz, ale głupie :giggle:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline An-Nah

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 06, 2003, 09:03:29 am »
Sivy, pożyczę ci gitary, chcesz? Leży na szafie i się kurzy... Znaczy, czeka, aż dorobię się żółtego skuterka...

Widziałam wczoraj jeden odcinek czegoś co sie nazywa "Medabots" albo jakos tak i emitują to na Fox Kids. Masakra.
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Pustka_Siostra_Cienia

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 06, 2003, 09:54:03 am »
FLCL.. hymm.. jakby to powiedzieć, zeby nikogo nie urazić.. Powiedzmy, że  ten specyficzny humor nie przypadł mi do gustu... Nie bawi mnie rozwalanie gitary na czyjejś głowie...
on't try to live so wise
Don't cry 'cause you're so right
Don't dry with fakes or fears
'Cause you will hate yourself in the end

Offline lucass

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 07, 2003, 04:01:57 pm »
Cytat: "Pustka_Siostra_Cienia"
FLCL.. hymm.. jakby to powiedzieć, zeby nikogo nie urazić.. Powiedzmy, że ten specyficzny humor nie przypadł mi do gustu... Nie bawi mnie rozwalanie gitary na czyjejś głowie...


             
url=http://www.seelecouncil.com/msi][/url]
NOWY TELEDYSK!!
moja lista AMV

Offline Pustka_Siostra_Cienia

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 08, 2003, 02:45:21 pm »
Widzę, że powinnam się bać  ;). A co do głupawych anime, to do główki przyszedł mi jeszcze Ebichu... Może i niezbyt ambitny, ale za to ładnie rozbryzguje się na ścianie...
on't try to live so wise
Don't cry 'cause you're so right
Don't dry with fakes or fears
'Cause you will hate yourself in the end

Offline DaG

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 16, 2003, 12:00:47 am »
Osobiscie polecam "Wedding Peach - The movie - The Wedding Wars" rozowy i bezsens zabijaja..... ewentualnie jeszcze KinnikuMan :) ale to stare i malo kto pamieta....
ominik [DaG] Gorący
----------------------------
If people don't want me,
why did they create me ?

Offline Szwi

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 22, 2004, 10:10:28 pm »
Dla furikuri kiedyś wybuduję ołtarzyk... I złożę na nim w ofierze heretyków, którzy nazwali go głupim:) A on tylko na pierwszy rzut oka  jest głupi! Pod spodem bowiem kryje się drugie dno, które trzeba zrozumieć. A to drugie dno jest jeszcze głupsze, niż mi się wydawało:)
Kocham tę serię. Gdyby nie skrajna głupota pomysłów, autorów, widzów, bohaterów, kreski, konwencji, humoru, fabuły i całej reszty, film byłby kolejną sztampową i przewidywalną opowiastką...
A muzyki z tego słuchaliście?
Fajna:)
nteligencja wcześnie wykryta jest uleczalna!

Offline Silencer

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 26, 2004, 07:18:13 pm »
Tak ciężko się zdecydować... :D
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline rea

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 28, 2004, 03:27:25 pm »
też ostanio golądnałem medabots.w sumie to wg mniue komus sie nieżle nudziło.beznadziejne "rysunki" i wogóle fabuła aż szkoda gadać  :x
ale najbardziej nie moge z tego że tam słowo meda (czy mega cholera wie) i robo  jest na każdym kroku.


uwaga zaczyna sie robobitwa śrub z gangiem robo-robo (tu wparowywuje brygada przebrane w czarne condomy z mr.tuńczykiem na czele... i respekt dla masdtera co im te nazwy wymyślił...)
-o nie panie tuńczyk ja pana kocham
-nie nie kochasz mnie ,odejdź
-chlip (po burzliwym dialogu kobieta znika)

w tym miejsu zjawia sie fantom.tak goś przebrany za magika z jkimś durzszlakiem w roli maski i ze swoim medabotem który jest pacyfistą)

sędzia jak zwykle dostał z robodziała i ucieka za pomocą przyczepiionej do pleców rakiety....

słychać jescze krzyki burzliwej walki
-medabot jesteś zajebisty w walce wręcz leć na niego
-buahaha twójmedabot nie moze sie równac mojemu!XXXX (tu pan tunczyk wymawia nazwe swego pokemona(?).ta i owy xxx uzywa potężnej kamehameha i ten drugi pacyfista odlatuje i koniec ...
...w tym momencie moje nerwy powoli zaczęły pękać a do oczu napłynęły łzy...jak można było zrobić takie gówno?


po drodze jeszcze słychać 150 wyrazów typu rorobo ,mega działo,robotrenre czy inne neologizmy

Offline Kashue

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 11, 2004, 03:06:05 pm »
Kodomo no Omocha -  najbardziej chory tytuł jaki widziałem robiący sieczkę z umusłu każdemu widzowi(ja tego nie przetrwałem)

Offline Kormak

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 23, 2004, 10:35:11 pm »
1. Hellsing
2. Gunsmith Cats

Offline sivy

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 27, 2004, 04:46:19 am »
Co?? Hellsing?? Que??? :|  A wlasnie ze nie, ale to twoje zdanie :P
 Żyjemy w ciekawych czasach.
- Nie ufami rządowi, nie ufami systemowi warości, nie ufamy mediom i nie ufamy sobie nawzajem! Podkopaliśmy wszystkie autorytety, a razem z nimi, podstawy do nowych!
- "Interesujące" to łagodnie powiedziane.

Offline SeeMoon

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 09, 2004, 02:34:47 pm »
Bastard (pomylilem tytuly :cry:  i nalezy mi sie chlosta Berserk z Bastard; sorry ) - mialem stycznosc jedynie z wersja po wlosku(ale napisiki to sobie zassalem).

Ta seria jest beznadziejnie glopia - po 1min. max 3 po pojawieniu sie jakiejs postaci wszystko o niej wiadomo (zazwyczj sama nam o sobie opowiada).

O fabule nie ma sensu sie wypowiadac - szczyt dna (ale sformolowanie:)).

Czy ktos wie ile ta perelka ma odc. (mam 6),

a i jeszcze jedno, texty sa wyrabiste (mozliwe ze to zasluga tlumacza).

PS - jest to parodia dark fantasy z duza iloscia krwi i wulgaryzmow
PSII - ubawilem sie z funflem ogladajac to setnie ale glupota przebija to nawe Gigi-ego (tn od bialych majtek)
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline Pokpoko

Najgłupsze anime na świecie.
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 09, 2004, 10:02:36 pm »
gunszmity :o ..co ci zrobiły?

 

anything