trawa

Autor Wątek: HoMM III vs. HoMM IV  (Przeczytany 13970 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline High Elf

HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 16, 2004, 06:47:15 pm »
Lopolik - w czwórkę gram do dziś.
Kubususul - na 30 poziomie możesz pokonać max trzy smoki. Może się mylę ale dwudziestu nie pokonasz  :giggle:
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline kubususul

HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 16, 2004, 06:56:37 pm »
Jeszcze zalezy o jakich smokach mowimy :giggle:
Ale coz combat  i wsyztystko z comabtu na maxa i magia haosu - slayer.
Na 32  poziomie 20 smokow mozna pokonac (tylko przydaly by sie ze 2 lub 3 artfekaty)
UT INVENIAM VIAM AUT FACIAM
Mówcie mi Usul- ksywka, lub Kubuś- imię,
a nie pełnego nicka :)

Offline SeeMoon

HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 19, 2004, 11:01:41 am »
Mozna utluc i 100 tylko tzeba miec odgroma potionkow of imortality, do tego jeszcze ten wampirzy mieczyk i mozna utluc wszystko :)
 ale to nie dlatego nie gram w HIV, HIII jest IMO lepszy. Polecam chyba po raz setny WOG.
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 20, 2004, 05:44:46 pm »
Nie lubie Herosow IV. Czesc III byla i jest kultowa, jednak w czwartej przesadzili. Przerost formy nad trescia, poza tym system walki jest slabiutki. Nie znosze go prawde mowiac :)

Offline Dark Elf king

HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 11, 2004, 12:58:04 pm »
Czwórka straciła swój klimat. Ja zawsze lubiłem klimacik 3 zawsze czytałem przychodzące wiadomości aby lepiej zapoznac sie z fabułą gry inni od razu je zamykali

Offline Kmicic

HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 12, 2004, 08:14:01 am »
Jako fan Heroesów lubię obie części, ale zagłosowałem mimo wszystko na Trójkę - ma dużo lepszy klimat, nie razi w oczy i można grać dniami  i nocami, fajniejsza grafika, mniej wybajerzona przez co lepsza.
ORONA 1973 KIELCE

Offline Dark Elf king

HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 12, 2004, 02:24:34 pm »
Ni zgodziłbym sie z tym że grafika 4 razi w oczy co do reszty to masz całkowitą rację

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 09, 2004, 09:14:36 am »
Głos na 3
Lepsza muzyka, lepsza grafika, lepszy klimat. Wspomnienia ze studiów.
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline Rozbójnik

HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 18, 2004, 10:51:31 am »
Trójka rulezzz!!!
Nie lubie czwórki. Kupiłem ją jak tylko wyszła i od razu sprzedałem. Nie podoba mi się tam grafika(nie to że jest zła, po prostu mi jakoś bardziej pasuje ta z trójki) klimacik też jest dużo gorszy. Dużą wadą jest to że nie można ulepszać stworów i musisz wybierać zawsze pomiędzy 2 budynkami. Poza tym nie ma tam gildi magii, tylko coś podobneg.
 Morowe powietrz - mruknął. - Jak to pięknie brzmi...A my umieramy od własnego gówna.

Offline Muminek

HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 19, 2004, 06:01:30 pm »
Zdecydownie wole III. W IV też dało się grać, ale to nie było już to. Trójka potrafiła przykuwać na długie godziny i sprawiać, że czuło się jak by się grało tylko jakies 30 minut. Zeby grac troche dłuzęj w 4 musiałem się troche "przymuszać" :). Grafika w nowszej części była (jest ?) zbyt cukierkowa, liczba miast zmalała,  no i najważnmiejsze chyba- zmienił się (a może i zniknoł) wspaniały klimat. Dobry posunięciem było jednak pozwolenie bohaterowi na uczestnictwo w walce.
ww.ankh-morpork.w.pl :
Njwiększe w Polsce  forum poświecone Świecie Dysku!

Offline Heimnar

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Total likes: 0
  • Fire For The FORGE!!!
HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 21, 2004, 09:54:15 am »
Głosowałem z III. Moim zdaniem ogólnie jest lepsza.
IV część jest bardzo dobra technicznie (grafika, animacja), ale coś tam straciła. Coś co kryło się właśnie w niewielkich okienkach informacyjnych w "trójce". III miała duszę - trudno określić co to było, ale sprawiało, że gra była i jest wciąż, wyjątkowa.
IV przeszedłem i podobała mi się, ale III o całe niebo bardziej (a nawet kilka :))
www.myspace.com/hellforgehammer <-Nasza muzyczna kuźnia
podpisano - Kot BEHEMOT

Offline zim

HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 31, 2004, 02:59:03 pm »
osobiscie uwazam ze Ci co napsiali ze bardziej im pasuje hom&m4 to:
1. nie grali za wiele w hom&m3, lub
2. za duzo grali w hom&m3 i zaczeli ta gra rzygac
innego wytlumaczenia nie widze, bo 'czworka' to gra strasznie zenujaca. :wall:
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline wiśnia

HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 31, 2004, 09:34:21 pm »
Ja częściowo należę do tej drugiej grupy, bo grałem dużo. Pamiętam czasy kiedy grało się z kumplem 5 mapek XL pod rząd (czytaj kilka dni tylko HoMM3)... Mimo to kumplowi się 4 nie podoba, a ja wciąż chętnie wracam do 3, czyli to wytłumaczenie jest trochę dziurawę :P
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Darth_Revan

HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 02, 2005, 02:54:24 pm »
Czwóreczka straciła bardzo dużo na klimacie i te wszystkie stwory były jakieś takie śmieszne. Jedyny plus dla czwartej części to znacznie bardziej rozbudowane elementy rpg - dużo umiejętności , możliwość nauczenia się jakiejś profesji (demonolog rządzi) no i to że bohater nie tylko stoi na boku i miota czarami ale może walczyć.

gość1

  • Gość
HoMM III vs. HoMM IV
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 02, 2005, 02:57:27 pm »
trojka - jedyna sluszna wersja ^^ plus wszystkie dodatki i modzik in the wake of gods =D

 

anything