Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach

<< < (27/28) > >>

Fezz:
A ktoś słyszał o jakieś promocji na "Artystę?". Wyszedł niedawno więc mała szansa, ale może ktoś coś widział lub coś wie:)

mayka:
Moim zdaniem kupowanie filmów z gazetą jest fajnym sposobem na zdobycie ciekawych i znanych filmów.Cena nie jest zbyt wysoka,mamy i film i gazetę,spoko.

acidos:
Jednak dla tych ktorzy filmy kolekcjonuja(jak ja) filmy z gazet to slaba opcja.opakowania kopertowe albo slim case slabo prezentuja sie na polce i nie posiadaja dodatkow i tego typu ugodnien.dla tych ktorym nie podobaja sie wydania gazetowe polecam aukcje na allegro,oststnio kupilem piotrusia pana na blu-ray w folii za 45 gdzie cena sklepowa to 70 .jezeli nie allegro to polecam sklep muve.pl ale tam to tylko filmy blu-ray;)

Fragles24_pl:
A ja dość często kupuję filmy właśnie z gazetą. Do mojej małej, domowej kolekcji idealnie pasują i ceną i wyglądem, bo i tak trzymam je w pudełku w szafce. Więc po co wydawać spore pieniądze jak można mieć to za grosze.

maximumcarnage:

--- Cytat: Fragles24_pl w Luty 19, 2013, 02:26:20 pm ---A ja dość często kupuję filmy właśnie z gazetą. Do mojej małej, domowej kolekcji idealnie pasują i ceną i wyglądem, bo i tak trzymam je w pudełku w szafce. Więc po co wydawać spore pieniądze jak można mieć to za grosze.

--- Koniec cytatu ---
Jednak jeśli ktoś chce postawić film na półce, to kupno płyty z gazetą jest dla niego słabym rozwiązaniem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej