Autor Wątek: Polski rynek komiksowy ssie  (Przeczytany 4032 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline konradkonrad

Polski rynek komiksowy ssie
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 24, 2003, 06:25:38 pm »
Cytat: "jax"

ale z używanymi rzeczami lub z zagranicą już gorzej (w zasadzie to polecam sklepik Zahorodnego)

Co to jest sklepik Zahorodnego?

Offline JANKE'S

Polski rynek komiksowy ssie
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 24, 2003, 07:39:37 pm »
sklepik zahorodnego to chyba ta klitka na siennej niedaleko dworca centralnego. robie tam czasem zakupy. ma duzy wybór manary, można czasem znależć coś ciekawego ale kopalnia komiksu zagranicznego to to nie jest. za to duży wybór naszych staroci, to taki antykwariat gdzie mozna coś starego kupić, coś sprzedać, uzupełnić kolekcję.

Offline Macias

Polski rynek komiksowy ssie
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 26, 2003, 04:11:21 pm »
czytam relacje z MFk i wynika z niej,ze egmont zamierza przystopowac.czyli,ze nie jest rewelacyjnie...a juz mialem nadzieje,ze wszystko sie normuje :?

Offline graves

Polski rynek komiksowy ssie
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 26, 2003, 04:35:56 pm »
Cytat: "Macias"
czytam relacje z MFk i wynika z niej,ze egmont zamierza przystopowac.czyli,ze nie jest rewelacyjnie...a juz mialem nadzieje,ze wszystko sie normuje :?

Bo wszystko się normuje. Egmont zamierza wydawać miesięcznie 10 tytułów (z mangami 12-13). I bardzo dobrze. Wydawanie 20 tytułów miesięcznie -przez jedno wydawnictwo -przy tak małej klienteli -jest nie opłacalne.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Macias

Polski rynek komiksowy ssie
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 26, 2003, 05:38:33 pm »
moze i sie normuje,ale nie zmienia to faktu,ze nie brzmi to zachecajaco.i nic nie ma o x-men.coz.przynajmniej zaoszczedze troche kasy...

Offline Wojtpil

Polski rynek komiksowy ssie
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 26, 2003, 10:14:38 pm »
Może to i dobrze, że będzie trochę mniej wydawane bo zaczynałem mieć problem co wybrać bez zaciskania pasa. Wybór będzie prostszy. Ale na szczęście zawsze będzie. :)

Czytałem, że Mandragora wyda następcę 30 dni nocy. Tak więc konkurencja przetrwała.
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.