Autor Wątek: Świat Kropli  (Przeczytany 4934 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline okropny

Świat Kropli
« dnia: Listopad 01, 2003, 09:58:37 pm »
Ktoś może czytał ? Ja tak i myślę że warto porozmawiać o tej pozycji. Mnie szczególnie zaskoczyło wydanie (jak na nasze warunki, choć nie najlepiej klejone), pozytywnie oceniam wrażenie graficzne oraz fabułę (choć momentami troszkę zakręcone).
Acha przy okazji wiatam, na gildii debiucik  :)

Offline freshmaker

Świat Kropli
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2003, 10:24:12 pm »
widzialem autorow na mfk. z glosnika zapodawali iron maiden, co skutecznie odstraszylo mnie od ich stoiska.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline bar joe

Świat Kropli
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2003, 10:27:08 pm »
tez jakos do tego projektu podchodze z dystansem .. niby artystyczne [ sic! co za slowo] niby dobre i wyjatkowe ale jednak grubymi nicmi szyte jak to sie mowi ... coz wiecej nie pisze bo jeszcze tego dobrze nie widizalem
sychoterapia?Zeby mnie wykastrowac?Wyleczyc?Uwolnic od niestosownych sklonnosci?

Offline An-Nah

Świat Kropli
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2003, 01:17:52 pm »
Podobało mi się, nie powiem... ładnie narysowane, plus chora wyobraźnia Zwierzchowskiego... tylko z kadrowaniem jest cos nie tak...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Anonymous

  • Gość
Świat Kropli
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2003, 02:45:33 pm »
Na początku rysunek mnie odpychał, ale potem przypadł mi bardzo do gustu. Co do płytki to muzykę wyłączyłem bardzo prędko, nie moje klimaty.

Offline yaro444

Świat Kropli
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2003, 03:58:43 pm »
Byłem wczoraj w trafficu i zobaczyłem taki oto obrazek : stoisko z komiksami, egmont, mandra a obok przy książkach fantasy, pratchecie, sapkowskim leży Swiat kropli. Pozostawię to bez komentarza.
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

Offline Voytek

Świat Kropli
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 29, 2003, 11:06:30 am »
ooooooooo!!!podwojny temat!tak jak w przypadku 32 grudnia!znowu odkrylem ameryke.
czy dostane nagrode od admina? :)
ex, Drugs & CS!

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Świat Kropli
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 29, 2003, 09:24:56 pm »
rysunki niezłe. chyba to w końcu kupię. a Dragon's Eye widziałem na koncercie w Chorzowie. wtedy grali taki klasyczny heavy metal, ale na cd niektóre kawałki dość mroczne i klimatyczne :twisted:
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline Yaqza

Świat Kropli
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 12, 2004, 11:54:10 am »
Hmmm....Labirynt wydał kolejny swój album- tym razem antologię B&W- sporo tu pisze/rysuje Zwierzchowski...Przyznam, że jeszcze nie przeczytałem (leży grzecznie na stoliku), ale póki co pozwolę sobie pokazać Wam przykładowe plansze z tego albumu-o tutaj.
url=http://www.komiks.nast.pl]Aleja Komiksu[/url]

Offline Macias

Świat Kropli
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 12, 2004, 12:13:15 pm »
Cytat: "Yaqza"
Hmmm....Labirynt wydał kolejny swój album- tym razem antologię B&W- sporo tu pisze/rysuje Zwierzchowski...Przyznam, że jeszcze nie przeczytałem (leży grzecznie na stoliku), ale póki co pozwolę sobie pokazać Wam przykładowe plansze z tego albumu-o tutaj.
przejrzalem to w matrasie i odlozylem na polke.delikatnie mowiac nie zachwycily mnie rysunki. jakby nie mogli zaprosic bardziej znanych i lepszych komiksiarzy-Kurta itp.

 

anything