Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

Martixy 2&3

(1/53) > >>

wiśnia:
Co sadzicie o kolejnych czesciach Matrixa? Czego sie spodziewacie?

druga czesc zapowiada sie w miare ciekawie, poniewaz Neo zrobi zapewne kilka efektownych sztuczek. jak narazie z informacji ktore dotychczas czytalem/slyszlem najbardziej nie podoba mi sie scena w ktorej Neo(angin) bedzie walczyl z 100 klonami agenta Elronda Smitha. czy nie jest to troche przesadne?

ja uwazam ze trzecia czesc bedzie juz naciagana, bo z pierwsza nie bedzie miala nic wpolnego nia poza bohaterami. akcja bedzie sie dziac generalnie w Zionie i nie bedzie (przynajmniej wedlug nie nie powinno) tych wspanialych kopow, uniko czy skokow.

toxick:
pożyjemy, zobaczymy... ale smak na nowe matrixy mam  8)
szczerze powiedziawszy nie wiem, czego smam oczekiwać od tych części - jedynka ma wspaniały klimat, boję się, że może on się zatrzeć... wszystko zależy od kunsztu scenarzysty  :wink:

wiśnia:
obejrzalem trzy trailery i jestem mile zaskoczony,a scena o ktora sie obawialem zapowiada sie znakomicie.

Janek Pietkiewicz:
Ja natomiast bardzo boję się o tło fabularne całej tej historii, a to dlatego, że obejrzałem Animatrixy, mające przecież błogosławieństwo Wachowskich. Opowieść o opanowaniu świata przez maszyny była tam tak niesamowicie naiwna i stosowała tak tanie chwyty, że jeśli w Matriksach będzie podobnie, to ja się powieszę.

Ryk Niedźwiedzia:
Film będzie moim zdaniem niezły, ale już nie "przełomowy" (jak mówiono o pierwszym). Scena ze 100 agentami S. to moim zdaniem przesada. Owszem, w kwestii efektów prezentuje się znakomicie, ale sam pomysł... co innego, gdyby było 100 RÓŻNYCH agentów - dobra.
Inną sprawą jest to, że jeżeli Neo już w pierwszej części dostąpił (nie bójmy się użyć tego słowa) boskości, to znaczy, że sceny z jego udziałem nie będą już miały klimatu (bo i tak wszystkich bez problemu rozwali). Co innego w "jedynce" - tam było z tym świetnie, a jak Wyrocznia powiedziała, że on nie jest Wybrańcem, to aż we mnie drgnęło.
Ogólnie rzecz biorąc, zapowiada się na 7,5/10. Może 8.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej