trawa

Autor Wątek: power rangers  (Przeczytany 9031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dawidos

power rangers
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 23, 2003, 01:07:05 pm »
:lol:  :lol:  :lol:  :lol: A film pełnometrażowy oglądaliście ?
ood job - Obi Wan Kenobi - Atak Klonów

Offline Khorne

power rangers
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 23, 2003, 01:23:20 pm »
chłechłe jak byłem w Anglii u kumpla to koleś miał gdzieś ze 5 kaset z filmami PG :D oglądnąłem 1 i myślałem że wole jednak Teletubisie po angielsku(kumpel miał PG po polsku :)
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline Atragon

power rangers
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 24, 2007, 06:50:58 pm »
Ja PR nie mogę przetrawić. Mimo iż lubię mało wymagające seriale tego typu (sentai, kamen rider, ultraman) to jednak tego się przetrawić nie da. Sam sposób robienia takich seriali mi odpowiada. Jak dla mnie jest to miła rozrywka. Jednakże amerykanie nie mają ręki do takich filmów/seriali. To tak jak z Godzillą. Efekty tradycyjne + klimat = wszystko co w takim serialu powinno być zawarte. Jak zwykle w amerykańskiej wersji klima się całkiem gubi.  :?

Offline Ziemniakento

power rangers
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 24, 2007, 07:54:17 pm »
Cytat: "dawidos"
:lol:  :lol:  :lol:  :lol: A film pełnometrażowy oglądaliście ?


No jasne :P
Jak oni po tej dżungli zasuwali ;P
Z wideoteki wypożyczyłem 8)

A tak szczerze, no cóż. Kto powie, że w młodości nie jarał się wspaniałymi wojownikami mocy, sadzi potworne kłamstwo. Kto nie dostawał dreszczyku widząc wspaniałe machiny PR, kto nie fascynował się potwornymi stworami tej, tej jak ona tam miała na imię :P, no i kto nie jarał się czarnym pałer rendżersem, no kto?!.

Jednak dziś patrząc na tą bajkę sprzed 9 lat, dostaję odruchów wymiotnych i drgawek połączonych z konwulsyjnym wyciem do księżyca  ;)

PS. Jak się bawiliśmy w PR ja zawsze byłem zielonym. On miał takie długie włosy  :shock:

Offline hans

power rangers
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 24, 2007, 08:08:21 pm »
wierzycie, ze piszacy w tym temacie przez czterty lata czekali az ktos odpowie na ich posty? :roll:

Offline Ziemniakento

power rangers
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 24, 2007, 09:04:52 pm »
:shock:  Rzeczywiście  :shock:

Ale gafa  :o

 

anything