trawa

Autor Wątek: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach  (Przeczytany 217880 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline apaczu

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 15, 2004, 11:38:55 pm »
Tradycyjnie w Media Markcie sporo taniochy. Te za 9.90 to m.in. ?Utalentowany Pan Ripley?, ?Cudowni chłopcy?, ?Życie jest piękne?. Te wersje są pełne dodatków? Filmy to nieśpieszne, ale do obejrzenia. Także w tej cenie filmy wydawane przez jakieś nieznane mi firmy. W formacie obrazu 4:3 między innymi ?Nieśmiertelny 3?, ?Kosiarz umysłów 2? i kilka innych mniej lub bardziej udanych produkcji.
Za to cała masa produktów za 19:90. Tego to już oblężenie. Między innymi 1 płytowy ?Pianista?, ?Inni? no i wiele innych, które już zdążyły pokazać się w gazetach. Również po 19:90 ?Emmanuelle? - klasyka erotyki z lat 70`.
Także i Carrefour daje co jakiś czas atrakcyjne filmy w atrakcyjnych cenach. Także tu do kupienia w cenie 19:90 była ?Emmanuelle? i kilka innych.


Coraz rozsądniej jest także z nowościami. To już nie wyjątkowe okazje, lecz powoli norma, by filmy kosztowały 30-60 złotych. Na przykład polski ?Zmruż Oczy? z dodatkową płytą z muzyką w zestawie to koszt około 35 zł. Także Hity jak ?Underworld?, czy ?Kill Bill? można zdobyć po około 55 zł.

Offline boksiu

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 15, 2004, 11:50:11 pm »
A ja kilka dni temu kupiłem w Media Markt w Poznaniu SCARFACE za 59 złotych:-))))))
Nie wiem, to chyba jakiś wyjątek bo wszędzie ten film widziałem po ponad 80.
Oczywiście nowa edycja.
size=9]THE WORLD IS YOURS[/size]

Offline zorro

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 19, 2004, 03:26:16 pm »
Cytat: "apaczu"
Tradycyjnie w Media Markcie sporo taniochy (...) cała masa produktów za 19:90. Tego to już oblężenie.


Apaczu ma rację, jest tego multum. A kilka uważam, że trzeba wymienić: "Siedem", "Cienista dolina", "Okręt" - musiałem mocno trzymać się za kieszeń żeby wszystkiego od razu nie wykupić (2 tygodnie temu nie wytrzymałem i kupiłem "O brother..." i wyszło w gazetce).

Offline Glen_Bekon

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 21, 2004, 09:33:48 pm »
Na Merlinie kupiłem "Scarface" wydanie dwupłytowe za 50 zł, dorzucili mi do tego jeszcze "Szczęki" za 30 zł. Promocja na "Scarface" trwa do 4 lipca.
he Cenobites gave me an experience beyond the limits. Pain and pleasure, indivisible.

Offline boksiu

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 22, 2004, 06:52:58 pm »
kurde to troche zwaliłem  :P
bo kupilem w media markt za 60 ;-)
a są jeszcze jakies promocje?? np na Zapach kobiety albo Życie Carlita?
size=9]THE WORLD IS YOURS[/size]

Offline Glen_Bekon

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 22, 2004, 08:30:57 pm »
http://www.merlin.com.pl/sklep/sklep/strona.strona?nazwa=pr_flm_universal  
"zapach kobiety" za 42 zł, "życie carlita" stardardowa cena na Merlin.pl to 44 zł. Jak na Universal do całkiem tanio.
he Cenobites gave me an experience beyond the limits. Pain and pleasure, indivisible.

Offline boksiu

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 22, 2004, 08:32:58 pm »
hmm no własnie niby tak, ale jak byłem ostatnio w MM to zdaje sie ze widziałem ze tam tez lezalo za ok 40 ;-)
size=9]THE WORLD IS YOURS[/size]

Offline Gall

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 23, 2004, 04:49:30 pm »
Gdzie jest Nemo - wydanie kolekcjonerskie dwupłytowe. W merlinie kosztuje 77 złotych, ja kupiłem w TESCO za 49.99 ;)

Offline lone_wolf_in_run

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 24, 2004, 05:53:59 pm »
Cytat: "boksiu"
A ja kilka dni temu kupiłem w Media Markt w Poznaniu SCARFACE za 59 złotych:-))))))
Nie wiem, to chyba jakiś wyjątek bo wszędzie ten film widziałem po ponad 80.
Oczywiście nowa edycja.

A czy nowa edycja różni się czymś od poprzedniej jednopłytowej (mam oryginał kupiony kiedyś w epmiku za ok. 50 zł)?

Offline boksiu

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 24, 2004, 06:07:04 pm »
a tego to nie wiem bo zawartości starej  edycji nie znam ;-)
size=9]THE WORLD IS YOURS[/size]

Offline Glen_Bekon

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 24, 2004, 08:18:41 pm »
Na edycji dwupłytowej "Scarface" na płycie z dodatkami znajdują się: wycięte sceny (22:27) , odrodzenie Człowieka z blizną (10:07), Rola Człowieka z blizną (16:00), zdjęcia z planu Człowieka z blizną (30:00), Człowiek z blizną - wersja telewizyjna (2:46), zwiastun, Def Jams prezentuje: pochodzenie hiphopowych klasyków (20:30), do tego na płycie ścieżka angielska DD.51 i DTS, też angielski, mimo, ze na okładce jest napisane, ze jest hiszpański, choć raz Universal się postarał. Także całe menu specjalnie przygotowane na tą edycje filmu. W porównaniu do wydania jednopłytowego dodatków jest zdecydowanie więcej, no i edytorsko jest dużo lepiej, płyta w pięknej, tłoczonej, tekturowej obwolucie. Szkoda tylko, że nie ma polskich napisów do dodatków, ale mnie to szczególnie nie przeszkadza.
he Cenobites gave me an experience beyond the limits. Pain and pleasure, indivisible.

Offline Gashu

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 25, 2004, 10:12:50 am »
w Wawie w Carrefourze przy dworcu wileńskim, nabyłem ostanio "Stracone dusze" i "Długi pocałunek na dobranoc" - po 19.90 pln
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Gall

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 09, 2004, 11:37:07 am »
W Bytomiu w Carrefour Chicago 2xDVD, Tożsamość Bourne'a za 29.90 , i jeszcze trochę innych różnych, w koszu w wyprzedaży. Bruce Wszechmogący za 39.90 był zdaje się.

Offline Gall

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 14, 2004, 08:04:40 am »
MediaMarkt - Shrek - część pierwsza oczywiście, za 39 zł. A Gdzie jest Nemo już w marketach podrożał, kto się załapał, ten się załapał ;)

Offline Watcher

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 14, 2004, 08:11:28 am »
Wczoraj kupiłem w MM "Siedem" za 22 PLN, aż się zakrztusiłem gdy zobaczyłem cenę.
Marcet sine adversario virtus