trawa

Autor Wątek: Superman  (Przeczytany 204893 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #240 dnia: Marzec 21, 2014, 10:01:31 pm »
Dobrze, że na finał tej opowieści nie musimy czekać kolejne osiem miesięcy, a tylko dwa

O tak, kompletny run Morrisona z Action Comics, w trzech grubych tomach, w zaledwie 11 miesięcy. Kto by pomyślał? Właśnie tak powinno wydawać się serie! Szkoda tylko, że Egmont nie praktykował tego w czasach jak wydawali Potwora z bagien, czy Amerykańskiego wampira.  :sad: :sad: Wznowienie wszystkich brakujących tomów Sin City w miesiącu poprzedzającym premierę filmową, to też godne pochwały posunięcie.

Offline nori

Odp: Superman
« Odpowiedź #241 dnia: Marzec 29, 2014, 02:46:19 pm »
Jarosław_D w wątku o pajączku zalinkował ciekawa pozycję:

http://multiversum.pl/p/1183/4176/amazing-spider-man-official-index-to-marvel-universe-sc-przelicznik-netto-1-00--superprzeliczniki-promocje.html

czy istnieje cos podobnego, ale w odniesieniu do postaci Supermana (i Batmana)?
https://8studs.wordpress.com - trochę  o klockach LEGO, komiksach oraz filmach

Offline Piotruposz

Odp: Superman
« Odpowiedź #242 dnia: Marzec 29, 2014, 07:48:16 pm »
Jarosław_D w wątku o pajączku zalinkował ciekawa pozycję:

http://multiversum.pl/p/1183/4176/amazing-spider-man-official-index-to-marvel-universe-sc-przelicznik-netto-1-00--superprzeliczniki-promocje.html

czy istnieje cos podobnego, ale w odniesieniu do postaci Supermana (i Batmana)?

Może Ci się przyda plik udostępniony przez DC. Nie ma tam streszczeń ani ciekawostek, ale są polecane lektury oraz chronologia czytania komiksów z poszczególnymi bohaterami.
http://www.multiversum.eu/files/DC_retailer_promos_PDFS_APR13_DCE_Essential_GN_and_Chronology_spreads.pdf

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #243 dnia: Kwiecień 03, 2014, 08:27:38 am »
A propos wcześniejszej dyskusji dotyczącej Superman Unchaind:

http://www.superman.com.pl/2014/04/03/superman-unchained-8-i-9-anulowany/#more-4523

ramirez82

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #244 dnia: Kwiecień 03, 2014, 10:31:31 am »
A propos wcześniejszej dyskusji dotyczącej Superman Unchaind:

http://www.superman.com.pl/2014/04/03/superman-unchained-8-i-9-anulowany/#more-4523

Super. Mam nadzieję, że to nie wina Jima Lee. Czy czasami Batman i Robin: Cudowny chłopiec z jego winy nie został dokończony?

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #245 dnia: Kwiecień 03, 2014, 12:03:19 pm »
Super. Mam nadzieję, że to nie wina Jima Lee. Czy czasami Batman i Robin: Cudowny chłopiec z jego winy nie został dokończony?

Z tego co pamiętam, to przy pierwszych zapowiedziach nowych serii w nowym dc zaraz po restarcie była nowa o tym, że cudowny chłopiec ma  być kontynuowany dalej, ale pod zmienionym tytułem. Ale jakoś na zapowiedziach się skończyło i wszyscy w dc nabrali wody w usta w tej sprawie.

Offline mack3

Odp: Superman
« Odpowiedź #246 dnia: Kwiecień 03, 2014, 12:10:42 pm »
Super. Mam nadzieję, że to nie wina Jima Lee. Czy czasami Batman i Robin: Cudowny chłopiec z jego winy nie został dokończony?
Ja tam mam nadzieję, że to wina Jima - jesli tak jest to komiksy po prostu wyjdą później.
Jeśli to wina nieporozumień na linii Snyder - kierownistwo DC (jak sugerują w tekście), Snyder może rzucić niezaakceptowanym scenariuszem, unieść sie honorem i tyle zobaczymy jakiekolwiek dokończenie "S: U"

Offline Tiall

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 836
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Superman
« Odpowiedź #247 dnia: Kwiecień 03, 2014, 06:05:26 pm »
a dobre to jest? w sensie "Unchained"? czytaliście -- jakie dajecie rekomendacje?

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #248 dnia: Kwiecień 03, 2014, 08:00:23 pm »
a dobre to jest? w sensie "Unchained"? czytaliście -- jakie dajecie rekomendacje?

Brać i czytać, to obecnie najlepszy tytuł o Supku, a przynajmniej do czasu jak Geoff Jones i Romita Młodszy przejmą stery nad głównym miesięcznikiem eSa.

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: Superman
« Odpowiedź #249 dnia: Kwiecień 04, 2014, 10:44:39 pm »
Przyszła dziś paczka z Gildii. Liga vol2 bez folii, Supek vol2 w folii. odpieczętowuję - a środek mam do góry nogami. komuś się to zdarzyło z tym tomem? Reklamować nie zamierzam, chyba, że dojdzie jeszcze coś pokręcone z kolejnością stron w środku.

I drugie pytanie - mimo wszystko skontaktować się z Egmontem, coby o sytuacji wiedzieli i mogli interweniować w drukarni?

Offline nx87

Odp: Superman
« Odpowiedź #250 dnia: Kwiecień 05, 2014, 08:44:20 am »
Nie zaszkodzi poinformować. Ja mam wszystkie New52 w folii... nie sprawdzałem nic.
Mam nadzieję, że u mnie takich jaj nie będzie. Otworzę jak Marvel (WKKM) skończę...

Kamil Matusiak

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #251 dnia: Kwiecień 05, 2014, 09:55:06 am »
U mnie liga i supek były w foli, po przeczytaniu nie stwierdziłem żadnych nieprawidłowości z kolejnością stron, podwójnymi rozdziałami itp. Swoją drogą to ciekawe, Bo wydawało mi się, że tego typu kwiatki to specjalność Muchy, Egmont w moim mniemaniu zawsze stał na dużo wyższym poziomie pod względem druku.

Offline veritius

Odp: Superman
« Odpowiedź #252 dnia: Kwiecień 05, 2014, 10:46:39 am »
U mnie liga i supek były w foli, po przeczytaniu nie stwierdziłem żadnych nieprawidłowości z kolejnością stron, podwójnymi rozdziałami itp. Swoją drogą to ciekawe, Bo wydawało mi się, że tego typu kwiatki to specjalność Muchy, Egmont w moim mniemaniu zawsze stał na dużo wyższym poziomie pod względem druku.

,,Trybunał Sów" miał wybarwione strony i w niewłaściwej kolejności, a ,,Miasto Sów" miało fińskie napisy. Wiem z doświadczenia i wymieniałem je w Bonito.

ramirez82

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #253 dnia: Kwiecień 05, 2014, 12:42:09 pm »
Ja mam wszystkie New52 w folii... nie sprawdzałem nic.
Mam nadzieję, że u mnie takich jaj nie będzie. Otworzę jak Marvel (WKKM) skończę...


To nieźle ryzykujesz. Tym bardziej, że jak można przeczytać na forum, w większości komiksów z Nowego DC Comics, trafiały się wadliwe egzemplarze. A to powtarzane strony, a to strony w innym języku, a to odwrotnie wklejony środek... Trzymam kciuki, abyś miał same dobre egzemplarze. Daj znać jak już je otworzysz w przyszłym roku. No chyba, że Hachette od razu wprowadzi następne 60 tomów WKKM i poczekasz na zakończenie tej drugiej kolekcji następne 2,5 roku.

Offline AvengerGT

Odp: Superman
« Odpowiedź #254 dnia: Kwiecień 05, 2014, 12:52:25 pm »
Daj znać jak już je otworzysz w przyszłym roku.
Ja tam zrozumiałem że nx87 zabierze się za new Dc od Egmontu, gdy skończy WKKM które wyszły do tej pory i które już ma :wink:

Swoją drogą, również wolałem trzymać w folii dopóki nie znajdę czasu dla danego egzemplarza. Potem mi przeszło bo jednak lepiej sprawdzić czy wszystko ok, tym bardziej gdy są jakieś negatywne głosy na forach.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 05, 2014, 12:56:15 pm wysłana przez AvengerGT »

 

anything