trawa

Autor Wątek: Liga Niezwykłych Dżentelmenów  (Przeczytany 119518 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #360 dnia: Styczeń 28, 2014, 06:25:23 pm »
Moim zdaniem nie ma co teraz przepłacać, tym bardziej że Egmont prawdopodobnie zrobi dodruki wszystkich tomów.

Offline Szekak

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #361 dnia: Styczeń 28, 2014, 07:04:10 pm »
Nie powiedziałbym by dodruk stulecia był prawdopodobny, więc ja bym radził kupować teraz, bo potem może po prostu nie być i tylko zakup z drugiej ręki pozostanie.

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #362 dnia: Styczeń 28, 2014, 07:31:01 pm »
Przejrzałem oferty większości znanych mi księgarni i niestety, krucho ze Stuleciem. Na allegro już można uświadczyć zawyżone ceny. Jedynie w Incalu jest pakiet całego Stulecia za 155zł co chyba już nieco przewyższa łączną okładkową (?). Lekceważyłem sobie i jak widać przespałem....


tu masz stulecie 1910:
http://www.incal.com.pl/liga-niezwyklych-dzentelmenow-stulecie-1910.html


ale radzę kupić ten wspomniany komplet, bo tom "2009" też już pomału "wychodzi z księgarń"; a cena rzeczywiście przewyższa okładkową... o 2 grosze.
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline HaVoK

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #363 dnia: Styczeń 28, 2014, 07:38:34 pm »
Kupuj, kupuj. Ja "prawie przespałem" 2009 udało mi się znaleźć w Comicshopie. Z tego co pamiętam był jeszcze dostępny w Imago, a tak nigdzie indziej nie znalazłem.

Offline graves

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #364 dnia: Styczeń 28, 2014, 09:00:31 pm »
Moim zdaniem nie ma co teraz przepłacać, tym bardziej że Egmont prawdopodobnie zrobi dodruki wszystkich tomów.
Mało prawdopodobne. Może za kilka lat...
Weź pod uwagę ile czasu było trzeba na drugie wydanie I i II tomu.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline maximumcarnage

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #365 dnia: Styczeń 28, 2014, 10:36:10 pm »
W takim wypadku muszę się mocno zastanowić. Chociaż te ceny okładkowe nie bardzo zachęcają. A jak jest z wydaniem oryginalnym? Jest łatwe do przyswojenia?

Offline nx87

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #366 dnia: Styczeń 29, 2014, 10:03:10 am »
Spać nie mogłem więc trochę myślałem czy te trzy stulecia kupić. Tak sobie przeglądałem archiwalne ceny to poniżej 100 zł można było kupić z wysyłką. Teraz cena 155 zł + wysyłka. Chyba poczekam na dodruk, bo obecnie jest taki czas, że trzeba oszczędzać. Tyle ciekawych komiksów. Przejechałem się ostatnio na "Skarga utraconych ziem" - kupiłem drożej od ceny z okładki, a po miesiącu był dodruk. Pierwsze 3 tomy mi obecnie starczą. a "Stulecie" może dodrukują do 2016 roku. Wytrzymam...

Czarne Akta zamówiłem. :)

Offline mr.castor

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #367 dnia: Styczeń 29, 2014, 10:24:10 am »
Patrząc na to ile czasu stulecia były w obiegu sklepowym i allegro, oraz na listę rzeczy które czekają na dodruk ( chodzi mi o ciągłe zapytania fanów ) to stulecie raczej dodrukowane nie będzie ( ale to tylko moja opinia niczym nie poparta  ), także ja bym się nie zastanawiał zwłaszcza że jak tylko wyjdzie drugi tom ligi pewnie reszta tych komiksów zniknie zupełnie, lub będą kosztować około 100zł za sztukę. Nie wydaje mi się żeby Egmont dodrukowywał więcej niż 2-3 komiksy rocznie, a pewnie na pierwszy strzał pójdą batmany.

Offline mack3

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #368 dnia: Styczeń 29, 2014, 10:53:00 am »
Fajnie by było (dla mnie jako osoby nie posiadającej Stulecia  :biggrin:  ) jakby wydali te 3 tomy w formie integralu...

Offline AvengerGT

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #369 dnia: Styczeń 29, 2014, 01:32:35 pm »
Zacisnąłem zęby i jednak zamówiłem ten zestaw. Dodałem nawet Batman: Najlepsze Opowieści i mam darmową wysyłkę + rabat 2% przy następnym zamówieniu. Szkoda tylko że dodruk drugiego tomu tak późno.

Offline nx87

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #370 dnia: Styczeń 29, 2014, 07:52:11 pm »
AvengerGT też zacisnąłem zęby i...



Kupiliśmy to samo. Nie było innego tytułu godnego polecenia*. Mój zakup o 12:04 więc zbieg okoliczności :P
W sumie nie chciałem kupić tego (wcześniejsze posty) ale jednak żałowałbym, gdyby nie było dodruku.

*nie jest to tani sklep internetowy.

ramirez82

  • Gość
Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #371 dnia: Styczeń 29, 2014, 07:58:58 pm »
Zacisnąłem zęby i jednak zamówiłem ten zestaw. Dodałem nawet Batman: Najlepsze Opowieści i mam darmową wysyłkę + rabat 2% przy następnym zamówieniu.

Kupiliśmy to samo.

Hmm... ciekawe, czy ktoś jeszcze kupił Batman: Najlepsze opowieści, czy tylko wy dwaj. Komiks wskoczył dziś do top 5 sprzedaży incala.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2014, 09:43:23 pm wysłana przez ramirez82 »

Offline Motyl

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #372 dnia: Styczeń 30, 2014, 09:36:48 pm »
Zawsze pozostaje alternatywa Ligi po angielsku, a na bookdepository jest w miarę tanio - http://www.bookdepository.co.uk/League-Extraordinary-Gentlemen%3A-Century-%231-1910-3-Alan-Moore/9781603090001

Wszystkie trzy tomy Stulecia można nabyć za 80 zł, koszt przesyłki jest darmowy.

Offline veritius

Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #373 dnia: Styczeń 30, 2014, 10:34:21 pm »
Wydaje mi się jednak że może się zdarzyć że LND stulecie zostanie wydane jako jeden tom w HC. Jeśli ten rok Egmontowi wypali z nowym DC to będzie więcej dodruków superhero.

ramirez82

  • Gość
Odp: Liga Niezwykłych Dżentelmenów
« Odpowiedź #374 dnia: Luty 05, 2014, 01:44:12 pm »
http://www.topshelfcomix.com/catalog/league-century-hardcover/885

Top Shelf zapowiada na ten rok Stulecie w jednym tomie. Kto wie, może Egmont się skusi...

 

anything