trawa

Autor Wątek: Fanklub Alchemików  (Przeczytany 61068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« dnia: Listopad 06, 2003, 08:07:21 am »
Sieka pozdrawiam wszystkich grających w konforntacje a w szczególności tych grających stroną Dirz'a :). Z tego co się orientuje jesteśmy w zdecydowanej mniejszości w stosunku do innych armii jak np:Wilczarze czy Gryfoni. Wiec proponuje założyć kułko wzajemnej adoracji:). jeżeli ktoś chce się podzielić wrażeniami z grania armią Skorpiona to zapraszam. Wszystkich którzy nieźle dostali od Alchemików też prosze o podzielenie się wrażeniami:).  Tak wogóle to chętnie poznam jakiś Alchemików z Wawy.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2003, 10:42:30 am »
Alchemicy...mniejszością...:D:D:D:D
No powiem tylko tyle - Robert, Bartek, Kuba, do niedawna ja sam - nie jest tak żle z tą armią ;)

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2003, 06:14:39 pm »
No może co prawda jestem bardzo świerzym graczem i co prawda nie wiem skąd jesteś ale w porównaniu z dwoma wymienionymi wcześniej armiami to 4 czy 5 graczy to naprawde mały pikuś.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2003, 06:24:57 pm »
Jestem z okolic Wawy a co do tych 2 wymienionych przez Ciebie armii to z Wilczarzy znam jednego Vallarra a Gryfy to będzie ze 2 osoby(plus 2, które używaja Gryfońskiego sojuszu ;) ) , Robert M. i Overkill

Offline Shango

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2003, 06:31:47 pm »
No nie wiem, czy jesteśmy w mniejszości. Z resztą, czy ilość musi przechodzić w jakość? :)
Jeśli jesteś z Warszawy, to pewnie weźmiesz udział w Bazyliszku. Zapraszam, potrzebujemy frekwencji na turnieju. Poza tym najprawdopodobniej zjawią się wszyscy wymienieni przez Maćka reprezentanci Dirza.
Alchemikami się bardzo przyjemnie gra. Są armią bardzo uniwersalną - jest duże pole do popisu. Do tego mutacja, która może zadecydować o zwycięstwie lub porażce (np. gdy spodziewasz się, że twój heros będzie miał jakiś bonus, a tu 1).
Mam nadzieję, że zjawisz się na Bazyliszku Fenris.
ou did something because it had always been done, and the explanation was "but we've always done it this way."
A million dead people can't have been wrong, can they?

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 06, 2003, 06:50:47 pm »
Słuchaj na Bazylim się pojawie ale jak na razie do armi mam 1 Biopsysta i 2 Skorize Warriorów wiec pewnie nie zagram ale zamierzam coś jeszcze na nim nabyć.Przy okazji chtnie posłucham porad na temat dalszego rozwoju swojej armi :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Vallarr

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 06, 2003, 07:00:01 pm »
Pojaw sie ;) proxy mozna wystawiac w dowolnej ilosci , wiec to nie przeszkadza , ze masz tylko 3 figsy ;) a im wiecej osob tym lepsza zabawa - przy okazji troche sie ograsz :)
co do rozwoju armii to powiedz przynajmniej , w co masz zamiar isc ;) w bestie - tygryski , dasyatisy itp czy raczej w miesko np clony , halabardierzy , troche downow i belisariuszy ;/ ??  :)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 06, 2003, 07:11:09 pm »
w sumie to mam zamiar pujść w armie ktura w pierwsze turze jest w przeciwniku. tzn tygryski skauty, biopsyst, skorkize moze dasyatis, no i belisariusz no i jak ewentualnie na zmiane warrors of dawn no i może troche mięcha na dopchanie punktów. Z proksami to też będzie problem bo mam tylko okrągłe 40stkowe podstawki :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Alchemik

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 06, 2003, 07:17:57 pm »
Zastosuj metode na najtansza gre bitewna na swiecie czyli kartoniki:) wymiary podstawek 25x25mm, 25x50mmi i 30x30mm chyba:)

To do Alchemow na zwiadowce wejdzie ci jeszcze Salias Yesod alo ten najnowszy assasyn do skorpionow - Ysis
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline veyDer

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 06, 2003, 08:37:39 pm »
Cytat: "Alchemik"
Zastosuj metode na najtansza gre bitewna na swiecie czyli kartoniki:)


Ja bym jednak bardzo prosił o pamiętanie o jednej rzeczy: proxy proxami, ale to jest gra figurkowa i jako taka wymaga figurek. Bo nie może być sytuacji, że ktoś kichnie i pół armii spadnie ze stołu  :roll:
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Jaskier

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 07, 2003, 10:22:10 am »
figurki figurkami tylko skąd wziąść tekie podstawki :?  można wy ewentualnie kożystać z kartoników a na nich stawiać figsy z np wfb :D (mam TK więc mi się nawet komponuje :) )

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 07, 2003, 05:46:14 pm »
No nie no, bez ekstremizmów, nikt tu przecież nie mówi że przyjdziemy na turniej z papierową armią, lub rzetonami. Do turnieju bede miał już figurki biopsysta, 2 skorize worriorów, tygryska (niestety bez skauta:( ), 2 klony belisariusza i może z 3 halabartników( lub coś zastępczego) no i proksowanego Dasyatisa( on niestety w papierowej wersji 2D ). Mam nadzieje że armia bedzie mogła wziąc udział w turnieju
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Jaskier

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 07, 2003, 06:03:00 pm »
boshe, ile można powtrzać :bored: :x
nawet jeśli twoja armia będzie się składała z samych papierków z przyklejoną dla ciężaru plasteliną, czy czymś w tym rodzaju  i  tak bedziesz mógł zagrać  :|

czy już wszystcy rozumieją ?????????  :roll:

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 07, 2003, 06:27:50 pm »
Ty stary powtarzasz się dopiero 2 raz. A zazwyczaj na turniejach nie dość że nie uznaje się proksów ( ŻADNYCH) to jeszcze jest wymóg pomalowania armii. Więc nie farmazoń mi tu o samej papierkowej armii bo to nie MtG
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline BeRsErK

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 07, 2003, 06:49:12 pm »
No Pax Panowie ;)
Na razie mozna grać armią składajacą się nawet w 100 % z kartoników a to dlatego, że:
- primo, wielu dopiero zaczyna i chce wypróbować jak mu się dana armią będzie grało - było by bezsensem wydawać 200 zł na dróżyne, która nam po 2 grach wogóle nie bedzie pasować.
- secundo - na rynku Polskim nie ma jeszcze nawet połowy z dostepnych armi a te, które są mają znikomą liczbę dostępnych figórek.

Zasada o max. 25% proxsów na turnieju zacznie obowiazywać za co najmniej 4/5 miesięcy a więc póki co można grać kartonikami, figórkami z innych systemów itp. - grunt aby się wielkość podstawki zgadzała ;)