Autor Wątek: Nowy GRACZ/GRACZE????  (Przeczytany 36118 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marucin

  • Gość
Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 31, 2003, 01:22:44 pm »
panowie jutro to 1 listiopada a nie 1 kwietnia , pozastym jak by cio to dziaj macie straszyc np. egmont padl i Amber wykupila wsyztkie jego licencje :P

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 01, 2003, 01:12:51 am »
proszę mi tu nie łączyć Amberu z X-Men. nawet w żartach. :wink:
 :twisted:  w sumie wszyscy to samo słyszeliśmy i tak samo mało wiemy. tzn. będą nowi gracze i zajmą się frankami i amerykanami. :D
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline yaro444

Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 01, 2003, 08:49:31 am »
Nowe ameryakńce? Fajnie, żeby tylko nei było tak jak z Fun media, 100 zapowiedzi i w końcu Lobo, Jla, spidey i coś tam jeszcze  :P
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

Offline Macias

Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 01, 2003, 12:27:12 pm »
nowe amerykance?cool! :D
nowa francuszczyzna? a niech sobie bedzie :twisted:

Offline Darkwolf1

Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 01, 2003, 01:56:07 pm »
Żeby te wszystkie plotki tylko okazały się prawdziwe. :)

Offline JANKE'S

Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 01, 2003, 07:31:22 pm »
Nie wiem skąd ta radość na wieść o pojawieniu sie nowego gracza? Nasz rynek jest mały i wciąż nie wiadomo jak długo utrzYma sie tempo które narzucili obecni gracze, a juz kilku odpuściło. Wiem, ktoś powie że Amber wydawał badziew, Podsiedlik starocie a Siedmioróg nie trafił w nasz gust. Ale prawda jest też taka że na naszym rynku jest juz ciasno i potrzebna jest raczej stabilizacja i podział kto jakich czytelników obsługuje a nie nowy wielki gracz który nagle zarzuci rynek swoimi tytułami a po jakimś czasie sie wycofa, albo padnie któryś z obecnych i zostaniemy z kolejnymi niedokończonymi seriami. Pookie gdzieś stwierdził ze nasz rynek niedługo moze sie załamać bo jest za duże tepo i coś w tym jest.
Czuje ze więcej bedzie z tego bałaganu niz pozytku.
Pewnie że są i pozytywne strony np: Kołodziejczak stwierdził że zamiast nowości chce teraz częściej wydawać Kaznodzieje i Sandmana (lek przed konkurencją robi swoje) ale ja do tej informacji o nowym graczu podchodze bardzo sceptycznie.

Offline Macias

Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 01, 2003, 07:40:51 pm »
a co nam szkodzi?nawet jesli wydadza kilka pozycji,to zawsze przez ten czas bedziemy mieli wiekszy wybor.ja tam nie narzekam.

Offline konradkonrad

Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 01, 2003, 08:09:38 pm »
Szkodzi np. tyle, że jak zaczną kolejne niedokończone serie, to kolejne parę osób kupi i się zniechęci do komiksów. Jedyne co może być miłe, to jakieś fajne one-shoty.

Offline Macias

Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 01, 2003, 08:30:38 pm »
jesli ktos ma zamiar kupowac komiksy,to nie zrazi sie upadkiem jakiejs firmy.a nawet jesli,to bedzie mozna policzyc takie przypadki na jednej rece.dosc one-shotow!serii nam trzeba!!!!!!!!!!!

Offline konradkonrad

Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 01, 2003, 10:42:29 pm »
Komu trzeba temu trzeba. Dobrych one shotów nigdy dość, i w ogóle co za dość?, serie do szczęścia nie są mi bardzo potrzebne.

Offline Macias

Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 01, 2003, 10:45:56 pm »
nie mowie o seriach w stylu francuskim ( album na rok),ani o tpb z egmontu i mandry,tylko o co miesiecznych ok.50 stronnicowych zeszytach,za rozsadna cena 6-10 zl, w kioskach,empikach itd.-takich serii mi brakuje.a

SAD

  • Gość
Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 02, 2003, 12:52:48 pm »
Cytat: "JANKE'S"
Ale prawda jest też taka że na naszym rynku jest juz ciasno i potrzebna jest raczej stabilizacja i podział kto jakich czytelników obsługuje a nie nowy wielki gracz który nagle zarzuci rynek swoimi tytułami a po jakimś czasie sie wycofa, albo padnie któryś z obecnych i zostaniemy z kolejnymi niedokończonymi seriami.
A gdzie tam ciasno. Amerykańskie komiksy wydają praktycznie 2 wydawnictwa, z czego jedno wydaje mało, a drugie w większości kiepsko. Ja bym chciał, żeby powychodziły różne rzeczy, które teraz nie wychodzą ani nie są w planach i ten "nowy gracz" daje mi na to nadzieję.
Cytat: "JANKE'S"
Pookie gdzieś stwierdził ze nasz rynek niedługo moze sie załamać bo jest za duże tepo i coś w tym jest.
Egmont ma zwolnić tempo, więc nowy wyrówna i będzie dobrze.

Offline JANKE'S

Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 02, 2003, 08:52:53 pm »
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Skoro czujesz niedobór amerykańszczyzny to wcale ci sie nie dziwię. Ja troche zainwestowałem zarówno w serie amerykańske jak i eurpejskie i czuje że wejście nowego wydawnictwo spowoduje że pewne pozycje mogą mi się urwać. Może sie tak zdarzyć że obaj będziemy mieli racje, pojawi sie wiecej amerykańszczyzny ale coś z rynku odpadnie. Albo tez obaj sie troche pomylimy bo "nowy gracz -gracze" to na razie tylko plotka i z wielkiej chmury bedzie mały deszcz.

marucin

  • Gość
Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 03, 2003, 08:21:51 am »
zadne wydawnictwo nie odpali dluzszej seri, gdyz beda patrzec na Funmedia ktore na tym stracilo i wylecialo z rynku, wiec raczej dalej bedizemy dostawac pociete TPB (jak Green arrow, lub Inhumans) co wcale takei nie jest zle,
Ja tam mam chrapke na tylko jedna serie jest to  x-men , jak dla mnie najlepszy tasiemiec jakikolwiek w polsce byl.

Offline yaro444

Nowy GRACZ/GRACZE????
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 03, 2003, 06:54:59 pm »
Spójrzcie na naszą amerykańszczyznę - Kaznodzieja, Sandman, Hellboy, rzeczy Moore'a - przecież to w większości nie jest mainstream ani nawet top50 w usa. Nawet normalnego spidermana nie ma. Potrzeba nam takich komiksów, które są uniwersalne i mogą być czytane zarówno przez starszych jak i młodszych, którzy zobaczą cos w kiosku i poproszą mamę żeby im kupiła. COś takiego, jak np New X-men Granta Morrisona albo rzeczy Bendisa. To dobrze że mamy duzo rzeczy ambitnych, ja w takich gustuję, ale to nie jest normalna sytuacja gdy wydaje się komiksy z Vertigo a nie masz nawet Supermana w kiosku.
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

 

anything