Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy amerykańskie

SPAWN Z MANDRAGORY!

(1/12) > >>

yaro444:
Okazało się, że Wróbel i spółka mają w planach wydać kolejne odcinki Spawna, co miesiąc  ;) na 24 stronach i to......już w listopadzie  :flash: !!!!!
Co wy na to?

marucin:
niestety w polsce 25 numer juz wyszedl stanelo na 40 lub pozniej, po drugie za ta cene moga sobie,, funmedia za 6 zl wydawali 50 stron i im sie nie oplacalo, dla mnie na spawna jak i na inne zeszytowkiz a taka cene szkoda kasy,
ppuki ceny nie spadna nic nie kupie z mandry, jedyie usagi nabywam

Mav82:
sam pomysl bardzo dobry, tylko te cenyyy....
ale pewnie (chociazby z sentymentu) bede kupowal

LOGAN:

--- Cytat: "marucin" ---niestety w polsce 25 numer juz wyszedl stanelo na 40 lub pozniej, po drugie za ta cene moga sobie,, funmedia za 6 zl wydawali 50 stron i im sie nie oplacalo, dla mnie na spawna jak i na inne zeszytowkiz a taka cene szkoda kasy,
ppuki ceny nie spadna nic nie kupie z mandry, jedyie usagi nabywam
--- Koniec cytatu ---

Fakt z tym Spawnem to jakaś lipa tm-semic wydał 24 numery po 48 str każdy czyli zakończył wydawać serie gdzieś tak około numeru 50.Po co mandra chce wznawiać prawie 25 zeszytów tego nie wiem podejrzewam natomiast że taniej wychodzi kupić te same numery z semica.A na zeszytówki to fakt że szkoda kasy szczególnie że mandra potem i tak wyda wydanie zbiorcze.

marucin:
oj w wydania zbiorcze raczje bym nie wierzyl, sie schytrzyli i orgina nie bedzie :P, ja sam mam w zeszytach troche drogo wyszlo ale to jedyna rzecz ktora chcialem miec z zeszycikow mandry.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej