Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach

(1/28) > >>

apaczu:
Polecam wszystkim rozejrzeć się po sklepach różnych z DVD... Ostatnio coraz częściej można kupić pełnowartościowe wydania filmów, które już ukazały się w gazetach. Ceny w stosunku do gazetowych są nieznacznie wyższe, ale produkt dużo bardziej atrakcyjny. Trzeba tylko trafić... Tak we wrocławskim Media Markcie "Inni" byli po około 14 złotych... Krew mnie zalała, bo mam ubogą wersję tego z gazetki, a kasy na to samo drugi raz już szkoda :wall: . W Beverly Hills Video też ciekawe oferty po niecałe 20 złociszy za film (niekoniecznie taki, który w gazecie już był).

adiego:
Wogole warto sie rozgladac po hipermarketach. Czesta sa przeceny tytulow, ktore ukazaly sie np. 3 lata temu na DVD i cena takiej plytki wynosi czesto nie wiecej niz 20 zlociszy.

Faktycznie, czesto sa tez przecenione te tytuly, ktore juz byly w gazetach... .

Ja w takim razie proponuje tutaj przedstawiac najciekawsze Waszym zdaniem oferty ze sklepow: przeceny i takie tam;-)

Voytek:
ale jak?za 20zl normalnie orginal wydany nie w "tekturce"?

adiego:
Tak, normalne plytki w plastykowym boxie.

Vanin:
Kurcze, dwa dni temu zamawiałem książki w Merlinie i ponieważ przekroczyłem łączną wartość zamówienia na 50 zł, proponowano mi nabycie jakiś płytek w cenie bodajże 19,90. Tyle że nie pamiętam jakie to były filmu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej