Autor Wątek: SPAWN Z MANDRAGORY!  (Przeczytany 16899 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Darkwolf1

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 13, 2003, 12:01:01 pm »
A ja Spawna zamierzam kupić jak mi tylko kasy starczy.

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 13, 2003, 12:34:13 pm »
Cytat: "dasst"
A ja pozdrawiam tych co ciągle czekają na zbiorcze wydanie "Orgin".


ja się dołączam. dobrze Wam tak. a jak się przestrzegało, że WK nie bedzie, to się nie słuchało dobrych  :evil:  :death:  :chaos:  :joker: rad. :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline MaxNecro

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 13, 2003, 12:40:42 pm »
Sam sobie zrobiłem Wydanie Kolekcjonerskie!! Mam twardą oprawe i limitowany nakład..
1 egz :bite:

Offline KoM@R

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 13, 2003, 01:33:40 pm »
Cytat: "MaxNecro"
Sam sobie zrobiłem Wydanie Kolekcjonerskie!! Mam twardą oprawe i limitowany nakład..
1 egz :bite:


Mogł bys się podzielić -jak to zrobiłes. Zawsze lubiłem eksperymentować:)
mmmm....

Offline MaxNecro

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 13, 2003, 01:38:33 pm »
Cytat: "KoM@R"
Cytat: "MaxNecro"
Sam sobie zrobiłem Wydanie Kolekcjonerskie!! Mam twardą oprawe i limitowany nakład..
1 egz :bite:


Mogł bys się podzielić -jak to zrobiłes. Zawsze lubiłem eksperymentować:)
Zaniosłem do introligatora :P

Offline tyciu

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 13, 2003, 03:05:25 pm »
nie bede ukrywal , moje skromne marzenie jesli chodzi o komix w polsce sie spelnilo .. mam te bodajze 24 numery Spawna wczesniejsze, wszystkie czytalem po 3 razy i dla mnie to jest cos pokroju Hellboy'a .. traktuje Spawna jako koiks arcywybitny ale .. tez nie jestem zadowolony z Mandry .. wolabym zapalcic 15 zl za 48 stron .. przeciez jesli spawn bedzie wychodzil na 24 stronach co miesiac .. nie , nie moze tak rzadko wychodzic , lepiej bedzie chyba jednak zeby go w ogole nie bylo niz ma byc , a potem sie okaze ze "kiepsko sie sprzedawal " i trzeba bylo z niego zrezygnowac .. i wtedy bede musail znowu czekac ..
mam tez nadzieje ze Mandra wyda cos okolicznego ze swiata Spawna .. zwlaszcza ze plany na jedna taka pozycje juz sa , od biedy niech wydadza Spawna z nietoperzem , no i koniecznie ten jeden brakujacy numer , ktorego w polsce nie bylo ! (to chyba byl # 11 ale moge sie mylic )
hy can we not be sober.....

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 13, 2003, 03:10:36 pm »
Raz na miesiac to rzadko? No to chyba tylko Donaldy wychodza w Polsce czesciej...  
:sleep:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline yaro444

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 13, 2003, 05:44:24 pm »
Cytat: "tyciu"
lepiej będzie chyba jednak zeby go w ogole nie bylo niz ma byc , a potem sie okaze ze "kiepsko sie sprzedawal " i trzeba bylo z niego zrezygnowac .. i wtedy bede musail znowu czekac ..


Jakoś tego nie rozumiem. Ja wiem że rozczarowania są przykre, ale lepiej chyba przeczytać COKOLWIEK niż nic, prawda? Ja mimo tego, ze FUn media zdolało wydać tylko 48 stron Amazing Spidermana Straczynskiego i zaraz potem [padło jestem wdzięczny, że wydali go, bo w inny sposób traczej bym go nie dostał, a tak zamiast kupować 2 oryginały w centrum komiksu za 12 zł każdy dostałem dwa numery po polsku za 9 zł. Tak trudno to zrozumieć?
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

Offline Mandella

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 14, 2003, 04:48:19 pm »
Witam, to po pierwsze  :)
A po drugie, to jestem ciekaw, ktora seria Mandry, w takim a nie innym wydaniu (24 strony za 8zl) przyniesie im takie straty, ze zmienia w koncu ta strategie :) Do Spawna nic nie mam, ale licze, ze bedzie to wlasnie ona :P

Offline tyciu

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 14, 2003, 09:49:57 pm »
Cytat: "xionc"
Raz na miesiac to rzadko? No to chyba tylko Donaldy wychodza w Polsce czesciej...  
:sleep:


o ile dobrze pamietam to na donaldy nie musielismy tyle czekac (no moze nie kazdy czekal na Spawna .. ja czekalem ) i o ile dobrze pamietam donaldy nie kosztuja 8 zl majac przy tym 24 strony ;)  

zreszta chyba ja nie wymagam od Mandry Spawna co 2 tygodnie .. chialbym ale znam realia

yaro444 ---> ja sie ciesze ze bedzie Spawn , kupie kazdy numer jaki bedzie wydany ale skoro juz go wydajemy .. zrobmy to lepiej by wszyscy skorzytali (fani bo beda mieli wiecje , jak juz mowilem , ja bym dal 15 zl za 48 stron co miesiac..    i wydawnicto bo i zarobi wiecej jesli klienici beda bardziej zadowoleni .. b im bardziej beda zadowoleni tym wiecej beda kupowac .. albo W OGOLE beda .. ) tyle moge powiedziec, wiem ze to nic odkrywczego , ale ja po prostu tak bym chcial i juz :)
hy can we not be sober.....

Offline yaro444

SPAWN Z MANDRAGORY!
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 15, 2003, 04:15:07 pm »
Cytat: "tyciu"
Cytat: "xionc"
Raz na miesiac to rzadko? No to chyba tylko Donaldy wychodza w Polsce czesciej...  
:sleep:


o ile dobrze pamietam to na donaldy nie musielismy tyle czekac (no moze nie kazdy czekal na Spawna .. ja czekalem ) i o ile dobrze pamietam donaldy nie kosztuja 8 zl majac przy tym 24 strony ;)  

zreszta chyba ja nie wymagam od Mandry Spawna co 2 tygodnie .. chialbym ale znam realia

yaro444 ---> ja sie ciesze ze bedzie Spawn , kupie kazdy numer jaki bedzie wydany ale skoro juz go wydajemy .. zrobmy to lepiej by wszyscy skorzytali (fani bo beda mieli wiecje , jak juz mowilem , ja bym dal 15 zl za 48 stron co miesiac..    i wydawnicto bo i zarobi wiecej jesli klienici beda bardziej zadowoleni .. b im bardziej beda zadowoleni tym wiecej beda kupowac .. albo W OGOLE beda .. ) tyle moge powiedziec, wiem ze to nic odkrywczego , ale ja po prostu tak bym chcial i juz :)


Ja też bym wolał żeby Spawn był wydawany w grubszej postaci, Punishera przeczytałem w końcu w 5 minut w tramwaju, ale mimo to uważam że Mandrze należy się szacunek za toże wogole odważyła się znów wydawać SPawna (pomimo porażki Fun media)
ilq vs PDW - Słaby wielbłąd kontratakuje

 

anything