Autor Wątek: Superman  (Przeczytany 202714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #375 dnia: Maj 10, 2015, 12:55:47 pm »
Jak sądzicie, czy jest szansa, że Egmont wznowi "Superman na wszystkie pory roku" ?

Trudno powiedzieć. Jest u nas DC Deluxe, a w tym roku DC wznowi go w tym standardzie, ale jednak pierwsze wydanie, w tym niskim nakładzie (podobno 900 sztuk) sprzedawało się od 2006 roku, do... 2012? Długo...

Offline FloreK9

Odp: Superman
« Odpowiedź #376 dnia: Maj 10, 2015, 01:18:10 pm »
Myślę, że świadomość odbiorców stoi aktualnie na dużo wyższym poziomie niż w czasie premiery więc ze sprzedażą może być znacznie lepiej. Do tego aktualnie dużo łatwiej wypromować swój produkt, a jeśli dojdzie do premiery to samo DC Deluxe od Egmontu będzie już "marką" i komiksy w tej serii będą się bardzo dobrze sprzedawać.

Offline marceli

Odp: Superman
« Odpowiedź #377 dnia: Maj 10, 2015, 01:41:34 pm »
Moze byc ciezko.  Supek zawsze slabo u nas schodzil.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

ramirez82

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #378 dnia: Maj 10, 2015, 01:52:58 pm »
Myślę, że świadomość odbiorców stoi aktualnie na dużo wyższym poziomie niż w czasie premiery więc ze sprzedażą może być znacznie lepiej. Do tego aktualnie dużo łatwiej wypromować swój produkt, a jeśli dojdzie do premiery to samo DC Deluxe od Egmontu będzie już "marką" i komiksy w tej serii będą się bardzo dobrze sprzedawać.

W to nie wątpię. To pewnie jeden z najlepszych tytułów z Supkiem, w dodatku stworzył go duet Loeb-Sale, który ostatnio jest u nas na topie. Dziwne, że wtedy tak słabo się sprzedawał, pewnie duża w tym zasługa wysokiej ceny, bo jak na 2006 rok, 89 zł to sporo. Oby Egmont nie sugerował się aż tak sprzedażą tego pierwszego wydania.

Offline Itachi

Odp: Superman
« Odpowiedź #379 dnia: Maj 10, 2015, 02:40:38 pm »
Jak sądzicie, czy jest szansa, że Egmont wznowi "Superman na wszystkie pory roku" ?

Będzie szczerze i w jednym zdaniu - nie ma szans.

Offline Antari

Odp: Superman
« Odpowiedź #380 dnia: Maj 10, 2015, 04:02:17 pm »
Mimo rzekomej słabej popularności Supka Egmont wydaje w grudniu Superman Unchained. Wcześniej wydali 3 tomowy cykl o Supku (rozpoczynając od Ludzie ze stali), nie wspominając o Lidze Sprawiedliwości i innych. Jak dla mnie to całkiem dużo wydają komisów z Supkiem. Może nie we wszystkich jest on na pierwszym planie, ale dość często się przewija. Ja bym się bardzo cieszył jakby wznowili "na wszystkie pory roku".

Galactus

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #381 dnia: Maj 10, 2015, 04:15:58 pm »
Będzie szczerze i w jednym zdaniu - nie ma szans.

Piszesz, że nie ma szans tak jak byś o tym wiedział na 100%.
Dla mnie to wydanie to tylko kwestia czasu -

Offline Itachi

Odp: Superman
« Odpowiedź #382 dnia: Maj 10, 2015, 04:46:00 pm »
Piszesz, że nie ma szans tak jak byś o tym wiedział na 100%.
Dla mnie to wydanie to tylko kwestia czasu - https://www.youtube.com/watch?v=UQ2XSiwq5kk

Dla Ciebie to kwestia czasu, a dla mnie nie ma szans. I dalej w tym temacie nic się nie zmienia...

ramirez82

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #383 dnia: Maj 10, 2015, 05:47:20 pm »
Będzie szczerze i w jednym zdaniu - nie ma szans.

Dobrze, że wszystko się wyjaśniło. Itachi, dzięki!

Na pytania niektórych o to co się stało z maximumcarnage, mogę odpowiedzieć, że prawdopodobnie jego nieomylny i wszystkowiedzący duch, wstąpił w ciało innego użytkownika...

Offline HaVoK

Odp: Superman
« Odpowiedź #384 dnia: Maj 10, 2015, 06:58:27 pm »
Akurat "Rządy Supermenów" to dla mnie najlepsze z ówczesnych sag, jakie nawiedziły komiksy TM-Semic. - "Knightendy", "Maximum Carnage", "Pieśń Egzekutora" i "Sucide Run". Choć może gdybym przeczytał to teraz to zmieniłbym zdanie.

Offline vision2001

Odp: Superman
« Odpowiedź #385 dnia: Maj 10, 2015, 06:58:49 pm »
Jak sądzicie, czy jest szansa, że Egmont wznowi "Superman na wszystkie pory roku" ?
Przez kilka ładnych lat mieli problem ze sprzedażą tego komiksu, więc wg mnie nie zrobią tego.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Superman
« Odpowiedź #386 dnia: Maj 10, 2015, 07:25:29 pm »
@ramirez82

Nie zasłaniaj się innym użytkownikiem, zachowujesz się jak baba... nie obrażając oczywiście bab.

Na pytania typu jak myślicie... odpowiadam jak myślę... więc twoje wieczne męczenie czterech liter nadal jest tylko męczeniem czterech liter i niczym więcej jak męczeniem czterech liter.

Wszyscy wiedzą o tym, o czym napisał vision, więc umyślnie nie powtarzałem tego po raz sto pierwszy...

Offline peta18

Odp: Superman
« Odpowiedź #387 dnia: Maj 10, 2015, 07:27:48 pm »
Przez kilka ładnych lat mieli problem ze sprzedażą tego komiksu, więc wg mnie nie zrobią tego.
Czasy sie zmienily, czytelnicy sie zmienili. Loeb/Sale idzie jak cieple buleczki poki co.
Buk, Hodor i Dziczyzna

ramirez82

  • Gość
Odp: Superman
« Odpowiedź #388 dnia: Maj 10, 2015, 07:55:51 pm »
@ramirez82

Nie zasłaniaj się innym użytkownikiem, zachowujesz się jak baba... nie obrażając oczywiście bab.

Na pytania typu jak myślicie... odpowiadam jak myślę... więc twoje wieczne męczenie czterech liter nadal jest tylko męczeniem czterech liter i niczym więcej jak męczeniem czterech liter.

Wszyscy wiedzą o tym, o czym napisał vision, więc umyślnie nie powtarzałem tego po raz sto pierwszy...

Acha, no tak...  :badgrin:

Nawet irytujesz się jak maxiu...  :roll:


Offline Itachi

Odp: Superman
« Odpowiedź #389 dnia: Maj 10, 2015, 08:08:49 pm »
Korwin już nikt Ciebie nie słucha...

 

anything