Autor Wątek: DARK FESTIWAL  (Przeczytany 3269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sas

DARK FESTIWAL
« dnia: Listopad 04, 2003, 06:32:15 pm »
:twisted:   :twisted:  aaaaa !!!!!!  :twisted:   :twisted:
Mamy już jeżdżacy po Polsce Dark Festiwal (oczywiście zajebiście mroczny !!!  :twisted:   :twisted: )
kto się wybiera, kto był (bo już gdzieniegdzie był) i ogólnie rozprawiajmy gotyccy bracia i siostry o tym  :twisted:   :twisted:
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline pyrek

DARK FESTIWAL
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2003, 08:37:38 pm »
Moze nie jestem gotycki brat czy siostra, aczkolwiek jesli znajde jeszcze bilety (minimum DWA  8) ) to pojde na ten w Katowicach. Moze ktos wie, czy jeszcze sa??
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !

Offline Voytek

DARK FESTIWAL
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2003, 12:25:49 pm »
a czy  taka impreza jak vampirria sie jeszczxe odbywa??Bo cicho cos ostatnio o niej a pamietam ze w 2000 r. w wawie bylo fajowo 8)
ex, Drugs & CS!

Offline sas

DARK FESTIWAL
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 07, 2003, 10:05:17 am »
buuuu ... dzwoniłem w środę do empiku i już biletów nie ma !!!
rezerwujcie je więc szybko !!!
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline Raven

DARK FESTIWAL
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 07, 2003, 06:37:16 pm »
Nie ma już biletów??? :cry:  Więc jednak istnieja jeszcze prawdziwi fani gothic rocka w Polsce,którzy wykupili bilety... Czytałem dzis atrykuł w ,,Metrze" o tym koncercie. Określono tam go mianem koncertu dla fanów naprawdę mrocznej i ostrej muzyki... Ech... Gothic rock czy taki Black Metal... W sumie mała różnica dla prostego zjadacza chleba... :)
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Raven

DARK FESTIWAL
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 08, 2003, 09:09:38 pm »
Swoją drogą bilet kosztował aż 40 złotych, więc i tak doszedłem do wniosku,że nie warto iść. 40 zł to 2,5 boostera do Magica, i jedna trzecia regimentu Silverhelmów  :)  :)  :)
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline sas

DARK FESTIWAL
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 10, 2003, 09:55:35 pm »
tak skoro powstał temat chciałem ogólnie spytać co sądzicie o tego typu polskiej muzyce ...

ja tak lepiej znam tylko Artrosis, które jest nawet niezłe ... szkoda, że perkusję na kompie dogrywają, ale i tak kawałki jak "Nazgul", "W imie nocy" czy "Szmaragdowa Noc" w pamięć zapadają ...


acha, Raven mówiłem, ci już, że na Helloweena jednak jedziemy ??? :D
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline Raymond Luxury-Yacht

DARK FESTIWAL
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 12, 2003, 01:21:00 am »
Cytuj
szkoda, że perkusję na kompie dogrywają


To wada? dlaczego? (przy okazji dodam ze nie toleruje takiej muzyki jak artrosis, pytam z czystej ciekawosci)
y name is spelt 'Luxury Yacht' but it's pronounced Throatwobbler Mangrove.

 

anything