trawa

Autor Wątek: Acheron - rozpiski  (Przeczytany 5989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Christoph

Acheron - rozpiski
« dnia: Listopad 06, 2003, 07:45:40 pm »
Zastanawiam się nad doborem armii acheronu... na początek powiedzmy 200 pkt. Oto moja propozycja

Azael 38
 - inwokacja puppeta 7
3x Ghoul 51
3x Armored Zombie 63
2x Morbid Angel 24
Razem 203 punkty

Jeśli ktoś z Was testował trochę jakieś rozpiski to byłbym wdzięczny za jakieś sugestie, bo jest też parę innych fajnych trupów, np. Banshee z immunity/head :D Zastanawiam się też nad sojuszem z Alchemikami - z jakiegoś niewiadomego powodu upatrzyłem sobie kuszników dirz'a tylko nie wiem czy ten pomysł ma wogóle szansę istnienia :) Z góry thx za pomoc.

[Tak wiem że był już taki topic, ale ma 5 stron więc założyłem nowy topic
zamiast odgrzebywać tamten stary, liczę na wyrozumiałość modów  ;) ]
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Alchemik

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 06, 2003, 08:03:36 pm »
:) teraz kazdy post na forum bedzie nosil adnotacje licze na wyrozumialosc modów:) - martwiaki w sumie dla mnie sa spora niewiadomoa - nigdy przeciwko nim nie gralem - ale musze sie przyznac ze w sumie bardzo sie ich obawiam - glownie ze wzgledu na strach ktory wzbudzaja i wlasnie mozliwosci wskrzeszania i regenerowania odzialow.

Moge jedynie na razie ofereowac rady papierowego nekromaty - tzn. to co mi sie wydaje po przegladaniu Army Buildera;)

Ghoule ++ duży plus - jedna z najlepszych jednostek u martwiakow - 17punktow - 3 inicjatywy!! Oburecznosc - jesli sie je polaczy z innymi martiwakami np. 2 zombie - dla mnie grupka trudna do wyjecia. Jeszcze wiekszy plus za wyglad modeli - jak skoncze kompletowac orkasy i barbarzyncow pewnie sobie blister kupie:)

Armoured Zombie kolejna obowiazkowa pozycja w martwiaczej armii - 9 resista i regeneracja 5+ - koszmar. Moze toto nie zabije nikogo zbyt szybko - ma 1 inicjatywy i 4 ataku ale doskonale nadaje sie przetrzymywania przeciwnika w miejscu:) Modele juz mi sie tak bardzo nie podobaja - ale zle nie sa.

Morbid Angele - tu mam problem z wygladu modele sa super itp, ale ich przerazajacy wyglad nijak ma sie do ich mozliwosci - co najwyzej do pogonienia schowanych z tylu jednostek strzelajacych. Ale nieukrywajmy jak nie wystraszych przeciwnika to morbid angelem nic nie zabijesz:( 2 ataku, 3 sily i 0!!!! parowania - jesli bym budowal armie martwiakow to chyba ich bym nie bral.

Gorgona:) jak to mawial Gollum - myyy precioussss:) ta powtworna pani nie dos ze super wyglada to wspaniale czaruje - albo przynajmniej ma takie mozliwosci (powiem szczerze w swoim wolnym czasie nie zglebilem jeszcze magii a w szczegolnosci martwiaczej) ale model mi sie podoba. I ona ma 9 fear'a !!!! Przeciwnicy testuja na 10!!! Dodatkowo umiejetnosc dreadful wymusza test za kazdym razem:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline BeRsErK

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 06, 2003, 08:05:25 pm »
[Tak wiem że był już taki topic, ale ma 5 stron więc założyłem nowy topic
zamiast odgrzebywać tamten stary, liczę na wyrozumiałość modów  ]

Tym się nie przejmuj ;) w tamtym wypadku po prostu powstały 2 takie same tematy w dość krótkim odstępie czasu i trzeba było zareagować, ale tu jak i w przypadku Alchemów powiew świerzosci jest dopuszczalny :)

Co do umarlaków to gdzieś tu się powinien kręcić kolega Jaskier a on to jako pierwszy grał Acheronem i pewno ma duzo rad :) Z tego co pamietał cenił sobie Ghule i Azaelkę z Melmothem(którzy dzięki blood brothers stają sie dość tani ;) )

Co do Angeli to kolega Tomek zapomniał o dive attak dzięki, któremu maja +3 do Inicjatywki, Ataku i Siły a to w połączeniu z ich ruchem w locie 17,5 to dość fajna rzecz ;)

Offline Christoph

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 06, 2003, 08:21:47 pm »
Cytat: "Alchemik"

Morbid Angele - tu mam problem z wygladu modele sa super itp, ale ich przerazajacy wyglad nijak ma sie do ich mozliwosci


Pamiętaj że w wypadku kiedy robią dive attack to dostają +3 do ataku, siły i inicjatywy a to już sprawia że można się nad nimi zastanowić :)

A gorgonkę już mam i oczywiście na 400 pkt grzechem by było jej nie wystawić. Teraz raczej zastanawiam się nad tym jakie mięcho armatnie zakupić, bo mam trochę kaski ale nie chcę jej utopić w czymś nieprzydatnym...
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Alchemik

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 06, 2003, 08:34:48 pm »
Zapomnialem o dive attack bo u mnie prawie nic nie lata - chyba ze mistic warrior wysle kwiczšcš œwinię (brontopsa) w powietrze:) - no to moze moga byc te angele - ale mnie jakos nadal nie przekonuja - owszem duzy + ze lataja - w sumie zasieg wiekszy itp. Ale wydaje mi sie ze z szybszych jednostek lepszy bylby centaur - brutalna szarza, strach - sila 12 chyba jak szarzuje - dla mnie bomba
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Overkill

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 06, 2003, 10:22:40 pm »
1234567890987654321

Offline Vallarr

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 06, 2003, 10:29:25 pm »
ciekawe co oznacza ten demoniczny smiech .... nie mam pojecia :P zpnaczymy na bazylu :P
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline Overkill

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 07, 2003, 12:34:02 am »
1234567890987654321

Offline Jaskier

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 07, 2003, 08:32:31 am »
ano wróciłem ;)

jeśli chodzi o armijkę to jak najbardziej poprawna - wszystkie jednostki skuteczne i przydatne, ale ja np wolę dać więcej w bohaterów a zombiaki i aniołki dopiero na większe ilości pkt (ale to takire moje zboczenie  więc się nie przejmój :) )

co do moich opini o poszczególnych jedostkach to nie chce mi się pisać po raz n tego samego więc zapraszam do mojego artykułu na ten temat na www.konfrontacja.friko.pl
a jeśli będą jeszcze jakieś duże i wymagające szybkiego rozwikłania wątpliwości to na gg (ale lepiej tutaj - wszysstcy zainteresowani skorzystają a i posty sobie nabijemy ;) )


a co do twojej wypowiedzi Overkill to rozuiem że był to okrzyk graniczącej z szaleństwek rozpaczy i beznadziejności... :death:

Offline Jaskier

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 07, 2003, 08:37:34 am »
ach, no i zapraszam kolege po fachu na bazyla - podyskutujemy, wymienimy poglądy i pokarzemy kto ma najbardziej przegiętą armię :P



sorki za 2 posty pod rząd ale tak żadko tu pisze że mi chyba wybaczycie ;)

Offline veyDer

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 07, 2003, 09:05:46 am »
To będzie nas trzech, bo ja też umarlakami wyskakuję na turniej  :twisted:

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie złożył najbardziej chamskiej, przegiętej i chorej rozpiski :mrgreen:
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline Jaskier

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 07, 2003, 09:16:23 am »
ooo, miło :)
chwile czlowiek się nie pokazuje i jakie rzeczy się dzieją :lol:
proponuje żebyśmy zgodnie z doktryną trupiej solidarności przedyskutowali wspólnie nasze rozpiski dla glorii i chwały ciemności (no i dla nagród oraz punktów też... :D ) mmoje gg masz na dole - jak jesteś zainteresowany to wal, będę jeszcze przez jakąś godzinę

Offline Alchemik

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 07, 2003, 09:43:32 am »
Chroba, teraz zaczynam odczuwac wieksze leki:) ja tu bylem przygotowany na ofensywe alchemikow z wilczarzami. A tu prosze takie zmiany:) Chmm, czyzby czas juz zastanowic sie nad zmiana rozpiski:)
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl

Offline Jaskier

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 07, 2003, 09:59:52 am »
hmm, obawiam się że nie masz chyba czego za bardzo się bać  :?
od godziny siedzę nad AB i nie mogę sklecić satysfakcjonującej mnie rozpiski :wall:  zawsze barkuje mi około 100 pkt  :x  
na 400 mam już ustawioną, nizmienną, niezwyciężoną, cudowną, a w tych cholernych 300 nic się nie mieści :( ale wymyśliliści z tym limitem  :bored:


pozdrawia zdesperowany, maksymalnie wqr...ny i wyżywający się na czym popadnie Jaskier 8) :P

Offline Alchemik

Acheron - rozpiski
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 07, 2003, 10:04:30 am »
Totalnie nie przebrnalem przez martwiaki jeszcze  -robisz rozpiske na miesie czyli tony morbid puppetow, zombiaki + paskudztwo jakies ktore by nimi sterowalo. Czy uderzasz w Crane Warriorow ze wspraciem magicznym?
Konfrontacja"
Oficjalna strona www.mythos.pl
Strona Smoczej Gwardii
Redaktor Naczelny bitewniaki.polter.pl