trawa

Autor Wątek: NEVER THE END - Album zespołu MIYU porando musume  (Przeczytany 17779 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xxl

NEVER THE END - Album zespołu MIYU porando musume
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 05, 2003, 01:57:11 am »
Cytat: "Porando no Ninja"

poza tym jezeli nie da sie z kims dogadac to mozna sobie zawsze odpuscic i poszukac innych znajomych nawet duzo fajniejszych (sorry MIYU, no offence)


Ja tu nie szukam nowych znajomy, doskonale mozna by poiwedziec ze starych znajomych z MIYU to ja sie juz znalem ho ho ;) lata temu

MIYU PORANDO MUSUME

  • Gość
Bez urazy, spoko :)
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 05, 2003, 01:58:58 am »
Niestety...
Prosilysmy wielokrotnie, by dano nam spokoj (uwierz, byly jeszcze gorsze teksty). Niestety prosby nasze pozostaly bez echa. Odwracano tez przyslowiowego "kota ogonem", co czynilo z nas "te zle".
Po za tym pewne osoby powinny zdawac sobie sprawe z tego, ze swietle zdarzen z przeszlosci, nie sa mile widziane w terazniejszosci. Skoro my nie szukamy z nimi kontaktu, one nie powinny robic tego samego.

Offline xxl

NEVER THE END - Album zespołu MIYU porando musume
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 05, 2003, 02:03:28 am »
Kto powiedzial ze szukam kontaktu???????????? Poprostu chcialem sie dowiedziec o plyte to wszystko , jest napisane czarne na bialym (doslownie ;) ) ze mopzna sie skontaktowac z Wami poprzez gg, icq i mailem , czyz ja tak nie uczynilem ???

Offline Porando no Ninja

NEVER THE END - Album zespołu MIYU porando musume
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 05, 2003, 02:06:15 am »
Cytat: "xxl"
Ja tu nie szukam nowych znajomy, doskonale mozna by poiwedziec ze starych znajomych z MIYU to ja sie juz znalem ho ho ;) lata temu


super
ale jezeli jedna strona nie chce utrzymywac znajomosci to po co sie upierac? zeby ktos to odczytal jako nekanie albo zlosliwosc? ani to meskie, ani dorosle, ani potrzebne

Offline xxl

Re: Bez urazy, spoko :)
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 05, 2003, 02:06:54 am »
Cytat: "MIYU PORANDO MUSUME"

Prosilysmy wielokrotnie, by dano nam spokoj


Jesli chodzi o danie spokoju to ja to dopiero dzis uslyszalem.

MIYU PORANDO MUSUME

  • Gość
.
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 05, 2003, 02:07:05 am »
Jest tez czarno-na bialym napisane: "...pewne osoby powinny zdawac sobie sprawe z tego, ze swietle zdarzen z przeszlosci, nie sa mile widziane w terazniejszosci. Skoro my nie szukamy z nimi kontaktu, one nie powinny robic tego samego".
Nie wazne jaki jest powod.

MIYU PORANDO MUSUME

  • Gość
.
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 05, 2003, 02:08:40 am »
Nie zartuj sobie.
Wielokrotnie mowilysmy o tym.

MIYU PORANDO MUSUME

  • Gość
[b]Do Porando no Ninja[/b]
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 05, 2003, 02:11:29 am »
Przeczytaj wiadomosc na privie :)
[/b]

Offline xxl

NEVER THE END - Album zespołu MIYU porando musume
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 05, 2003, 02:11:48 am »
Przeciez jak sie ostatni raz widzielismy, slyszelismy to nie doczulem aby ktores z nas mialo do innego pretensje, poprostu kontakt nam sie urwal i tyle , a ze chcialem sie dowiedziec o plyte to normalna rzecz

MIYU PORANDO MUSUME

  • Gość
Do XXL
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 05, 2003, 02:13:47 am »
Mowic do Ciebie, to tak, jak  :wall:
Daj nam juz swiety spokoj, bardzo Cie prosze.
Jesli chcesz plyty, kup ja w Niemczech.
Ani Ewa, ani ja nie chcemy miec z Toba ani z Twoimi znajomymi najmniejszego kontaktu.

Offline Porando no Ninja

Re: Bez urazy, spoko :)
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 05, 2003, 02:16:36 am »
Cytat: "xxl"
Jesli chodzi o danie spokoju to ja to dopiero dzis uslyszalem.



ale skoro juz uslyszales, to sprawa jest jasna


i slowo do MIYU: dziewczyny, uspokujcie sie nieco, pisalem juz ze forum nie jest od gryzienia sie

MIYU PORANDO MUSUME

  • Gość
.
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 05, 2003, 02:18:15 am »
Spox.
To by bylo na tyle.

Offline xxl

Re: [b]Do Porando no Ninja[/b]
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 05, 2003, 02:21:12 am »
Cytat: "MIYU PORANDO MUSUME"
Przeczytaj wiadomosc na privie :)
[/b]



jedyne wiadomosci na privie to sa dzis wiec nie bij sie glowa w :wall: bo to boli , dzis mi powiedzialas abym dal ci spokoj, podczas naszej ostatniej rozmowy po animagicu 2002 nic nie padlo takiego abym dal wam spokoj , przez rok caly nawet nie zagadalem ani razu. Nawet nie szukam ponownego kontaktu .

P.S. Chyba mam prawo wpisywac sie na forum to rzecz ogolnodostepna i dla wszystkich

Offline xxl

NEVER THE END - Album zespołu MIYU porando musume
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 05, 2003, 02:24:16 am »
No to milego zycia .
Nie zapomne wstapic do sklepu w niemczech przy najblizszej okazji jesli oczywiscie podacie mi w jakim miescie i gdzie, chyba tyle informacji mozesz mi ujawnic