Autor Wątek: Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach  (Przeczytany 217907 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 14, 2004, 10:21:39 am »
ja wczoraj kupilem w mega avansie za 19,90
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline adiego

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 14, 2004, 11:40:39 pm »
Cytat: "Gash"
w Wawie w Carrefourze przy dworcu wileńskim, nabyłem ostanio "Stracone dusze" i "Długi pocałunek na dobranoc" - po 19.90 pln


Ostatnio mozna bylo kupic tam kiepskie tytuly;p za 12 zlotych za 10 deko;>
Moze kto cos znajdzie dla siebie, hehe.
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline apaczu

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 25, 2004, 03:58:21 pm »
Ciekawsze oferty z Media Markt we Wrocławiu:
Galeria Dominikańska:
Matrix - 29.90
Cube - 9.90
Auchan Bielany:
Sens życia wg. Monty Pythona - 49.90

Uwaga... w Media Marktach ceny są różne... np. Sens życia... w Dominikańskiej jest po 59:90, więc 10 zł drożej...

Offline apaczu

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 27, 2004, 04:32:20 pm »
Znów byłem w Media Markcie we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej...

Władca Pierścieni: Dwie Wieże (WERSJA 4xDVD + Figurka Golluma) za 99.95 złotego!!!!! Najpierw myślałem, że to jakaś pomyłka, ale nie! To prawda! Nawet reklamują go tam "fantastyczny film w fantastycznej cenie" czy jakoś tak.
Ta sama wersja bez figurk i bez tak efektownego opakowania kosztuje już normalnie... około 200 złotych... nie pamiętam nawet, bo mnie zamgliło tą wersją kolekcjonerską strasznie.
Pewnie wielu nie uwierzy... ale tak jest!

Za to pierwszy Matrix wrócił do swojej starej ceny 42.95

Offline Heimnar

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Total likes: 0
  • Fire For The FORGE!!!
Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 27, 2004, 04:42:02 pm »
Jak najbardziej - mnie również udało się zdobyć "Dwie Wieże" - wydanie kolekcjonerskie (z obleśnym Gollumem) za 99 zł. Na otwarciu Empiku w Blue City w Warszawie.
Film jest cudowny - lepszy niż "zwykła" wersja kinowa, znacznie pełniejszy. "Wycięte" sceny naprawdę były potrzebne w tym filmie. Figurkę Golluma jakoś zniosę - film mi to w pełni rekompensuje  :)
www.myspace.com/hellforgehammer <-Nasza muzyczna kuźnia
podpisano - Kot BEHEMOT

Offline zim

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 27, 2004, 05:51:03 pm »
Cytat: "apaczu"
Znów byłem w Media Markcie we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej...

Władca Pierścieni: Dwie Wieże (WERSJA 4xDVD + Figurka Golluma) za 99.95 złotego!!!!! Najpierw myślałem, że to jakaś pomyłka, ale nie! To prawda! Nawet reklamują go tam "fantastyczny film w fantastycznej cenie" czy jakoś tak.
Ta sama wersja bez figurk i bez tak efektownego opakowania kosztuje już normalnie... około 200 złotych... nie pamiętam nawet, bo mnie zamgliło tą wersją kolekcjonerską strasznie.
Pewnie wielu nie uwierzy... ale tak jest!

tak jest! tak jest :) u mnie w EMPiK-u tesh mielismy przeceniony ten tytul, moze nie az tak bardzo ale byl ...w sumie to jeszcze jedna sztuka nam zostala. to sie nazywa oproznianie magazynu ze zbednego (w pewnym momencie) i uciazliwego asortymentu :)
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Glen_Bekon

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 07, 2004, 04:39:53 pm »
W krakowskim Media Markt od wczoraj czyli piątku 06.08. takze Dwie Wieże z Gollumem za 99 zł, ale większym hitem jest wydanie kolekcjonerskie Listy Schindlera również za 99 zł! Przepiękne wydanie, w pudełku oprócz filmu znajdziemy CD z muzyką, album ze zdjęciami, certyfikat autentyczności, limitowaną edycję senitypów, indywidualnie numerowaną i stworzoną z kadru filmowego Listy Schindlera. Całość normalnie kosztuje w sklepie ok. 300 zł. To sie nazywa przecena!!!
he Cenobites gave me an experience beyond the limits. Pain and pleasure, indivisible.

Offline adiego

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 08, 2004, 05:08:33 pm »
Ja dzisiaj na Wilenskim nabylem "Pol serio" ("Cialo" tych samych tworcow jednaak lepsze!) za 19,99 i Supermena (z obszaru niskich cen) za 29,99 - wydanie jest boskie;)
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Gall

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 25, 2004, 06:20:46 pm »
W Carrefour Bytom - Star Wars I - Mroczne Widmo, wydanie 2 płytowe 39.99 (przecena z 99.90).
Edycja - poprawiłem cenę na prawidłową, to po pierwsze. Po drugie, przedwczoraj jeszcze kilka sztuk leżało w koszu z promocjami, gdyby kogoś to interesowało. Po trzecie, nie widział ktoś części drugiej w podobnej cenie?

Offline Fenrir

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 26, 2004, 11:35:24 pm »
Ring japonski i Leon Zawodowiec za 19,95 w Realu.

Offline zorro

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #85 dnia: Wrzesień 17, 2004, 03:47:40 pm »
Yesss! Ja tyż mam "Two Towers"! Fakt, wydanie extra, a cena jeszcze bardziej (a np. w MPiKu ok. 150 zet). Chyba się przerzucili z tą edycją kolekcjonerską...
Choć Gollum absolutnie nie jest mi do życia potrzebny, chyba wystawię na aukcję.
Nabyłem w MM Łódź - i uwaga - jeszcze jest!
Oj mogłaby się trafić jeszcze jedynka w takiej cenie... Ale niestety, kosztuje 2x tyle. Ciekawe ile będzie trzeszczeć trójka?

Offline Gall

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 04, 2004, 06:08:00 am »
MediaMarkt - Zabrze:
Bruce Wszechmogący - 22,99
Straszny Film (1+2) - 32,99

Offline Gall

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 25, 2004, 10:22:44 am »
Nie wiem, gdzie takie infa umieszczać, ale w MediaMarkt Zabrze sporo płyt koncertówek za około 30 zł. Sam kupiłem "Bee Gees - One Night Only".

Offline Łamignat

Gdzie można tanio kupić coś fajnego ?
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 07, 2006, 08:09:16 pm »
Przeglądałem to forum i nie zauważyłem tematu-porady gdzie wielbiciele filmów mogli by kupić coś fajnego po przystępnej cenie. Przecież zawsze są jakies promocje, i to niekiedy ograniczone czasowo , o których nie wszyscy wiemy.
Ja zacznę.
Mieszkam w Warszawie.
W Saturnie zakupiłem :
Brunet wieczorową porą  - 19.99 zł
Co mi zrobisz jak mnie złapiesz - 19.99 zł
Straszny film 1 i 2 po 14.99  zł

W media markt zakupiłem:
Trzylogię Taxi 1,2,3 Luc Besona  - 19,99
Trylogię Q,Tarantino Pulp fiction,od zmierzchu do świty, J.Brown - 19.99 zł
Miasto Boga  - 19.99 zł
Leon Zawodowiec - 14.99 zł

Było jeszcze kilkanaście innych zakupionych przeze mnie tytułów ale cen nie pamiętam. Jak następnym razem będę  na zakupach to przepiszę.
Jeśli mógłbym prosić admina aby ten post był wyróżniony (pojawiał się jakoś na początku) ponieważ promocjena filmy są ciągle a miło dowiedzieć się gdzie można kupić coś po przystępnej cenie.
Jak zobaczycie coś niedrogiego również wpisujcie bo warto czasem  wiedzieć co nieco.

Offline turucorp

Filmy w gazetach to nie wszystko - okazje DVD w sklepach
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 08, 2006, 06:13:01 am »
hm, faktycznie nie ma takiego tematu.

ostatnie nabytki Zabrze/Gliwice
MM:
Zatoichi- 19,90
X-men 2 (wydanie dwuplytowe)- 19,90
empik:
Symetria- 19,90