trawa

Autor Wątek: Pielgrzym  (Przeczytany 7176 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurczaczek

Pielgrzym
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 10, 2003, 10:43:45 pm »
Wiec jak ktos cche kupic wydania osobne, to zapraszam do mnie :)
...

Offline Voytek

Pielgrzym
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 19, 2003, 02:55:11 pm »
ladnie sie pozbywasz tych komiksow
kurczak dorosl
i nie mow mi tu o przeprowadzce i braku miejsca :)
ex, Drugs & CS!

Offline Kurczaczek

Pielgrzym
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 19, 2003, 03:04:11 pm »
Chce kupic WK :)
...

Offline Kret

Pielgrzym
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 27, 2004, 03:58:40 pm »
Jedynka sama zrobiła na mnie duże wrażenie (choć wytykano jej sporo błędów logicznych jeśli chodzi o akcję). Dziś przeczytałem "komplet" w twardej okładce i... sam nie wiem. OK, można powiedzieć, że to naiwne itp. Ale mi się podoba. Może ostatnio sam za dużo czytam Biblii (takie życie studenta), ale zaczynam go rozumieć :)

A poważniej to mimo niedoróbek zrobił na mnie dobre wrażenie. Wolę to niż Punishera, z którego (podle mojej opinii) nie wyciągnie się chyba już nic sensownego poza pokazywaniem, w jaki sposób szaleniec dokonuje jatki. Oczywiście pod warunkiem, że dalszych części "Pielgrzyma" nie będzie...

Pozdrawiam

Kret

Offline kas1

Pielgrzym
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 30, 2006, 09:56:20 am »
Pielgrzym jest niesamowitą postacią. Zapamiętuje komiksy i oceniam je po latach za poszczególne fragmenty lub nawet jedną planszę. W przypadku Pielgrzyma jest to kilka plansz na których obok jego nóg biega i szczeka mały piesek. Wszyscy wiemy jak bardzo dokuczliwe jest szczekanie takich małych pyskaczy. Pielgrzym poprostu rozwala mu łeb z shotgana (chyba) i zdziwionym towarzyszom oświadcza, że piesek prawdopodobnie był opętany przez diabła.  Jest to taki krótki fragmencik, który charakteryzuje całą postać i stan psychiki Pielgrzyma.

Offline pan_ixs

Pielgrzym
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 04, 2006, 03:07:57 pm »
Po przeczytaniu Preachera myślałem, że Pielgrzym bedzie po prostu zwykłym kserem ale na szczęście myliłem się...ale dla Preachera do pięt nie dorasta
PS
witam wszytkich forumowiczow - moj pierwszy post heh