Autor Wątek: Superman  (Przeczytany 202669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtpil

Superman
« dnia: Październik 25, 2003, 08:50:53 am »
Czy jakiś wydawca planuje wydać kiedyś Supermana? Czy już nie ma miejsca na rynku dla tak "archaicznego" bohatera?
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Błendny Komboj

Superman
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 25, 2003, 09:57:48 am »
Egmont planuje wydać "Kingdom Come", pięknie namalowany przez Alexa Rossa album o postarzałym Supermanie, który - zapomniany - żyje sobie w Bastionie Samotności, ale gdy ziemia jest w niebezpieczeństwie to powraca na czele JLA (w której też są same old boye) i okazuje się niezawodny. Wiadomo, że Egmont ma w planach ten komiks, ale nie wiadomo kiedy go wyda, prawdopodobnie w przyszłym roku.
Lord of the Rings" is a piece of crap.

Offline Inszy

Superman
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2003, 10:33:38 am »
Jeszcze ponoć przymierza się Egmont do wydania "Superman - Red Son" :)
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Borys

Superman
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2003, 11:45:33 am »
Cytat: "Inszy"
Jeszcze ponoć przymierza się Egmont do wydania "Superman - Red Son" :)

Oooo skąd to info? To jeden z niewielu Superów, który mi się na prawdę podoba. Masz jakieś dokłądniejsze informacja?
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Inszy

Superman
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2003, 12:13:17 pm »
Gdzieś się to przewinęło w "Pytaniach do Egmontu" :wink:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Wojtpil

Superman
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2003, 02:23:22 pm »
Dziękuję za odpowiedzi.

Ostatnio coś za Egmont nie nadążam wydają zbyt wiele dobrego naraz. Niewiem na co się zddecydować, bo na wszystko mnie nie stać.

He he. Ale to już mój mały problem.
Na Supermana znajdę kasiurkę.

 :D
Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami.

Offline Perfect Strangler

Superman
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2003, 04:18:04 pm »
Niedługo Supermana będzie rysował Jim Lee do scenariuszy Briana Azzarello, więc Egmont pewnie nie przepuści takiej okazji, choć mnie już nic nie zdziwi... ("Czy nie byłoby lepiej zacząć wydawania Batmana w Polsce od Jima Lee?" "Byłoby. Ale my zaczniemy inaczej.")
WW.KOMIKSY.COM - sklep z amerykańskimi komiksami

Offline mykupyku

Superman
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 25, 2003, 08:54:45 pm »
mogą zacząć od Superman for All Seasons, Sale & Loeb
opyright by mykupyku

Offline Macias

Superman
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 26, 2003, 03:53:31 pm »
Cytat: "Inszy"
Jeszcze ponoć przymierza się Egmont do wydania "Superman - Red Son" :)
a czy przypadkiem kolodziejczak nie powiedzial,ze to rzeczywiscie dobra pozycja,i ze pomysli?bo chyba do konca 1 kwartalu 2004 nie zobaczymy nic nowego.

Offline Inszy

Superman
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 26, 2003, 04:08:11 pm »
Zobaczyć napewno szybko tego nie zobaczymy, ale skoro Kołodziejczak chce to wydać (pewnie nie ma praw jeszcze :wink: ), to pewnie się doczekamy :D ...
Za rok :wink:
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Anonymous

  • Gość
Superman
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 19, 2003, 07:28:23 am »
A ja lubię Supermana. Wprawdzie bardziej tego z różnych zamkniętych historii (Kal, Legacy, Red Son, For all Seasons), bo mają początek i koniec i nie są klepane na jedno kopyto.

Offline Voytek

Superman
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 19, 2003, 09:35:55 am »
a ja nie lubie supermana!!!mam uraz  przez ten jego loczek opadajacy na czolo brrrrrrr...
ex, Drugs & CS!

Offline KoM@R

Superman
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 19, 2003, 05:52:57 pm »
Supermen to lama. Moj ulubiony komiks z nim to jak zostal zabity przez DOOMSDAYA-yeahh. szkoda ze musial powrocic:(
mmmm....

Anonymous

  • Gość
Superman
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 19, 2003, 07:24:16 pm »
Wwybacz im panie :roll: Nie wiedzą że bluźnią :P

Offline perro

Superman
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 19, 2003, 09:10:12 pm »
Najfajniejsza historia z polskich wydań to "Red glass". Szczerze polecam bo to kawałek niezłego komiksu  8)
NSICHTBAR

 

anything