trawa

Autor Wątek: Shadow Warriors  (Przeczytany 16389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Shadow Warriors
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 07, 2004, 10:44:13 pm »
Z innej beczki  :D
Na www.mordheim.com jest pdf pt. "Taking it to the streets" (plik takingstreets.pdf). Traktuje on o... Mordheim (takie wprowadzenie do gry), ale jest tam fotka, na której są pomalowani Shadow Warriors (wprawdzie tylko dwie figurki), ale muszę powiedzeć, że wyglądają całkiem nieźle, bo kiedy zobaczyłem w sklepie Games Workshop niepomalowanych to się przestraszyłem  :lol: .

Offline Mistrz wałków :)

Shadow Warriors
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 08, 2004, 07:48:41 am »
Figórki shadow worriorów równierz możesz zrobić z battlowych hight elves ( najlepiej właśnie z oddziału shadow worrior)..
Z tym że jest to nieoficjalna już banda dlatego na turnieju raczej ją juz nie zagrasz :(
Kamil. (miszczu)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Shadow Warriors
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 08, 2004, 11:22:27 am »
Właśnie tak chyba zrobię. Zresztą mam już dwóch SW z battla + 8 plastikowych (to ci "pudełkowi" 4 łuczników+4 włóczników), którzy pewnie nadadzą się na novice'ów. Turnieje to dla mnie aktualnie najmniejszy problem, bo najpierw muszę znaleźć w Rzeszowie kogoś chętnego do gry w mordkę  :lol:  
BTW, Shadow Warriors chyba nigdy nie byli oficjalni (chociaż nie wiem...). Jeszcze pytanko, czy ta zasada niedopuszczania band nieoficjalnych na turnieje jest surowo przestrzegana? Chodzi mi oczywiście o te publikowane, np. w Town Cryerze, a nie "domowej roboty"  :D .

Offline Nazroth

Shadow Warriors
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 08, 2004, 11:50:15 am »
Na turniejach dopuszczane sa jedynie te MEGA oficjalne bandy. Ich spis możesz znaleźć na stronie http://republika.pl/treasure_hunters/index.html tam są spisy zarówno band, jak i dramatisów/najemników oficjalnych. Shadow warriorzy zostali zanegowani przez gw - teraz nie sa oficjalną bandą i nie są dopuszczalni na turniejach.

Jeśłi masz pudełkowe elfy (te pakowane po 8, z V edycji - 4łucznikówl 4 włuczników - wszystkie taki esame) to wywal do kosza:P...bo to żal, aby łaziły po stole... Kup sobie nowe pudełko - 6edycyjne, masz tam wiadro elfów, dużo dodatkowych części i można z niego złożyć caluteńka bandę... naprawde ładnych modeli... odrobina fantazji i umiejętnoiści i masz mega bandę...

Pozdrawiam.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Shadow Warriors
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 08, 2004, 12:46:09 pm »
Fakt, elfy z pudełka wyglądają... tragicznie  :lol:  
A propo 6-tej edycji, masz na myśli pudło elfów pakowane po 16? Wyglądają naprawdę nieźle, a przy tym są do sklejenia, więc można uniknąć tych festyniackich pióropuszy  :lol:  Problem jest taki, że to cholerstwo kosztuje 30$, więc bardziej kalkuluje mi się dokupić po prostu blister z 3 shadow warriorami do WFB. Obadałem jeszcze figurkę elf mage'a do Mordheim - wygląda nieźle.

Offline drachenfeles

Shadow Warriors
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 08, 2004, 02:26:28 pm »
Cytuj

Na turniejach dopuszczane sa jedynie te MEGA oficjalne bandy.


gwoli ścisłości na turniejcha są dopuszczone te bandy, które uzna organizator

Offline skolo

Shadow Warriors
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 08, 2004, 02:47:41 pm »
bardzo prosze zebyscie sprawdzali pisownie przed zmalowaniem posta, bo jak wchodze i widze takiego byka na wstepie to mnie odrzuca  :evil:

Offline Nazroth

Shadow Warriors
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 08, 2004, 03:03:18 pm »
Musley: WIesz - to już zalezy, czy wybierasz drobne z samego dna sakwy, czy może jestes bogaty, ale skąpy - czy może nie lubisz wydawac kasy na figórki. Obobiście należe do kategorii hmm...żadnej. Ale ogólnie warto wydac więcej i miec ładną bandę - to nie jest warhammer, tu nie musisz wydac 1000zł, tylko 105zł :D... Na ładne pudełeczko 16 modeli, z których zrobisz cąłą startową bandę, dodatkowe modele a do tego kilka sprzedasz na allegro, aby koszty wróciły...
Warto zainwestowac i miec piekną bande - same wypasy - a nie zbieranine śmiećków... bo niestety elfy plastiki z Ved to śmieci - chyba, ze każdego osobno w inny sposób konwertować zamierzasz?... bo takie widziałem kiedys (kolega zrobił) i były super!!

Drachu: Masz rację, ale ja mówię o oficjalnych turniejach, na oficjalne zasady...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Shadow Warriors
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 08, 2004, 06:48:48 pm »
Keke, Naz, czyżbyś miał w tym jakiś interes?  :lol:  
Żarty żartami ale... student jestem i mam kilka innych hobby a na raz wyciągnąć bańkę... ręka drży, a struny też drogie  :?  Oprócz SW zastanawiałem się też nad Dwarfami - powód prozaiczny: a) z elfów wszyscy szydzą  ;)  b) a poważnie, to krasnale łatwiej mi będzie zdobyć - kumpel grał kiedyś w WFB i za korzystną cenę prawdopodobnie odstąpi mi parę modeli. Inna sprawa, że do elfów mam sentyment, ale cóż krasnale też lubię, a i tryb życia w weekendy prowadzę podobny więc z klimatem nie ma problemu  :D  
Pozdrawiam.

Offline Nazroth

Shadow Warriors
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 08, 2004, 07:35:07 pm »
CO do mojego w tym interesu to mam jeden: lubie jak ludzie na turniejach graja ładnymi, skończonymi bandami - pomalowanymi i z gotowymi podstawkami. Więc jeśli dzięki temu co mówię nakłonie osobę, która o turnieje sie dopytuje do posiadania ładniejszej bandy - to lepiej mi sie będzie grało:)

Poleciłbym wybrać krasnbale... skoro kolega odstąpi kilka modeli, to zrobisz sobie na bazie ładniejszych figurek bandę... do tego krasie są oficjalne do szpiku kości i kłębka brody... no i mega wypasione jako banda:)
Pozdrawiam.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Shadow Warriors
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 19, 2004, 11:26:12 am »
A ja znowu uparcie powracam z tematem, teraz jednak troszkę od niego odejdę. A co myślicie o bandzie High Elfów? Hmm... w "strukturze" zbliżona trochę do DE (2 bohaterów tylko HtH). Czy jest oficjalna (tzn. dopuszcza się ją na turniejach  :lol: ) i czy wszyscy po niej jadą jak po SW?  :lol:

Offline drachenfeles

Shadow Warriors
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 19, 2004, 12:14:45 pm »
nierozumiem po co zadajesz to pytanie skoro kilka postów wyżej masz na nie odpowiedź

Offline drachenfeles

Shadow Warriors
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 19, 2004, 12:18:51 pm »
nierozumiem po co zadajesz to pytanie skoro kilka postów wyżej masz na nie odpowiedź

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Shadow Warriors
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 19, 2004, 06:48:18 pm »
Oki, co do oficjalności to jestem w stanie się domyśleć, ale jak ludzie reagują na tą bandę, tzn. czy nie jest przegięta itd., bo na papierze to dla laika trudno stwierdzic. Ktoś miał do czynienia z High Elfami "na żywca"?

Offline drachenfeles

Shadow Warriors
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 19, 2004, 10:38:29 pm »
na papierze jest to jedna z najbardziej przegiętych band (tych normalnych rzecz jasna), ale w praktyce nie miałem przyjemności ich zarzynać.

 

anything