trawa

Autor Wątek: Fanklub Alchemików  (Przeczytany 61064 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 10, 2003, 03:02:43 pm »
No więc jest niezniszczalny pozatym chciałem Ci przypomnieć Piotrusiu że on w pojedynke trzaskał się z połową twojej armi no i zacikał tego śmiesznego heroska :). A sam jakoś przeżył. Bądź 18 w Goblinie a poznasz potęge  takiego dubletu (No i oczywiście paru kumpli). Ciekawe czy skończą chociaż z poważnymi razami???
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Overkill

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 10, 2003, 03:11:35 pm »
1234567890987654321

Offline Vallarr

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 10, 2003, 03:11:36 pm »
ok , po 13 grudnia jest jakis turniej ?? bo dopiero wtedy moge sie pojawic z wilczkami i udowodnic , ze dasyatis przegrywa z predatorkiem (b) :D
btw - jak zobaczyliscie )wreszcoe !! ) inne wilki to czy nadal sadzicie , ze wolfeni to powergamin' ????:P
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Overkill

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 10, 2003, 03:14:25 pm »
1234567890987654321

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 10, 2003, 03:17:15 pm »
Mam bardzo przykrą wiadomość Vallar w sobote grałem 2 razy z wilczkami no i raz straciłem 2 Belizariuszy a jego przeciwnika wyciłoem co do jednego razem z jego predatorem, onyxem paroma wojownikami 2 hanterami i jakimś tam bohaterkiem; a za drugim razem to gośc wynięk w połowie walki a ja bez strat spakowałem swoja zwycieską armie, poza tym na turnieju wilczki naprawde cienko wyły. No ale poczekamy zobaczymy :). Czekam z utęsknieniem
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 10, 2003, 03:19:56 pm »
Oj torche wiary Piotrek może tobie też w lońcu te 2 szustki kiedyś sie trafia:) . A narazie niech Alderan sobie gzecznie poczeka w kącie i poczeka jak walczą prawdziwi twardziele :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Overkill

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 10, 2003, 03:24:04 pm »
1234567890987654321

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 10, 2003, 03:26:32 pm »
Nio i jak ci idą te rzuty??? Pamiętaj odejmu zawsze ty 11 :). To może nawet kiedyś ogłuszysz tego Daisatisa :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Vallarr

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 10, 2003, 03:34:37 pm »
Cytat: "Fenris"
Mam bardzo przykrą wiadomość Vallar w sobote grałem 2 razy z wilczkami no i raz straciłem 2 Belizariuszy a jego przeciwnika wyciłoem co do jednego razem z jego predatorem, onyxem paroma wojownikami 2 hanterami i jakimś tam bohaterkiem; a za drugim razem to gośc wynięk w połowie walki a ja bez strat spakowałem swoja zwycieską armie, poza tym na turnieju wilczki naprawde cienko wyły. No ale poczekamy zobaczymy :). Czekam z utęsknieniem

widzisz , wady wilkow wszyscy znaja od dawna , a mimo to jakos wygrywam :P obiecuje , ze jak tylko bede mogl to sie na jakims turniju pojawie i rzucę Ci rekawicę - ok ??  :twisted: pamietaj , ze tamci grali swoje pierwsze w zyciu bitwy , a ja mam ponad 40 za soba - z czego całe 3 przegrane - raz Shango , raz War2bone i raz BeRsErK - do tego 1 remis - a jakze , z Shangiem :D przyjmujesz ??
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 10, 2003, 03:41:34 pm »
Nio to jeszcze musze troche potrenować bo jak na razie to mam zaledwie 7 za sobą i jak na razie 1 przegraną w debitanckiej bitwie z vayDerem no ale sądze że do tej połowy grudnia do 40 dobije. :) Z najwyższą przyjemnością podnosze rękawice :) . I nie moge doczekać się Konfrontacji. A najbliższe okazje to za 2 tygodzie w Legionowie i za 3 w Lublinie na Falkonie.A ymczasaem jeszcze poćwicze na jakiś Alderanach i innych leszczach :)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline war2bone

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 10, 2003, 05:54:18 pm »
to sobie zucajcie wyzwania a jak wpadne to was wszystkich skopie :D
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 10, 2003, 06:07:00 pm »
Nie wpadaj chłopie za młody jeszcze jesteś, życie przed tobą :). Ale jak chcesz to przyjedź na  turnieik to zobaczymy jaki będziesz chardy :).
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline war2bone

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 10, 2003, 07:25:56 pm »
wpadne ale poczekam na lwice i na turnieje na 400 ptk bo te na 300 ptk sa zenujace.......
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 10, 2003, 07:36:44 pm »
To może poczekaj jeszcze z rok i odrazu machniemy sobie małą bitewke na jakieś 2000 pkt. w Ragnarock :). Wtedy już chyba wogóle będziesz szczęśliwy :). Choć musze przyznać że faktycznie na  400 pkt turnieik byłby bardziej interesujący. W sumie na te 300 to kilku miłych rzeczy nie można wziąć i zabardzo pokombinować z kompozycją armi. No ale wyobraź sobie co by się działo w wlace na 500 pkt:)...
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Paszczak

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 10, 2003, 07:49:26 pm »
ojjj... macie szczęscie ze jestem daleko i moją ostatnia kase wydaje na figsy i nie mam na bilet :x
odpis...