Gildia Horroru (www.horror.gildia.pl) > Forum Horroru

Początkujący twórca horrorów...

(1/2) > >>

Ellasar:
...czyli ja;]
Zamieszcze tutaj co nieco. Moze Wam sie spodoba... Czekam na konstruktywne komentarze.

Ellasar:
http://www.opowiadania.pl/main.php?id=showitem&item=1211

Ellasar:
ejj... dlaczego sie takie dziwne krzaczki porobily??

Azel:
Byłem miło zaskoczony twoim opowiadaniem. Z początku spodziewałem się jakiejś mało oryginalnej historyjki o nawiedzonym hotelu, a dostałem coś naprawdę ciekawego. Zakończenie mnie zaintrygowało - będzie kontynuacja?

Potrafisz stworzyć klimat, dobrze piszesz. Zdarzały ci się powtórzenia i momentami robiłeś za mało akapitów. Ale ogólnie jest bardzo dobrze.
Czekam na drugie opowiadanie.

ps. W ramach rekompensaty przeczytaj moje opowiadania (temat "Moje wypociny...") i skomentuj.
ps2. piszesz na tyle dobrze, że proponuję ci zgłosić się do admina www.carpenoctem.granice.pl - może zdecyduje się opublikować twoje opowiadanie. Mail znajdziesz na stronie.

Ellasar:
Thx:) Kontynuacji narazie nie planowalem, ale ktoz wie...
Drugie opowiadanie czeka jeszcze pare kosmetycznych zmian, ale powinno sie ukazac 'na dniach'. Powiem tylko, ze jest w klimatach lovecraftowskich (to bylo inspirowane Kingiem...)
Obiecuje, ze sie kiedys zrekmpensuje... jak tylko znajde troche czasu:)
A jeli chodzi o NC... Przejrzalem troche ta stronke. To jest 'prawidziwe' wydawnictwo, czy chodzi jedynie o publikacje na stronie?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej