Autor Wątek: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach  (Przeczytany 223180 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mafi

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #120 dnia: Marzec 08, 2008, 02:32:40 pm »
mam szczęście, że koło mojego wydziału jest kiosk w którym sprzedają filmy "gazetowe"

Ostatni zakup?

"Łowca jeleni" za 6zł
Kobieta jest jak książka, która zawsze,czy dobra czy zła, musi sie najpierw spodobać za pośrednictwem karty tytułowej. Jeśli ta nie jest interesująca, książka nie skłania do lektury"

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #121 dnia: Marzec 16, 2008, 11:03:54 am »
Gwiezdne wrota w wyborczej za 6,99 za tydzień Blues brothers a za kolejny tydzień Blues brothers 2000 oczywiście w cenie 6,99 co do terminatora 2 dorwałem go również w wyborczej za 6,49 pewien czas temu i dzięki Bogu jest to według mnie najlepiej wydany film przez wyborcza jest dłuższy niż był puszczany w telewizji i jest bogatszy o scenę rozmowy Sary Conor w szpitalu psychiatrycznym z duchem
I'm a master for these cookies

Offline Damia

Odp: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 21, 2008, 05:26:15 pm »
Problem z okazjami w sklepach jest taki, że dotyczą różnych miast. Nie spotkałam się z jednakowymi promocjami we wszystkich sieciach tego samego marketu. Chyba, że mowa o takich tworach jak "mega przecena" czy coś w tym stylu - ale te nie są oferowane przez market, a dystrybutora, który zdecydował się na obniżenie ceny. Dlatego proponowałabym byście każdorazowo pisali nie tylko jakiego sklepu "okazja" dotyczy, ale również podali nazwę miasta, gdzie owy sklep się znajduje.;> Dzięki temu co poniektórzy nie zmarnują czasu (i często pieniędzy) na dojazd do miejsca w którym wspomnianej okazji nie będzie.
A przy okazji - info o gazetowych okazjach mogłoby trafiać do wątku im poświęconego;> Po co zmuszać mało cierpliwych by przewijali nie interesujące ich informacje? Nie żebym chciała się wciskać w kompetencje moderatorów (choć właśnie to robię :badgrin:).Upss...
Czyj to trup, kto go zabił i dlaczego ja mam go chować pod łóżkiem?"

Offline Watchmen

Odp: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #123 dnia: Kwiecień 30, 2009, 09:04:54 pm »
Witam mam pytanie do osob ktore nabyły pierwszy numer z serii "Alfred Hitchcock przedstawia".Bo mam pewien problem kiedy włączam płyte na dvd pierwsze 3 historie chodza bez zarzutu ale kiedy wlaczam 4 albo 5 automatycznie wlacza sie czesc 1 ,ale keidy odpala płyteke na komputerze wsztsko chodzi bez zarzutu.Nie wiem czy to cos z płytką , czy może mam cos zle ustawione w dvd?Moze ktos ma podobny problem?

Offline Tweener

Odp: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 06, 2009, 08:29:06 pm »
pewnie coś z DVD lub z pilotem...  :)

Offline aniani

Odp: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 19, 2009, 12:50:02 pm »
ja kupiłam już kilka rzeczy na merlinie - często mają tam fajne promocje (z okazji świąt pewnie będzie ich jeszcze więcej), grunt to tylko uważnie śledzić i zdążyć przed innymi;-) kiedyś kupowałam filmy od handlujących na "ulicy" - kilka razy trafiłam niestety na coś, czego niestety nie dało się nawet odtworzyć:/ reklamacja? problem zwykle polegał na tym, że owego sprzedającego już nie było;-)

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 20, 2012, 09:56:02 am »
Z dvd często sa takie rózne problemy, nawet z tymi z wypożyczalni, dlategto my zwykle i tak oglądamy je na kompie ( u nas monitor 22 cale pełni rolę tv)  :wink:
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #127 dnia: Kwiecień 16, 2012, 01:44:06 pm »
Uprzejmię donoszę, że jest nowa seria dvd -w bardzo korzystnej cenie: 14,99 ładnie wydana  :biggrin:


Ja zakupiłam "londyński bulwar", a następne są Amerykanin i ten film z Rourke ("zapaśnik"??).
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 27, 2012, 02:55:40 pm »
znowu ja?? za 19.9 są "Szybcy i wściekli" w merlinie  :cool:
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline GoldenMan

Odp: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 15, 2012, 08:20:24 pm »
Igrzyska śmierci mają być z jakąś babską gazetę.

Offline Fezz

Odp: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 20, 2012, 03:02:16 pm »
A ktoś słyszał o jakieś promocji na "Artystę?". Wyszedł niedawno więc mała szansa, ale może ktoś coś widział lub coś wie:)

Offline mayka

Odp: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 18, 2013, 03:59:40 pm »
Moim zdaniem kupowanie filmów z gazetą jest fajnym sposobem na zdobycie ciekawych i znanych filmów.Cena nie jest zbyt wysoka,mamy i film i gazetę,spoko.

Offline acidos

Odp: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 18, 2013, 07:32:21 pm »
Jednak dla tych ktorzy filmy kolekcjonuja(jak ja) filmy z gazet to slaba opcja.opakowania kopertowe albo slim case slabo prezentuja sie na polce i nie posiadaja dodatkow i tego typu ugodnien.dla tych ktorym nie podobaja sie wydania gazetowe polecam aukcje na allegro,oststnio kupilem piotrusia pana na blu-ray w folii za 45 gdzie cena sklepowa to 70 .jezeli nie allegro to polecam sklep muve.pl ale tam to tylko filmy blu-ray;)

Offline Fragles24_pl

Odp: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #133 dnia: Luty 19, 2013, 02:26:20 pm »
A ja dość często kupuję filmy właśnie z gazetą. Do mojej małej, domowej kolekcji idealnie pasują i ceną i wyglądem, bo i tak trzymam je w pudełku w szafce. Więc po co wydawać spore pieniądze jak można mieć to za grosze.

Offline maximumcarnage

Odp: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #134 dnia: Luty 19, 2013, 02:31:57 pm »
A ja dość często kupuję filmy właśnie z gazetą. Do mojej małej, domowej kolekcji idealnie pasują i ceną i wyglądem, bo i tak trzymam je w pudełku w szafce. Więc po co wydawać spore pieniądze jak można mieć to za grosze.
Jednak jeśli ktoś chce postawić film na półce, to kupno płyty z gazetą jest dla niego słabym rozwiązaniem.