trawa

Autor Wątek: Komiksowa TOP Lista za październik  (Przeczytany 16120 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turucorp

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 25, 2003, 07:26:19 pm »
przeciez prosilem zeby nie glosowac na "Fasta"!!? teraz powiedza, ze to moj kolejny spisek jest :cry:

Gilbaert

  • Gość
Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 25, 2003, 08:08:40 pm »
spisek spiskiem, jest na liście więc głosuję. Podoba mi się po prostu :)

Offline turucorp

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 25, 2003, 08:22:10 pm »
za opinie i poglady czytelnikow (szczegolnie tych ze Slaska) moich komiksow nie odpowiadam.
m.t.

Gilbaert

  • Gość
Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 25, 2003, 09:10:43 pm »
takie deklaracje nie pomogą. bekną wszyscy uczestnicy spisku :D:D

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 25, 2003, 09:59:56 pm »
no a co! Śląsk się umacnia. poczekajcie jeszcze trochę a Was zadziwimy, co nie? :twisted:
2gą piątkę mogę dopisać? halo Xionc! :)
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline diefarbe

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 25, 2003, 10:04:07 pm »
To może ja tez dołaczę do tego spisku.
 :lol:  :lol:  :lol:
nother day leaves me aching
I try to wake up
But something`s breaking
Here inside me
Deep and hollow
A sound that no other sound could follow
- Pal Waaktaar

Gilbaert

  • Gość
Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 25, 2003, 10:57:55 pm »
Cytat: "diefarbe"
To może ja tez dołaczę do tego spisku.
 :lol:  :lol:  :lol:


Dobra. Wszystkich niezbędnych informacji udzieli Ci spiskowiec Devilred. Spotkanie w czwartek. Cel: akcja dywersyjno zaczepna. :)

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 26, 2003, 08:02:17 am »
Cytat: "DevilRed"
no a co! Śląsk się umacnia. poczekajcie jeszcze trochę a Was zadziwimy, co nie? :twisted:
2gą piątkę mogę dopisać? halo Xionc! :)


Jak chcesz to pisz, ale i tak do podsumowania Ci nie wlicze. Dura lex.

 :wall:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Kurczaczek

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 26, 2003, 09:38:23 am »
Korzystajac z chwili czasu wpisuje moje Anty Top 3:

1) Haloween Blues rzadzi- takiego spieprzenia dobrego pomyslu dawno nie widzialem

2) Zło - patrz KZ

3) Dziewanna- j.w.
...

Offline jax

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 26, 2003, 10:36:29 am »
Cytat: "Kurczaczek"
Korzystajac z chwili czasu wpisuje moje Anty Top 3:

1) Haloween Blues rzadzi- takiego spieprzenia dobrego pomyslu dawno nie widzialem


Jakoś tak ostatnio bez żadnych dyskusji na forum.  Więc rzucę zarzewie ognia: Kurczak, w HB nie ma żadnego spieprzenia dobrego pomysłu, nie zapominaj że to seria i obowiązuje planowanie długofalowe.  Poszczególne albumy mogą być zamknięte i sygnalizować tylko jakiś przewodni pomysł serii (jeśli w ogóle chodzi o ducha Dany), który w pewnym momencie stanie się główną osią.  A może będzie inaczej? - w każdym razie za wcześnie wydawać sądy o sp.. pomysłu.
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline Kurczaczek

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 26, 2003, 12:25:31 pm »
Kupujac komiks i czytajac jego opis mialem wrazenie, ze bedzie to glowna os fabuly, a tymczasem przez 3/4 komiksu serwuje mi sie niestrawna i banalna historie kryminalna typowa dla francuskich serii sensacyjnych... mialem wrazenie, ze ogladam kolejny odcinek jakies slabego serialu sensacyjnego w TV... po prostu wynudzilem sie strasznie...

Nie podoba mi sie, ze najwyrazniej autor przyjal zalozenie, ze w kazdym albumie bedzie zawarta osobna nie zwiazana z glownym watkiem historia. Ok, komus to sie moze podobac- fani XIII, czy Alphy pewnie beda zachwyceni, ale do mnie takie historie nie trafiaja i spodziewalem sie czegos innego.

Stad duzy zawod i niewykorzystany moim zdaniem potencjal.
...

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 26, 2003, 12:38:12 pm »
To jak w zyciu - nie wszystko co sie przytrafia czlowiekowi jest ze soba zwiazane. Poza tym, nie wiemy jakie sa zamysly Mythica do nastepnych albumow. Akcja moze skierowac sie gdziekolwiek.

Ale przypominam, ze ten temat jest do glosowania. Zalozcie sobie drugi topic do poglebienia dyskusji, czy cos. :)
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline jax

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 26, 2003, 12:50:45 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Kupujac komiks i czytajac jego opis mialem wrazenie, ze bedzie to glowna os fabuly

A ileż razy już to wstępny opis/zajawka nie odpowiadał treści..
Cytat: "Kurczaczek"

, a tymczasem przez 3/4 komiksu serwuje mi sie niestrawna i banalna historie kryminalna typowa dla francuskich serii sensacyjnych... mialem wrazenie, ze ogladam kolejny odcinek jakies slabego serialu sensacyjnego w TV... po prostu wynudzilem sie strasznie...

To już kwestia gustu. Aczkolwiek na tle innych komiksowych sensacji (francuskich czy nie) HB wypada bardzo dobrze.
Cytat: "Kurczaczek"

Nie podoba mi sie, ze najwyrazniej autor przyjal zalozenie, ze w kazdym albumie bedzie zawarta osobna nie zwiazana z glownym watkiem historia. Ok, komus to sie moze podobac- fani XIII, czy Alphy pewnie beda zachwyceni, ale do mnie takie historie nie trafiaja i spodziewalem sie czegos innego.

Hm..wątek sensacyjny nie powinien Cię zaskoczyć - był sygnalizowany w streszczeniach (a nawet nie wiem czy wątek z duchem w ogóle był w nich eksponowany).
Co do odrębnych historii w każdym albumie to też żadne nowum na rynku europejskim - a więc też nie powinieneś być zaskoczony. :)
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline graves

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 26, 2003, 05:30:31 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Kupujac komiks i czytajac jego opis mialem wrazenie, ze bedzie to glowna os fabuly, a tymczasem przez 3/4 komiksu serwuje mi sie niestrawna i banalna historie kryminalna typowa dla francuskich serii sensacyjnych... mialem wrazenie, ze ogladam kolejny odcinek jakies slabego serialu sensacyjnego w TV... po prostu wynudzilem sie strasznie...

Nie podoba mi sie, ze najwyrazniej autor przyjal zalozenie, ze w kazdym albumie bedzie zawarta osobna nie zwiazana z glownym watkiem historia. Ok, komus to sie moze podobac- fani XIII, czy Alphy pewnie beda zachwyceni, ale do mnie takie historie nie trafiaja i spodziewalem sie czegos innego.

Stad duzy zawod i niewykorzystany moim zdaniem potencjal.

Ciekaw, czy w KZ-cie też tak krytycznie się wypowiedziałeś o HB  ;)  :lol:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Kurczaczek

Komiksowa TOP Lista za październik
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 26, 2003, 07:23:33 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "Kurczaczek"
Kupujac komiks i czytajac jego opis mialem wrazenie, ze bedzie to glowna os fabuly, a tymczasem przez 3/4 komiksu serwuje mi sie niestrawna i banalna historie kryminalna typowa dla francuskich serii sensacyjnych... mialem wrazenie, ze ogladam kolejny odcinek jakies slabego serialu sensacyjnego w TV... po prostu wynudzilem sie strasznie...

Nie podoba mi sie, ze najwyrazniej autor przyjal zalozenie, ze w kazdym albumie bedzie zawarta osobna nie zwiazana z glownym watkiem historia. Ok, komus to sie moze podobac- fani XIII, czy Alphy pewnie beda zachwyceni, ale do mnie takie historie nie trafiaja i spodziewalem sie czegos innego.

Stad duzy zawod i niewykorzystany moim zdaniem potencjal.

Ciekaw, czy w KZ-cie też tak krytycznie się wypowiedziałeś o HB  ;)  :lol:


A owszem!
...

 

anything