trawa

Autor Wątek: Fanklub Alchemików  (Przeczytany 60287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SCHWINN

czym sie wygrywa turnieje
« Odpowiedź #630 dnia: Listopad 01, 2004, 06:04:16 pm »
moja rozpiska : sin asyriss,2x hybryda,sentinel,tigre,16x pest wymiata to sprawdzcie w boju hhe  to byl turniej  na 400 punktów  :P
awn Warriors who have been chosen to defend the desert fortress.

Offline zombie_dragon

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #631 dnia: Listopad 01, 2004, 06:13:35 pm »
Cytuj
16x pest


...i to właśnie jest powód dla którego uważam że ograniczenie do maks. 2 takich samych kart w armi było by bardzo dobrym pomysłem  :bored:
quote="śmigło"]no to bede emo-true-black-boy :D[/quote]

:D

Offline SCHWINN

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #632 dnia: Listopad 01, 2004, 06:26:55 pm »
Cytat: "zombie_dragon"
Cytuj
16x pest


...i to właśnie jest powód dla którego uważam że ograniczenie do maks. 2 takich samych kart w armi było by bardzo dobrym pomysłem  :bored:
w ### sie pocalujcie moze sobie sami system wymyslcie tylko bedzie my figurek z konfy uzywac ,wydaj kase i co teraz przetopic to mam nikomu to  nigdy nie przeszkadzalo nikomu teraz nagle burza sie rozpetala  mam to wystawiam i tyle.... :o
awn Warriors who have been chosen to defend the desert fortress.

Offline Johnny

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #633 dnia: Listopad 01, 2004, 07:05:28 pm »
Tak zrobili na oficjalnych turniejach we Francji , a w innych krajach sa wieksze ograniczenia.

bo w pewnym momencie jak bedziesz musiał walczyć przeciwko 50 puppetą to sam sobie zdasz z tego sprawe

Offline Dabi

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #634 dnia: Listopad 01, 2004, 08:00:58 pm »
Hmm... no faktycznei dość.. zaskakujace dla przeciwnika musi być takie spotkanie :)  Bez czarów obszarowych lub broni  to musi być cieżkie do ubicia :) Walka wręcz kończy się zapewne mało przyjemnie

Ale co do ograniczenia to myśle, że nie byłoby ono szczególnie uciążliwe
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #635 dnia: Listopad 02, 2004, 06:22:38 am »
Mowiąc szczerze cale nie jestem przekonany czy 16 pestek to taki wielki problem. W sumie są maluszkami i mają żenujące staty, może jedynie z gobolami mogą powalczyć jak równy z równym a ich i tak jest więcej :/.
Pestki są idealne do klinczowania jakiś większych kosiorów wroga- wchodzisz z nim w walkę swoim najsłabszym guwienkiem i potem naparzasz do walki strzelacami, oberwie on to świetnie oberwie pestek i zginie - też dobrze.
Tak więc ja bym do armi na 400 pkt wkładał max 4 pestki no jak chcesz być hardcorowy to 8 i powiedzmy z 6 hybryd do tego jakiegoś strzelającego bohaterka i w takiej konfiguracji ma to szansę zrobić kuku bo w tej powyższej rozpisce naprawdę nie widzę sposobu na wygraną, bo naprawdę jakiś bohaterk mozę się cała walkę z takimi małymi szkaradami tłuc bez uszczerbku na zdrowiu, biorą pod uwagę ich malusie staty.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #636 dnia: Listopad 02, 2004, 06:28:12 am »
Mowiąc szczerze cale nie jestem przekonany czy 16 pestek to taki wielki problem. W sumie są maluszkami i mają żenujące staty, może jedynie z gobolami mogą powalczyć jak równy z równym a ich i tak jest więcej :/.
Pestki są idealne do klinczowania jakiś większych kosiorów wroga- wchodzisz z nim w walkę swoim najsłabszym guwienkiem i potem naparzasz do walki strzelacami, oberwie on to świetnie oberwie pestek i zginie - też dobrze.
Tak więc ja bym do armi na 400 pkt wkładał max 4 pestki no jak chcesz być hardcorowy to 8 i powiedzmy z 6 hybryd do tego jakiegoś strzelającego bohaterka i w takiej konfiguracji ma to szansę zrobić kuku bo w tej powyższej rozpisce naprawdę nie widzę sposobu na wygraną, bo naprawdę jakiś bohaterk mozę się cała walkę z takimi małymi szkaradami tłuc bez uszczerbku na zdrowiu, biorą pod uwagę ich malusie staty.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Dabi

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #637 dnia: Listopad 02, 2004, 08:02:51 am »
Hmm... jednak myśle że one mogłby staty mieć nawet jeszcze mniejsze bo one raczej nie walczą tutaj a po prostu biegna w stronę wroga i wybuchają po 1 turze walki. 16 hitów z siła 5 bez rzutów żadnych potrafi zaboleć choć z drugiej strony niby płacimy za ten wybuch 12 punktów ale to i tak jest dosc duża siła.

Ja bym czymś takim nie grał ze wzgledu na nudę :0
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline SCHWINN

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #638 dnia: Listopad 02, 2004, 08:26:27 am »
Cytat: "Dabi"
Hmm... jednak myśle że one mogłby staty mieć nawet jeszcze mniejsze bo one raczej nie walczą tutaj a po prostu biegna w stronę wroga i wybuchają po 1 turze walki. 16 hitów z siła 5 bez rzutów żadnych potrafi zaboleć choć z drugiej strony niby płacimy za ten wybuch 12 punktów ale to i tak jest dosc duża siła.

Ja bym czymś takim nie grał ze wzgledu na nudę :0
jestes w duzym bledzie one walcza dajesz zawsze 2 w ataka odpalic poprostu 16 to jakis wariat by musial grac nimi one wypelniaja zadania a tak jak mówisz to mozna np szyszke krasnoludzka zatrzymac jak odpalisz 16 to 192pkt w plecy i raczej nie dogonisz na 292 aby wygrac :giggle:  no zreszta rób jak chcesz ja ci tylko mówie ze tak nie da radya juz napewno z krasnalami <niewim czy jednego za 11pk zabijesz 3  pestkami :cry:
awn Warriors who have been chosen to defend the desert fortress.

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #639 dnia: Listopad 02, 2004, 08:26:49 am »
16x12= 192 pkt czyli prawie połowa armii, naprawde nie wiem czy to się opłaca :/ a powiedziałbym że raczej nie, zwłaszcza że przeciwnik może je zapchac swoim mięsem i przy założeni że gracz alchemików nie będzie zabijał w tempie 1 bum-1 death to raczej takie miesko może spokojnie ściągnąć na siebie kilka takich pestów bez specjalnego problemu.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Dabi

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #640 dnia: Listopad 02, 2004, 09:44:46 am »
Mnie to akurat mało interesuje raczej pod kątem przecinika dla takiej rozpiski bo gram Gryfami ale to że krasnali czy też Royal guardów byłoby cieżko ściagać to dobrze sobie z tego zdaję sprawe :) Tak powinno być ale i i tak jest to mocna jednostka jak na swój malutki koszt
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Fenris

Fanklub Alchemików
« Odpowiedź #641 dnia: Listopad 02, 2004, 09:51:41 am »
owszem jest to bardzo grywalna jednosta ale raczej  tylko jako bloker lub przeszkadzajka niż jednostka głównego uderzenia.
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt