trawa

Autor Wątek: Warzone na bis  (Przeczytany 2718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jachu_ka

Warzone na bis
« dnia: Listopad 11, 2003, 11:49:38 am »
na Bazyliszku obok turnieju 40k rozgrwany byl turniej warzona, zerknalem sobie troche i chociaz nadal uwazam, ze w porownaniu z 40k figurki sa przaśne, to sie we mnie sentyment obudzil- od warzona wlasnie zaczynalem. moglby mnie ktos oswiecic jak teraz wyglada sytuacja, zn ktora edycje sie gra, i gdzie ewentualnie mozna znalezc zasady, etc. z gory thx :]

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Mythos

Warzone na bis
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 11, 2003, 01:39:07 pm »
Gra się obecnie najczęściej 2 Edycję, ale na Bazyliszku jeśli się nie mylę miała miejsce premiera Ultimate WarZone, czyli mozna powiedzieć III Ed. Zasady do II ed, można nabyć na Allegro czasem, a zasady do UWZ można będzie zamówic u producenta w USA. Tak samo z modelami.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline Nazroth

Warzone na bis
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2003, 04:29:50 pm »
Jeżeli ci się chce kaska poświecic to zasady możesz u mnie nabyć drogą pocztową, a ogólnie to popieram przedmówcę i dodam, że w innych krajach są już prawie wszystkie "Forces of war" czyli podręczniki do armii...ja mam min Capitol forces of war - gdybys chciał nabyć (wiele nowoed. figurek bije te 40kowe na twarz :lol: ) to się zgłoś...mam tez bauhaus i dark legion...pomyśl nad tym - podręczniki tani sprzedam...i chronicles też mam:)
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Jankiel

  • Gość
Warzone na bis
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 11, 2003, 08:51:09 pm »
To trzeba było mnie powiedzieć. Też od tego zaczynałem, została mi podstawka, FOW:Venus i sporo Bauhausu.
A sytuacja wygląda tak, że excelsior ma nas w dupie. Delikatnie mówiąc. Na ich stronie możesz zobaczyć sobie forum i tematy w których "kulturalnie" odpowiadali nam, ze jakiś sklep na zadupiu w Teksasie jest dla nich duzo ważniejszy, niz Polska...

Offline Vatier

Warzone na bis
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2003, 06:58:42 am »
Witam

Cóż Ex działa jak działa i trudno coś powiedzieć na usprawiedliwienie.
III edycja (UWZ) powinna być dostępna (do kupienia) w przeciągu kilku tygodni (podobno będzie do końca listopada).
Studiując zasady (jakie otrzymalismy na prezentacje) musze powiedzieć, iż zapowiadają się całkiem nieźle. Poprawiona mechanika, walka wręcz wreszcie jest sensowna, całkiem nowe umiejetności itp.
A co do sprowadzenia podręcznika i figurek może nie będzie tak źle, i być może będziesz mógł kupić podręcznik w Polsce.

Obecnie organizujemy turnieje wg zasad 2 edycji.
A figurki i podręczniki możesz kupić na alegro, w Warszawie w Schronie - Grochowska, lub w księgarni Saska - Brazylijska.

Więcej informacji możesz znaleźć na:
http://www.liniafrontu.prv.pl/
lub u konkurencji forum Katedry dział Warzone

PS Jeżeli masz jakieś pytania, z chęcią udzielę odpowiedzi.
e never sleep. We don't need to. CYBERCURITY.

Offline jachu_ka

Warzone na bis
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2003, 08:55:59 am »
no to sie spytam jak wyglada sytuacja z bractwem- konkretnie czy da sie z nich cokolwiek sensownego wymodzic? gdzies mialem pare figurek swietych wojownikow i inkwizytora (jedyne jakie mi sie podobaly). mam tez troche wilkow, choc sa brzydkie (ale piechota okopowa jest juz ok ;])

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline Vatier

Warzone na bis
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2003, 10:22:24 am »
Cytat: "jachu_ka"
no to sie spytam jak wyglada sytuacja z bractwem- konkretnie czy da sie z nich cokolwiek sensownego wymodzic? gdzies mialem pare figurek swietych wojownikow i inkwizytora (jedyne jakie mi sie podobaly). mam tez troche wilkow, choc sa brzydkie (ale piechota okopowa jest juz ok ;])


Hmm z Bractwa da sie coś złozyć i na zasady turniejowe armijka może całkiem skutecznei powalczyć, ale czy dała by sobie radę z Imperialem i LC to wątpię. Piechota elitarna, wyrzutnie rakiet, granatniki, dodatkowo oczywiście Mortyfikatorzy i Sebastian C i możesz jechać!!

Wilki - oj niestety w 2 edycji zostały strasznie zepsute. Chyba tylko samobójca zrobiłby na nich armię.
Jako wsparcie do armii Imperialu nadają sie idealnie. Piechota okopowa, Hurasie, i drużynka wilków by kupic fenrisa.

W III edycji wyglądaja lepiej wróżę im wielki come back.
A tak swoją drogą Bazyliszka wygrał Imperial!!
e never sleep. We don't need to. CYBERCURITY.

Offline peje

Warzone na bis
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 22, 2003, 04:01:13 am »
hehe jak wszystko inne


grim

Jankiel

  • Gość
Warzone na bis
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 22, 2003, 08:31:11 am »
Ja już 90% wyprzedałem. Będę mógł powrócić do WZ, jak figsy i zasady będą normalnie dostępne. Póki co, dziękuje :(