Autor Wątek: SPAWN Z MANDRAGORY!  (Przeczytany 16717 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yaro444

SPAWN Z MANDRAGORY!
« dnia: Listopad 10, 2003, 09:29:25 am »
Okazało się, że Wróbel i spółka mają w planach wydać kolejne odcinki Spawna, co miesiąc  ;) na 24 stronach i to......już w listopadzie  :flash: !!!!!
Co wy na to?
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

marucin

  • Gość
SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2003, 09:41:20 am »
niestety w polsce 25 numer juz wyszedl stanelo na 40 lub pozniej, po drugie za ta cene moga sobie,, funmedia za 6 zl wydawali 50 stron i im sie nie oplacalo, dla mnie na spawna jak i na inne zeszytowkiz a taka cene szkoda kasy,
ppuki ceny nie spadna nic nie kupie z mandry, jedyie usagi nabywam

Mav82

  • Gość
SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2003, 09:59:08 am »
sam pomysl bardzo dobry, tylko te cenyyy....
ale pewnie (chociazby z sentymentu) bede kupowal

Offline LOGAN

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2003, 10:13:29 am »
Cytat: "marucin"
niestety w polsce 25 numer juz wyszedl stanelo na 40 lub pozniej, po drugie za ta cene moga sobie,, funmedia za 6 zl wydawali 50 stron i im sie nie oplacalo, dla mnie na spawna jak i na inne zeszytowkiz a taka cene szkoda kasy,
ppuki ceny nie spadna nic nie kupie z mandry, jedyie usagi nabywam

Fakt z tym Spawnem to jakaś lipa tm-semic wydał 24 numery po 48 str każdy czyli zakończył wydawać serie gdzieś tak około numeru 50.Po co mandra chce wznawiać prawie 25 zeszytów tego nie wiem podejrzewam natomiast że taniej wychodzi kupić te same numery z semica.A na zeszytówki to fakt że szkoda kasy szczególnie że mandra potem i tak wyda wydanie zbiorcze.

marucin

  • Gość
SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2003, 10:34:53 am »
oj w wydania zbiorcze raczje bym nie wierzyl, sie schytrzyli i orgina nie bedzie :P, ja sam mam w zeszytach troche drogo wyszlo ale to jedyna rzecz ktora chcialem miec z zeszycikow mandry.

Offline hans

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2003, 10:42:49 am »
Cytat: "marucin"
niestety w polsce 25 numer juz wyszedl stanelo na 40 lub pozniej


no to zaczna od 50., ostatni byl oryginalny 49.
IMHO dziwi mnie ta decyzja. naprawde az tak wiele ludzi teskni za Spawnem? Ostatnie numery (duzo ostatnich numerow) prezentowaly tak niski poziom, ze ta seria musiala upasc. Ciekawe jak bedzie teraz.
Ja, posiadajac semicowe numery, zaczne kupowac, ale czy nie skoncze przedwczesnie? Zalezy, czy McFarlane wpadnie wreszcie na jakis pomysl, a nie bedzie powtarzal tego samego (czyli uzalania sie Spawna) co miesiac.

Offline LOGAN

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 10, 2003, 10:50:48 am »
Na stronie Mandragory jest że mają zacząć wydawać Spawna od numeru 25 pierwszy numer w tym mc jednym słowem jak dobrze pójdzie czyli przy założeniu że będzie miesięcznikiem to za dwa lata będzie już można poczytać nowe numery w najgorszym razie jeśli będzie tak jak Wolverine/Hulk czy Punisher dwumiesięcznikiem to już za cztery lata jeżeli wczesniej nie upadnie oczywiśćie.

Offline LOGAN

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 10, 2003, 11:07:45 am »
choć fakt że numer 25 Spawna to może byc polska numeracja czyli że wewnatrz będzie numer 50 aczkolwiek cena jest skutecznym środkiem odstraszającym.

Offline LOGAN

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 10, 2003, 01:00:37 pm »
Orientuje się ktoś może czy Spawn jest jeszcze kontynułowany czy też został definitywnie zamknięty jeżeli tak to czy było chociaz jakieś sensowne zakończenie i ile numerów liczy sobie całośc?

Offline Voytek

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 10, 2003, 01:03:09 pm »
jak to jest ze tak nagle pojawia sie spawn bez zapowiedzi a na inne komiksy to musimy czekac do 2005 r.?
wszyscy  wiemy o jaki komiks mi tu glownie chodzi
porzadek musi byc - niech spawn stanie w kolejce a nie ze sie wpierd...
 :wall:
ex, Drugs & CS!

marucin

  • Gość
SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 10, 2003, 01:44:19 pm »
jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze

Anonymous

  • Gość
SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 10, 2003, 01:51:05 pm »
Okładka jest z 50 numeru. Tylko on w Stanach miał ok. 50 stron. Jeśli będzie tylko 24 strony to nie kupię. Bo mam oryginał.

Anonymous

  • Gość
SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 10, 2003, 05:58:33 pm »
I wyszło jak do tej pory ok. 130 numerów Spawna. Nie licząc oczywiście serii pobocznych. Seria trwa bo kury znoszącej złote jajka się nie zabija :twisted:

N.N.

  • Gość
SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 10, 2003, 06:25:29 pm »
Cytat: "timof"
Jeśli będzie tylko 24 strony to nie kupię. Bo mam oryginał.

W zapowiedziach stoi jak byk: 24 strony - 8 złotych.

Offline yaro444

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 10, 2003, 06:58:24 pm »
Ale sprzedawalnosć w stanach spqada. Jeszcze z 2 lata temu było w top 10, top 20 za to teraz będą mieli farta jak nie wypadną za kilka miesięcy z top50...
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje