trawa

Autor Wątek: Dodatki do filmów na DVD (bonusy; extrasy itp...)  (Przeczytany 5902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Glen_Bekon

Dodatki do filmów na DVD (bonusy; extrasy itp...)
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 18, 2004, 09:42:46 pm »
według mnie dodatki na DVD to podstawa. Ciesze się jak dziecko, gdy uda mi sie kupic jakis mój ulubiony filmy pięknie wydany, w dwupłytowej wersji, gdy mogę zasiąść przed ekranem i godzinami delektować się wszystkim, co jest związane z danym filmem. Szkoda tylko, że w Polsce te  wydana 2DVD czesto są uboższe niż wydania z zachodniej Europy, nie mówiąc już o wydaniach z regionu 1. Skandalem jest brak polskiej premiery dwupłytowych wydań Obcych, za zachodzie można je kupić już od kilku miesięcy a u nas co?? Nie każdego stać na jednorazowy wydatek 400 zł na box Quadrilogy. Przykładem zubożenia polskich wydań mogą  być "gangi Nowego Jorku". Best Film pięknie wydał ten film, ale brak komentarza Martina Scorsese i okrojenie co lepszych dodatków woła o pomstę do nieba, to samo jest w przypadku "Underworld", dodatki, które znajdują sie na drugiej płycie polskiego wydania zachodni wydawcy zmieścili na edycjach...jednopłytowych!!! Edycja dwupłytowa z R1 to full wypas, 3 komentarze, filmk dokumentalny o genezie wilkołaków i wampirów i wiele innych. A Best Film nawet jednego komentarza nie dał. rekompensatą jest tylko piekne wydanie i jakość samego filmu i dźwięku. Jak na razie wzorem nie do doścignięcia sa rozrzezone wydania LOTR, ilość i poziom dodatków nie mają sobie równych. Ale wrześniowe wydanie "Gwiezdnych Wojen" powinno to zmienić, hehe.
he Cenobites gave me an experience beyond the limits. Pain and pleasure, indivisible.