Autor Wątek: Historia pewnej makiety  (Przeczytany 6525 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Simson

Historia pewnej makiety
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 31, 2004, 09:59:17 pm »
okej...pomalowalismy ziemie doklejamy kamyki i inny stuff.....zaczyna wygladac dobrze....aha...no i bronxy mamy tez:)....niedlugo foty....(cos mi sie zjeb....na deviancie...:(

Offline mARIAN

Historia pewnej makiety
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 30, 2004, 05:48:15 pm »
Panie i Panowie! Wiekszość już gotowa! Gdy tylko dorwiemy cyfrówkę załączymy fotę! Premiera lada dzień! :twisted:
lementy terenu do makiet i dioram: www.dhs.icw.pl

Offline BeRsErK

Historia pewnej makiety
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 30, 2004, 07:54:36 pm »
Ufff, a już się bałem, żeście się pocieli i wykrwawiacie się gdzieś na podłodze w imię makiet i modelarstwa :D

Czekam z niecierpliwoscią na fotki :)

Offline Simson

Historia pewnej makiety
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 01, 2004, 04:51:55 pm »
po czesci slusznie....wykrwawia sie nam watroba......w imie makiet i modelarstwa...:D

Offline mARIAN

Historia pewnej makiety
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 12, 2004, 01:33:35 am »
okej.....zrobilismy zdjecia....makieta jeszcze nie gotowa..ale zamieszczamy zdjatka z pracy.....

calosciowe ujecie 2/3 makiety



detale.......
czekamy na opinie...moze jakies pomysly??...jestesmy otwarci na wszelkie propozycje!!!
lementy terenu do makiet i dioram: www.dhs.icw.pl

Offline BeRsErK

Historia pewnej makiety
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 12, 2004, 01:54:41 am »
Niewiem dlaczego ;) ale mi się strasznie podoba - świetna kolorystyka - nie szara ale jakoś dziwnie mroczna.
Jak dla mnie ten skrawek ziemi prosi się o jakieś klimatyczne ruiny - po fragmencie na każdym z 4 pól(oczywiście bez przedobrzenia ;) ). Koniecznie jakaś wieża :D.
Kamienne ruiny dopełnią kolorystykę i dadzą strasznie fajny efekt.

Świetna robota!!!

Offline Teli

Historia pewnej makiety
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 12, 2004, 07:54:13 am »
Zgadzam sie z przedmówcą. Klimacik przedni choć może trochę tym światłem i czarnym tłem podrasowany. Robi wrażenie jak na zwykłą glebe, czuje się zainspirowany. W wakacje zabieram sie za swoją makiete bo trzeba by coś pod cadwalon zrobić :)
hodź tu chlebie to zjem ciebie

Offline Simson

Historia pewnej makiety
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 12, 2004, 03:03:31 pm »
ok...tu jeszcze jedno zblizenie.....czaszeczka ma wielkosc paznokcia i wlasnorecznie zrobilem ja z gipsu.....bardzom z niej zadowolony :lol:

Offline BeRsErK

Historia pewnej makiety
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 12, 2004, 03:08:38 pm »
Rozumiem, że teraz ma nastąpić przerwa po czym mamy zasypywac ochami i echami :D
No, no, naprawdę żeście się chłopaki spisali - czekam na finałowe wykończenie jakimiś ruinkami :D

Offline Misiołak

Historia pewnej makiety
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 12, 2004, 03:35:24 pm »
Wow :o  naprawdę ładna makieta i nie przedobrzona - jest gdzie pograć ;)
Czy inaczej zestawiona prezentuje się równie dobrze?
Nigdy nie rób dziś tego, co możesz zrobić pojutrze. Będziesz miał 2 dni wolnego."

Offline Simson

Historia pewnej makiety
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 12, 2004, 04:28:28 pm »
to 2/3 makiety.....dojda jeszcze na dole dwie czesci.....poza tym plan byl taki coby zrobic taka makiete na ktorej bedzie miejsce na rozne przeszkadzajki...a z drugiej strony zeby nie byla to ziemia plaska jak stol...wiec ja troche wzbogacamy....

Offline Maciej Skowronek

Historia pewnej makiety
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 12, 2004, 06:04:06 pm »
robię makiety (na własne potrzeby) od wielu lat ale ta mnie wbiła w ziemię.
Mam jeszcze pytanka.
1. z czego ta  trawa (konkretnie jaka firma)
2. czy te elementy można różnie układać
aciej "Szyszko" Skowronek
.
" Byłem tu - C'tan ! "

Offline mARIAN

Historia pewnej makiety
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 12, 2004, 06:46:46 pm »
"Trawa" jest zrobiona z papierowego podkładu, który stosuje się przy budowie makiet kolejek, ten był w arkuszach 100X70 cm, kolor brązowy, gruba faktura. Nazwy firmy nie pamietam. Została przyklejona wikolem do piankowo-gipsowego podłoża, pociągnięta czarnym primerem (ChaosBlack) i malowana akrylami.
Wszystkie elementy widoczne na ogólnym zdjęciu makiety, są przymocowane "na sztywno".
lementy terenu do makiet i dioram: www.dhs.icw.pl