Autor Wątek: Zjem cie i ze skory obedre! - Devourers  (Przeczytany 5207 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Papa_Smerf

Zjem cie i ze skory obedre! - Devourers
« dnia: Październik 21, 2003, 08:00:15 pm »
Elo!
Postanowilem ostatnio sprobowac cos zrobic ze zlymi wilczarzami, a ze nie bylo jeszcze o nich topicu, to teraz jest. Bardzo spodobaly mi sie ich figsy, bardziej niz Wolfenow, i wydaje mi sie ze maja bardzo duzy potencjal. Oto co zem sklecil:

Tyrant of Vil-Tis
Master of Carnage z Law of Nature
2 Voracious Warriors
2 Head Hunters
Eclipsante

Szybka i mocna grupka. Master jest sam w sobie calkiem calkiem, a Law of Nature jest calkiem klimatyczna metoda leczenia. Zastanawiam sie tylko jak dziala Star of the Beast, bo nigdzie nie ma zasad. Jesli ktos cos wie, prosze o pomoc.
estem wszystkim i niczym.

Offline Alchemik

Zjem cie i ze skory obedre! - Devourers
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2003, 08:06:48 pm »
Star of Beast to jest taki ichni metalowy bumerang:)

sila 7 zasieg 15/25/35

Pozostale 100punktow mozesz dopchac goblinamy w ilosciach hurtowych - przyda sie do otaczania przeciwnika:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline war2bone

Zjem cie i ze skory obedre! - Devourers
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 21, 2003, 08:07:53 pm »
ja sie zastanawialem duzo nad ta armia i powiem ci ze calkiem sympatyczna ...... ta rozpiske co ty podales .... hmm.... ciekawa nie zaprzecze ale pozeracze maja malo modeli wiec radze skorzystac z ich sojuszy ...... giobliny i orki oferuja im bardzo dobre jednostki
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline BeRsErK

Zjem cie i ze skory obedre! - Devourers
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 21, 2003, 08:08:14 pm »
Star of the Beast to broń rzucana Head Hunterów S7 15-25-35

Offline war2bone

Zjem cie i ze skory obedre! - Devourers
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 21, 2003, 08:17:49 pm »
upg do wypowiedzi :
zastanow sie nad huntersami of vile-tis zamiast head huntersami i pozazdroscic ci herosa glownego i wyjeb zirena bo cie jeszcze jakis wather zje na sniadanie
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Vallarr

Zjem cie i ze skory obedre! - Devourers
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 21, 2003, 08:23:48 pm »
huh , ja tam zeirena nie widze , natomiast widze goscia kosztujacego tyle , co watcher a o klase lepszego .... dla jasnosci - Tyranta :D
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline BeRsErK

Zjem cie i ze skory obedre! - Devourers
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 21, 2003, 08:23:48 pm »
To Ci ze wzmocnionymi starami??

Offline war2bone

Zjem cie i ze skory obedre! - Devourers
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 21, 2003, 08:26:41 pm »
chodzi ci o huntersow ???? jak tak to o nich mi chodzi maja albo gnebienie albo scouta
 i wlasnie przegladam sden i widze ze jest tu troche modeli ktorych w ab nie ma
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Papa_Smerf

Zjem cie i ze skory obedre! - Devourers
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 22, 2003, 06:55:58 pm »
Dzieki za uwagi. To je poprawiona wersja:

Tyrant of Vile-Tis
Master of Carnage z Law of Nature
2 Voracious Warriors
2 Hunters of Vile-Tis
Goblin mutant (B)

Okazalo sie ze Tyrant ma jeszcze jedna specjalna zasade nie wymieniana w AB. Otoz gdy wykonuje on poscig lub wchodzi w zwarcie liczy sie to jako szarza :) Nie jestem do konca pewien czy to prawda ale to zrozumialem po przeczytaniu tego:
Les Tyrans sont capables, par leur taille et leur puissance, de renverser des montagnes.
A CONFRONTATION, tous les Mouvements d'Engagement ou de Poursuite qu'ils effectuent sont considérés comme des Chargent et donnent aux Tyrans tous les avantages liés à la Charge.
A RAG'NAROK, un engagement est également considéré comme une Charge pour les Unités de Tyrans. Cependant, l'application des pénalités restent soumise au Facteur de Domination des Unités impliquées. Cette aptitude ne permet pas à un Tyran d'infliger des malus lorsqu'il effectue un Mouvement de Poussée.

Les Tyrans de Vile-Tis ne sont pas des Personnages.

A to bylo przy Gwiezdzie Bestii:
Lorsqu'un Chasseur de Têtes rate son test de Tir, le joueur qui le contrôle peut désigner une nouvelle figurine située à 5 cm ou moins de la première et sur laquelle le Dévoreur dispose d'une ligne de vue. Il doit alors tenter un nouveau Jet de Tir, mais le résultat à obtenir sera obligatoirement supérieur de 1 point par rapport au précédent. Si ce second test est réussi, la nouvelle cible est touchée par l'Etoile de la Bête.
A Rag'Narok, chaque Chasseur de Têtes doit désigner sa cible séparément de façon à pouvoir clairement définir les cibles secondaires le cas échéant.

O co tu biega? Zrozumialem cos z drugim celem w odlgeglosci 5 cm, cos tam z polem widzenia, wieksza trudnosc niz poprzednio.
estem wszystkim i niczym.

Offline war2bone

Zjem cie i ze skory obedre! - Devourers
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 22, 2003, 06:59:38 pm »
http://babelfish.altavista.com/babelfish - tlumaczy w styluu kali jest kali srac ale mozna sie doczytac
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Veevoirus

Zjem cie i ze skory obedre! - Devourers
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 23, 2003, 11:55:48 am »
Po obszernych komentarzach do Wolfenów nie skomentuję Devourversów. Ale jak będą dalej tendencje w kierunku kłakowatych, to jestem usprawiedliwiony z wystawiania tyranta jako wsparcia do orków :twisted:  :twisted:
ie pozwól,by Cię sprzedali!!
Zrób im na złość i sprzedaj się sam!!
Last.fm

Offline Filip

Zjem cie i ze skory obedre! - Devourers
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 24, 2003, 02:10:03 pm »
Jezzzzzzuuu, tego się mnoży jak królików, wszędzie wilki złe, wilki dobre,
cholera że ja mam sumienie tym nie grać, ale na szczęście jestem patriotą  ave Despota ( muszę jakoś szerzyć moją ideologię ), a co do Devourersów to jest najsilniejsza armia ale trzeba kombinować z armią i
strategią żeby ci strzelcy z tyłka tarczy nie zrobili.
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

 

anything